News
chwiolas

New Holland Lm 5020 Joystick płytka

Polecane posty

chwiolas    21

Witam. Przestały mi działać suwaki od wysuwu ramienia i 4 sekcji. One są sterowane elektrycznie. Nie znam się na tym, a juz kilka osób mówiło mi ze to wina płytki w Joysticku. Problem w tym ze cały joystic to koszt 7 tyięcy netto. A naprawa płytki około 2 tys. Dowiedziałem się ze te płytki mają wadę fabryczną i muszą sie popsuć. U mnie popsuła się rok po gwarancji. Miał ktos podobny problem? Czy mozna wg Was ugryźć problem przez firmę New Holland?

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    533

pytam bo słyszałem ze ktoś w okolicy Płocka płytki do joistikow ogarnia

ZETOR TEAM

Witam czy mógłby mi ktoś polecić jak rozwiązać problem z awarią płytki joysticka w new holland Lm 5020 może jakiś sprytny elektryk lub może ktoś posiada schemat tej płytki?

chwiolas    21

Ponoć ten problem to zimne luty. Mój Elektronik się nie podjął poprawiać, bo nie mógł sie dopatrzeć, a nie chciał czegos bardziej sknocić, bo płytka była potrzebna na ewentualną podmianke. Panowie z serwisu podmienili płytke na regenerowaną i smiga (ciekawe jak długo). Koszt 1000zł plus dojazd.

chwiolas    21

Witam. Kolejna awaria elektroniki. Ładowarka po odpaleniu weszła na obroty około 1500 i nie reaguje na pedał gazu. Dodam że pedał jest elektroniczny z potencjometrem. Na pulpicie błyska czerwony wykrzyknik. Udało mi się ustalić że ładowarka weszła w tryb serwisowy i że niekoniecznie musi być to awaria potencjometru pedału gazu. Dodam jeszcze że okazuje się iż ów sprzęt nie posiada gniazda do podłączenia komputera i zdiagnozowania awarii. A pedał z potencjometrem kosztuje 3 tysiące netto, więc nie uśmiecha mi się kupować go po to tylko żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie wina potencjometru. Może coś gdzieś się zacięło? Może coś się odłączyło. Nie mam pojęcia. Czy ktoś miał podobny przypadek? Albo ma namiar na jakiegoś fachowca?

Edytowano przez chwiolas

Gość zbyszek6000   
Gość zbyszek6000

Witam, częstym problemem niedziałania funkcji zamykania otwierania krokodyla, bądź wysuwu jest uszkodzona płytka w środku joysticka, oferujemy jej naprawę. Często ja można spotkać w Dieci, Manitu, New Holland, itp. Nr kom. 514098623.płytka.jpg

Edytowano przez zbyszek6000

chwiolas    21

Witam. Znów nawaliła mi płytka w joisticku. Może już ktoś wykombinował co konkretnie nawala i jak to się naprawia? Albo może ktoś próbował ominąć jakoś tą płytkę?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin06
      Witam,
      czy posiada może ktoś z was ładowarkę firmy KMM? Jeśli tak to prosił bym o waszą opinie co do jakości, ponieważ są w dość przystępnej cenie w porównaniu do konkurencji.
      Osobiście interesuje mnie model KMM 825T   link:   https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-przegubowa-nowa-kmm-825t-2-5t-na-4-68m-2019r-CID5-IDBaUvr.html#9508a08fc8;promoted
      Która, ładowarka będzie bardziej zwinna przegubowa czy teleskopowa o podobnych gabarytach?
    • Przez Fanściągaczydołożysk
      Witam, noszę się z zamiarem kupna ładowarki teleskopowej, szukam możliwie najmniejszej gabarytowo ale chciałbym żeby posiadała ona funkcję "poziomowania ramy?" nie wiem czy poprawnie używam tego terminu chodzi mi przechylanie się całej maszyny na prawo lub lewo do poziomu. Widziałem ta funkcje u sąsiada w Manitou 1337 jednak ja potrzebuję czegoś mniejszego. Zwracam się z prośbą o informacje jakie ładowarki mają tą funkcje. Pozdrawiam
    • Przez mmariusz1233
      Witam, planuje zakup ładowarki teleskopowej JCB 531-70 z trzeba gałkami do obsługi masztu, posiadam ten sam model tylko starszy z jednym joystickiem odpowiedzialnym za sterowanie całym masztem. Czy da się przerobić 3 gałki w jeden joystick?
    • Przez Karrool
      Dzień dobry. Tak jak w temacie, czy ktokolwiek ma jakieś informacje czy ładowarka AGROLEO jest dostępna w sprzedaży i jest w ciągłej produkcji? Szczerze mówiąc temat o polskiej ładowarce dość szybko ucichł, wie ktoś ile sztuk sprzedano? Jakieś opinie o maszynie? Bardzo mnie to ciekawi, bo myślę że polska  ładowarka miała szansę być alternatywą do dość drogich "zachodnich" ładowarek.
    • Przez Lukaszes21
      Witam. Pytanie do posiadaczy/użytkowników ładowarek teleskopowo-przegubowych. Stoję przed zakupem ładowarki teleskopowej ale zainteresowały mnie te przegubowe wydają się zwrotne może zwrotniejsze od tych klasycznych? Ale jest ale, słyszałem że ładowarki te są wywrotne głównie gdy mamy ciężki ładunek z przodu i podczas skręcania łatwo o przewrócenie. Główne zadania takiej ładowarki u mnie to obsługa gospodarstwa z hodowlą bydła i trzody chlewnej. I ogólnie chciał bym poznać wady takich maszyn. Poniżej podrzucam przykładowe zdjęcie takiej maszyny. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj