Matus12357799

Wycinak do sianokiszonki Problem

Polecane posty

Witam mam problem z wycinakiem do sianokiszonki. Nie chodzi mi całkowicie.

 

Pomóżcie co się stało.

Edytowano przez Matus12357799

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wciąż liczysz że z fusów ktoś zacznie wróżyć?

padła pompa w traktorze, nie ma oleju, padł rozdzielacz w traktorze bądź wycinaku, pękł przewód hydrauliczny... wymieniać dalej? widełki i heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Witam mam problem z wycinakiem do sianokiszonki. Nie chodzi mi całkowicie.

 

Pomóżcie co się stało.

więcej szczegółów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wciąż liczysz że z fusów ktoś zacznie wróżyć?

padła pompa w traktorze, nie ma oleju, padł rozdzielacz w traktorze bądź wycinaku, pękł przewód hydrauliczny... wymieniać dalej? widełki i heja

 

Tak wymieniaj dalej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Nawet nie wiemy co to za wycinak...


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case80    44

Vicon nic nie daje do myślenia, podaj rodzaj albo model będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Jest problem z wycinakiem bvl na lancuszki. Kosy chodza dobrze ale ma problem zeby dociac do konca. Z poczatku wycina dobrze ale kawalek przed koncem ramaka sie zatrzymuje i nie chce dalej opasc. Sa 2 srubki do regulacji, jedna chyba zwalnia  sie i przyspiesza prace nozy a druga nie wiem. Krecilem jedna i druga ale nic nie pomaga.

Edytowano przez krzychuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam taki problem że wycinak nie docina do końca. Pod samym końcem zamiast wycinać to podnosi się cały do góry i wyrywa ostatnie 10 cm. Wycinak to strautmann hk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy1988    0

Mam podobny problem z wycinakiem też nie docina a później aż unosi sam wycinak , czy da radę podpowiedzieć co było w Twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj