andrzej2110

Cały rok na światłach

Polecane posty

igorass    33

@iron myślę że wczoraj wieczorem @brzozak2 na jakiś czas załatwił problem :) Swoją drogą nie zdziwiłbym się jakby nam nasza użytkowiczka napisała kiedyś:YHBT (you have been trolled) :)

 

PS. Przepraszam za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

no i co ???? jeżdzimy juz ponad rok na swiatlach a laczba wypadków zamiast zmaleć ..... wzrosła :lol:


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To sie nazywa aksjomatem Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, tylko liczba ludności rośnie.

 

Liczba wypadków będzie wzrastać tak jak liczba samochodów i bałwanów w nich zasiadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Według mnie durny przepis. Tyle czasu jeżdziło się bez świateł a niedawno to wprowadzili, chyba rząd chciał się przypodobać innym państwom w uni. A po drugie to chyba ktoś o ekologi zapomniał bo takie jeżdzenie na światłach 24/24 to powoduje zwiększone spalanie w aucie a tyle się mówi o ekologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Myśle że w osobówkach to nie jest takie złe bo nie przesadzajcie z tym spalaniem aż tak sie nie zwiększy. Ale w maszynach często światełka nie łączą i przez to można bardzo często dostać mandacik bo nie ma sie świateł w przyczepie. Mojemu tacie chcieli wlepić mandat bo zamiast włączyć światła to włączył tylko pozycje i kontroliki sie świeciły. A była 9.00 w niedziele i słońce świeciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj tam ja jeżdżę na dziennych które nie pobierają tyle prądu co mijania.... Jak komuś nagle wzrosło spalanie (w co wątpię) to niech założy dzienne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

wierzycie w cuda tej różnicy spalania nikt normalny nie odczuje jest tak mała. jestem jak najbardziej za tym przepisem. a wypadków jest więcej bo jak ktoś napisał jest więcej aut i więcej bałwanów nimi kierujących co rocznik to głupszy za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jeżeli na prawdę tak spalanie nie możecie przeżyć, to proponuję raz w roku zostawić samochód w domu i przejść sie do sklepu na piechotę, a jak macie bardzo daleko to tym lepipej, więcej zaoszczędzicie... :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

z takich ciekawostek (przynajmniej dla mnie) jest zanik akomodacji, przystosowania (nie jestem pewien terminologii) oka do rozrozniania odleglosci, dlatego starsi ludzie w pewnym wieku slabo rozrozniaja pojazdy jadace i stojace z naprzeciwka, wlaczanie swiatel przez cala dobe ulatwia im podrozowanie, a wszystkim innym bezpieczenstwo.

 

mysle, ze nie ma sensu powielac 13 stron i znow pisac o spalaniu, zarowkach itp. to naprawdę nudne, takze jesli juz to cos nowego :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Najbezpieczniej-od-10-lat,wid,11844606,wiadomosc.html

i zmiany nie daja efektow? mam nadzieje, ze wiarygodny jest ten artykul, ale pewnosci nie ma to tylko wp B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Jak dla to bez sensu, bo skuterem też musze jeżdzić i często zapominam i mandaty sypią się a tata płaci :D


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ale dzieki tej ustawie o obowiazku jazdy na swiatłach powstaja coraz to nowsze sposoby oswietlenia i wyroznienia swojego samochodu, a co niektorym to samochod sie z choinka pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tak to masz racje, wiekszosc nie rozroznia swiatel do jazdy dziennej, od przeciwmglowych, pozycyjnych i innych dodatkowych gow.en. za to policja powinna sie wziac i stacje kontroli pojazdow, ale w wiekszosc oba towyrzystwa nie wiedza o co chodzi i jak rozronic rodzaje oswietlenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

jak narazie to najlepsze co widzialem to diody led na "metry" sprytnie wkomponowane w klosze lamp, ktore to obrysowuja je dodatkowo, a o xenonach z alledrogo juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

taa zenony najlepiej jak jeszcze wstawiaja w lampy bez soczewki tylko z odblysnikiem i ze szklem rozpraszajacym. powinno sie zlapac za kark takiego kierowce i zmusic by patrzal w taka lapme przez pol godziny z odleglosci pol metra, moze by cos skumal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj