Zaloguj się, aby obserwować  
kamil41

Prasa Claas Variant 280 czy John Deere 572 ?

Polecane posty

kamil41    29

76tys też 2 sznurki i siatka, możesz mi powiedziec czym sie rozni clasic od comfort i od premium, jaka jest różnica w cenie?? za 6330 clasic chcieli ode mnie 43,5tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

w comforcie masz szersze opony, pneumatyczne siedzenie gramera, więcej halogenów roboczych i parę innych pierdółek które są przydatne. wszyscy biorą comforta bo nie jest wielka różnica w cennie a na wygodzie każdemu zależy.

 

A prenium to wogóle iny ciągnik Jest o wiele mocniejszy od clasica czy comforta o tym samym symbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

2 tyś euro pomiędzy clasiciem a comfortem. To 43,5 tyś euro za 6330 clasic to po możliwie największych upustach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Bo z takim wyposażeniem jak ja chce to by po upustach kosztował 55 tyś euro. A co do negocjacji to bede dopiero rozmawiał o upuscie jak pojade zamówić ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

troche drogo mi sie wydaje bo 6630 comfort mozna kupić za 53tys i pewnie jeszcze by coś z tego zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

w piątek przywieziono mi JD 572 z siatką i sznurkiem, byłem troche zdziwiony bo jest wyższa od NH TD60D, mam nadzieje ze bedzie lepsza od sipmy bo nie wspominam jej najlepiej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

To po co jeszcze siedzisz przy tym komputerze??? Ale już na dwór foty robić !!:D To tak żartem , ale gratuluje sprzętu , i czekam na foty :D

 

ED. tak sobie czytam ten temat , i miała byś 582 , zmieniłeś zdanie czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

za 582 musiałbym dać ok 25tys wiecej a może nawet 30, byłem obejrzec w agrotechnice niby popokazowego variana 280 ale sie okazało że z pokazami to nie miało wiele wspólnego i padło na 572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

ile czekałeś od zamówienia na prese ? Bo sam mam na taką chęć i nie wiem ile będe musiał czekać. a jeżeli można wiedzieć ile zapłaciłeś i z jakim wyposażeniem za taki stateczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

moja stała na placu, normalnie to na marca. Dałem około 62tys, mam siatke i sznurek a reszta to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj