Masterek

Waga samochodowa 18x3 60t

Polecane posty

Masterek    8

Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najważniejsza jest przedziałka. Ja mam wagę przejazdową i mam przeskok co 5 kg. Więc gdy przejedzie 5 osi to mogę oszukać o 25 kg albo być oszukany o 25 kg. A nawet mniej. Coś co waży 104 kg pokazuje 105, coś co waży 106 kg pokazuje 105, a coś co waży 108 kg pokazuje 110. Rozumiesz i o to pytaj. Sensory są chińskie w przeważającej większości ale dobrej jakości i działają. 

 

A jeśli chodzi o całościową wagę to z 60 tys szykuj na urządzenie + betony. Ale betony to i tu i tu trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek    8

na te wszystkie co mam oferty to przedzialka jest co 20kg. bardziej chodzi mi o to jakie pomosty wybrać i jakiej firmy czujniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ges2013    0

Damian ile cię taka waga kosztowała? One chyba nie mają legalizacji? Cały czas zastanawiam się nad kupnem wagi tylko szkoda mi wywalić 60tys zł. Zastanawiałeś się nad używana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Msterek z firmą sensorów to nie pomogę, zrób po prostu wywiad po firmach sprzedających ten sprzęt a się dowiesz co polecają.

Może ktoś inny jest bardziej w temacie i ci tu odpisze. Pozdrawiam .

 

ges2013 dałem 8000 zł z wyświetlaczem i programem na PC który może zliczać, robić raporty itp. tylko już nie pamiętam czy netto czy brutto, z allego kupowałem mój transport.

Nie mam legalizacji ale takowa mogła być za dopłatą 1000zł, mandat za brak legalizacji ponoć jest w kwocie 500 zł, więc sam sprzedawca odradził mi legalizację, jednak że legalizacja jest potrzebna tylko przy prowadzeniu działalności gospodarczej czyli handel jakimś towarem a do tego spór o słuszność pomiarów z potencjalnym kontrahentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomykala19    2

ja z 4 lata temu dałem 60 tys. dzisiaj idzie wyrwać znacznie taniej. co do czujników to podobno najlepsze są na ,,kulach,,. U mnie waga przejazdowa nie wchodziła w grę. za słabo dokładna. (podziałka a klasa dokładności to nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
    • Przez agro973
      Witam. Zastanawiam się jaki silos zbożowy jest najlepszy mam do wyboru 3 typy nie chodzi mi tutaj o firmę:
      1. Silos zbożowy płaskodenny http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-1.html
      2. Silos zbożowy z lejem wewnętrznym http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-2.html
      3.Silos zbożowy z lejem zewnętrznym http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-3.html
      Wiem że w 2 i 3 silosie zboże opróżni się samo ale w 1 trza do niego pewnie wejść i wygarnąć to zboże bo jak inaczej wybrać jak jest już na spodzie? Jak wygląda z takich silosów załadunek na przyczepę? czy do silosu 2 i 3 można podłączyć żmijkę do napełnienia przyczepy? Wiem też że w silosach płaskodennych nie można dużej ilości wziąć z jednej strony ponieważ się odkształci? Czytałem gdzieś że można w silosie zamontować takie coś jak "mieszadło" nie wiem jak to się fachowo nazywa i w tedy można cały czas podbierać zboże z jednej strony i nic się nie stanie.
      Ja na razie nie mam w planach kupowanie silosu, ale może w przyszłości i dlatego pytam się was który jest najlepszy. Nie wiem ile silosy kosztują ale jakby ktoś wiedział to proszę o napisanie jego ceny grubym drukiem :huh:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj