fendt930

Ile zboża macie w swoich magazynach

Polecane posty

garek    155

hm szacunkowa ilośc jaka pozostała to około 600 ton a czterysta piędziesiąt poszło do zyda zaraz po żniwach


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Ile się sprzeda to się okaże jaki apetyt będą miały świnki ;) Na sprzedaż czeka 30 ton pszenicy, 20 pszenżyta, 10 jęczmienia i około 10 żyta...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

u mnie tak 3tony pszenżyta 1 tona kukurydzy 4tony mieszanki (owies pszenica jęczmień) i 1 tona owsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

u mnie tak zapasu 3tony pszenżyta 1 tona kukurydzy 4tony mieszanki (owies pszenica jęczmień) i 1 tona owsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
My mamy ok 220 ton pszenicy. A jak narazie ceny w dół. U nas w Golpaszu pszenica po 455 zł/t :P

Ja byłem w Golpaszu na wycieczce jakieś 3 tygodnie temu i narzekali na brak kukurydzy, ale jak usłyszałem że płacą po 140 zł za tonę to wcale się nie zdziwiłem (jechaliśmy przez Gronowo o ile się nie mylę obok Twojej szkoły)

 

U mnie jest na stanie około 30 ton pszenicy, 20 pszenżyta i raczej nic nie sprzedam bo potrzebuje na pasze.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ogolem bedzie gdzies w granicach 1600-1800ton zboza.

najmniej okolo 30ton owsa. A takto najwiecej pszenicy okolo1000t,pszenzyta 400-500t i kukurydzy 300ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja mam około 20 ton żyta 10 ton mięszanki 4 tony owsa i 1 tona gorczycy


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer30    0
u mnie ogolem bedzie gdzies w granicach 1600-1800ton zboza.

najmniej okolo 30ton owsa. A takto najwiecej pszenicy okolo1000t,pszenzyta 400-500t i kukurydzy 300ton

trochę tego masz... tylko ze sprzedaży ziarna żyjesz czy masz jakąś hodowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo rozsądne sa takie tematy,zakladam oczywiście ze potencjalni kupcy tu nie zaglądają ,a jak nawet to wiedząc że zboże zalega w magazynach,ochoczo przystąpią do wykupu i oczywiście podniosą cenę.Pozdrawiam,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

na dzien dziesiejszy 630 ton kukurydzy


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

mam jeszcze 400t pszenicy i 50 jęczmienia,część sprzedana a reszta czeka na cenę bo ta która jest teraz to śmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

jeszcze mam 20 ton przenzyta, i gdziesz ponad 30 mieszanki.Trzeba sprzedawac kasa potrzebna tylko ta cena.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja mam ok 10t pszenicy i z 8t owsa ale na razie nie sprzedaje zobaczymy co będzie na wiosnę.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

wszystkiego po trochu uzbiera się ponad 40 ton

w styczniu będę musiał upchnąć rzepak a cena teraz po 960 +VAT w Kruszwicy przy większej ilości chyba 980 ale i tak mają chyba pełne magazyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja mam jeszcze ok 40 ton pszenżyta i 5 ton owsa.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj