andrzej2110

Cały rok na światłach

Polecane posty

pablo21    29

Do Ciebie szkoda cos wogóle mówic bo czytasz tylko miedzy wierszami a nie to o czym ja naprawde mówie naucz sie dziewczynko czytac ze zrozumieniem a potem porozmawiamy.

 

Ja podałem tyle argumentów ze masz na co odpisywac ale jesli nie wiesz co a tak jest to nie moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

przywal w kogos to zobaczysz czym warte sa Twoje argumenty. ale wczesniej wlacz swiatelka zebys mial sie czym tlumaczyc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Już wystarczy. Kończ już swoje dywagacje. Widzę twoje zawsze musi byc na wierzchu byle żeby cokolwiek napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@pablo, daj se na luz, ona ma wsparcie kilkuset osób które tu nie piszą :)

 

@banan vel beton, a może Ty w kogoś przywal? Albo weź alu koło i przywal se w czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

koniec OT!!!!!! aaaaaaa

kazda nastepna wypowiedz ma zawierac tylko argumenty za lub przeciw jezdzie "na swiatlach", bez jakichkolwiek personalnych wycieczek, dogryzania, itp. itd. odcinamy sie od tego calego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

Ja jestem jak najbardziej za swiatlami przez caly rok. W lato w sloneczy dzien owszem nie daja zbyt wiele, ale nie zawsze jest dobra pogoda. W pochmurny dzien juz daja lepsza widocznosc na innych uczestnikow ruchu. Dzieki temu przepisowi przynajmniej wszyscy beda mieli wlaczone swiatla.

Ja juz troche sie najezdzilem co prawda wiekszosc w tym okresie gdy juz wczesniej byly obowiazkowe swiatla i napradwe pomagaja one wczesniej dostrzecz inny samochod zarowno przy niskich i wysokich predkosciach. Pozwala to uniknac drbnych stluczek jak i smiertelnych wypadkow. A co do uderzenia w jakas przeszkode czy dziecko jak argumentuje kolezanka banan to swiatla nie maja nic z tym wspolnego. Ja wlaczam swiatla po to zeby byc widocznym a nie zeby mnie chronily przed uderzeniem w jakis obiekt.

Fakt ze wiele wypadkow spowodowanych jest nadmierna predkoscia i brawura, ale takze sa wypadki spowodowane niezauwazeniem innego pojazdu co mozna nieco ograniczyc wlaczajac swiatla.

Wlaczajac swiatla prawie nic nie trace(bo ile spale tego palia, czy nawymieniam zarowek) natomiast moge tylko zyskac ratujac zycie, albo nie majac problemu ze zniszczonym samochodem przy drobnej stluczce.

Swiatla nie dadza pelnego bezpieczentwa na drodze, ale w pewym stopniu je podniosa.


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie slyszalam zeby wypadek sie zdarzyl bo gosc w aucie nie mial wlaczonych swiatel, bo te swiatla to taki sam durny przepis jak NIE OBOWIAZKOWA GASNICA w aucie. Tylko sie zaleca zeby wozic.

 

 

To ja zapytam odwrotnie. Czy słyszałaś żeby wypadek się nie zdarzył bo gość miał włączone światła? Apropo gaśnicy wiesz jak powinno się używać gaśncy? Pewnei przebicie i od razu sruu leci piana i gasi płomienie. A tak wogóle to pasy też pewnie niepotrzebne bo jak ktoś się zaklinuje w samochodzie będąc w pasach to nie wyjdzie bo pasa nie rozerwie i co wtedy?

Edytowano przez brzozak2
jak obiecalem tak robie, sprawiedliwosc musi byc - %

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

streszce wam czytac ze zrozumieniem

post89 pierwszy Moj post na temat swiatel (poczatek bitwy) :)

w poscie91 @raffx89 wspomina cos na temat zuzycia paliwa zarowek akumulatorow

w poscie 101napisalam ze kazdy ma swoje zdanie ale dla mnie to durny przepis, w poscie93 milanreal1 napisal co mysli o swiatlach, w poscie 114 raffx89 napisal prawde na temat swiatel ale zaden z was na nich nie siadl.

 

OD postu116 to WY zaczynacie biadolic o zuzyciu paliwa przez swiatla to Ja potem wam TYLKO (bo sami niewiedzieliscie)policzylam ile to sie zuzywa paliwa przez swiatla i ze te swiatla znikna z przepisu. Ale zaden z was nie siadl na @raffx89 za zuzycie paliwa a ON tylko cos wspomnial i zaczela sie konwersacja z @Pablo.

UWAGA

OD postu 132 wtraca sie moderator TOMMY i na wstepie pisze ze niechce mu sie czytac od poczatku ale ktos cos wspomnial o zuzyciu paliwa przez swiatla. Potem @Pablo dopisuje ze ratuje sie istnienia ludzkie jadac na swiatlach.

 

UWAGA w poscie 139 Ja nadal pisze ze to durny przepis taki sam jak gasnica. :) I tu dopisalam ze gasnica jest NIE OBOWIAZKOWA :)

 

Ale zaden z was kierowcow tego nie widzial bo GASNICA JEST OBOWIAZKOWA. :) (a czytacie ze zrozumieniem) i wbijacie komus to do glowy ze tak ma czytac

 

I Ja dalej stoje przy swoim i tlumacze @Pablo na temat swiatel, a w poscie 167 @Pablo pisze ze juz jest pewny w 100% ze swiatla ratuja zycie.

 

Potem @Elektotechnik pisze swoje zdanie i dopisuje ile tracimy jadac na klimie.

 

w poscie177 @nasil90 wprowadz koguta ale szybko go zbilam.

 

Potem kolejny moderator @mirasek dopisuje radia anteny CB itp :) i to wszystko leci na moje konto.potem MI dowalacieI leca %. :) Potem kolejny moderator. w ostatnim poscie @Paktofonikas wspomnial o gasnicy i dopisuje PASY co poleca tez na moje konto

 

Poprostu przeczytajcie to co pisze od posta nr 89. Posty moga sie juz zmienic bo moze ktos poprawi swoje.

 

JA TYLKO NAPISALAM ZE TO DURNY PRZEPIS I POLICZYLAM ILE MOZNA ZUZYC PALIWA A RESZTE zrobiliscie WY. Gratuluje bystrosci i spostrzegawczosci. I kto tu czyta ze zrozumieniem. Gratuluje @Pablo i cala reszta. :)

 

@Brzozak uczestniczylam w wypadku jako pasazerka w fiat126P. koles na swiatlach wjechal w drzwi boczne od pasazera, a Ja widzialam jak jedzie i piszczalam tylko ze brat pociagnol mnie za wlosy w swoja strone wiec dlatego tu pisze z wami.

 

Ps.@Pablo to co Ty piszesz tu, to z innych kierowcow robisz tepakow bo kazdy wie ze jezeli jest deszcz czy szarowka (tego ucza na wykladach) to wlacza sie swiatla dla swojego bezpieczenstwa (tylko mlodzi na wykladach wola przycwaniakowac panienkom niz sluchac co na wykladach mowia)i na to nie trzeba przepisu 24\24.

 

Ja jestem przeciwna temu pomyslowi 24\24 na swiatlach. Popieram post NR114.

zamiast takie robic ustawy niech sie wezma za budowe drog. (to jest moj argument) A autor tematu napisal CO O TYM MYSLICIE Caly rok na swiatlach;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryha16dob    1

powiem tyle. "cale zycie z warjatami" i ten post jest tylko poto zeby sie poklocic!! jestem przyciwny tej ustawie i tyle. a jesli ktos szuka kierowcy co mln kilometrow za kolkiem to niech zmieni sobie stronke bo to nie jest forum kto wiecej przejechal kilometrow tylko rolnicze. jestem za zamknieciem tego tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

wtrącę się i ja do tych wszystkich co uważają żę jazda cały rok na światłach to głupota:jeśli tak uważacie to chyba nie za bardzo się znacie i mało doświadczenia macie.jako argument nie trzeba podawać złej pogody itp. ale np. słoneczny dzień jest,jedziesz sobie po południu pod słońce i które auto będzie lepiej widoczne???to bez świateł czy z światłami?na 100% to z światłami.faktem jest że są sytuacje np.w miastach,stojąc w korkach nie potrzeba świateł bo wtedy nic nie dają.Pro po zużycia paliwa ile wam auto spali więcej?setkę,dwie ?tego nie da się zauważyć,ruszając kilka razy z piskiem opon więcej paliwa auto spali,fakt żarówki sie szybciej zużywają,ale ile one kosztują nie stać was?to kupcie sobie auto co ma żarówki H4 bo one są tanie,a nie biadolicie .całkowicie zgadzam się z kolegą marian3p,ja sam nie jednokrotnie miałem do czynienia z idiotą bez świateł,który na dodatek wszystkich musi wyprzedzić,bo przecież jego przepisy nie obowiązują.pewnie zaraz się ktoś znajdzie co po mnie pojedzie ale niech się najpierw zastanowi co pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Sprawy związane z zurzyciem paliwa czy samych żarówek to małe piwo. Jak reaguje kierowca jak jedzie samochód bez włączonych świateł? Poprostu opuźnia się momęt w którym go zobaczy bo jest pewny że powinno się świecić. I to wystarczy za argument by znieść ten nie do końca przemyślany przepis.

 

 

Nie wspominam o tych (typowych niedzielnych) co więcej szkodzi swoimi "super" światłami które z właściwym ustawieniem mają tyle wspulnego co nic, no i o tych co mają super idealnie przerobione halogenowe światła na xenon w wersji z allegro wprost bez spryskiwaczy, samopoziomowania i soczewki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
streszce wam czytac ze zrozumieniem

post89 pierwszy Moj post na temat swiatel (poczatek bitwy) :)

w poscie91 @raffx89 wspomina cos na temat zuzycia paliwa zarowek akumulatorow

w poscie 101napisalam ze kazdy ma swoje zdanie ale dla mnie to durny przepis, w poscie93 milanreal1 napisal co mysli o swiatlach, w poscie 114 raffx89 napisal prawde na temat swiatel ale zaden z was na nich nie siadl.

 

OD postu116 to WY zaczynacie biadolic o zuzyciu paliwa przez swiatla to Ja potem wam TYLKO (bo sami niewiedzieliscie)policzylam ile to sie zuzywa paliwa przez swiatla i ze te swiatla znikna z przepisu. Ale zaden z was nie siadl na @raffx89 za zuzycie paliwa a ON tylko cos wspomnial i zaczela sie konwersacja z @Pablo.

UWAGA

OD postu 132 wtraca sie moderator TOMMY i na wstepie pisze ze niechce mu sie czytac od poczatku ale ktos cos wspomnial o zuzyciu paliwa przez swiatla. Potem @Pablo dopisuje ze ratuje sie istnienia ludzkie jadac na swiatlach.

 

UWAGA w poscie 139 Ja nadal pisze ze to durny przepis taki sam jak gasnica. :) I tu dopisalam ze gasnica jest NIE OBOWIAZKOWA :)

 

Ale zaden z was kierowcow tego nie widzial bo GASNICA JEST OBOWIAZKOWA. :) (a czytacie ze zrozumieniem) i wbijacie komus to do glowy ze tak ma czytac

 

I Ja dalej stoje przy swoim i tlumacze @Pablo na temat swiatel, a w poscie 167 @Pablo pisze ze juz jest pewny w 100% ze swiatla ratuja zycie.

 

Potem @Elektotechnik pisze swoje zdanie i dopisuje ile tracimy jadac na klimie.

 

w poscie177 @nasil90 wprowadz koguta ale szybko go zbilam.

 

Potem kolejny moderator @mirasek dopisuje radia anteny CB itp :) i to wszystko leci na moje konto.potem MI dowalacieI leca %. :) Potem kolejny moderator. w ostatnim poscie @Paktofonikas wspomnial o gasnicy i dopisuje PASY co poleca tez na moje konto

 

Poprostu przeczytajcie to co pisze od posta nr 89. Posty moga sie juz zmienic bo moze ktos poprawi swoje.

 

JA TYLKO NAPISALAM ZE TO DURNY PRZEPIS I POLICZYLAM ILE MOZNA ZUZYC PALIWA A RESZTE zrobiliscie WY. Gratuluje bystrosci i spostrzegawczosci. I kto tu czyta ze zrozumieniem. Gratuluje @Pablo i cala reszta. :)

 

@Brzozak uczestniczylam w wypadku jako pasazerka w fiat126P. koles na swiatlach wjechal w drzwi boczne od pasazera, a Ja widzialam jak jedzie i piszczalam tylko ze brat pociagnol mnie za wlosy w swoja strone wiec dlatego tu pisze z wami.

 

Ps.@Pablo to co Ty piszesz tu, to z innych kierowcow robisz tepakow bo kazdy wie ze jezeli jest deszcz czy szarowka (tego ucza na wykladach) to wlacza sie swiatla dla swojego bezpieczenstwa (tylko mlodzi na wykladach wola przycwaniakowac panienkom niz sluchac co na wykladach mowia)i na to nie trzeba przepisu 24\24.

 

Ja jestem przeciwna temu pomyslowi 24\24 na swiatlach. Popieram post NR114.

zamiast takie robic ustawy niech sie wezma za budowe drog. (to jest moj argument) A autor tematu napisal CO O TYM MYSLICIE Caly rok na swiatlach;

 

Do wszystkiego sie nie odniose bo sie nie da ale do kilku rzeczy tak:

 

Zawsze podajesz takie sytuacje wypadków w których swaitła nie maja najmniejszego znaczenia a nie podasz takich w których maj znaczenie no bo przeciez zawsze musi wyjsc na twoje wiec normalne.

 

Temat nie jest o gasnicy wiec po co mam poruszac jej temat?

 

Jakbys troche jeździła po drogach w róznych warunkach to bys zobaczyła jak kierowcy w Polsce zapalaja swiatła w złych warunkach jest pochmurno i pada mały deszcz ale jes srodek dnia i lato a wiekszosc samochodów jedzie bez swiateł bo przeciez szkoda zarówek taka jest prawda a co ucza na kursach a jak jeźdza ludzie to sa dwie rózne rzeczy. Z mich obserwacji jednak wynika ze jak nie wyło ustawy 24/24 to nawet w złych warunkach wiekszosc swiateł nie wałczała dopiero jak nic przed samochodem nie widzieli to wtedy zapalali.

 

W Polsce jest wiele dróg z drzewami po bokach i nawet w słoneczny dzien jesli jedzie ciemny samochód szczególnie , to czesto jest tak ze mozna go nie zauwazyc jak jest dosc daleko i zaczac wyprzedzanie a potem sie zdziwic ze jedzie i nie ma gdzie uciec wiec czołówka.

W takich przypadklach swiatła sa niezastapione.

 

Tak swiatła napewno w tym roku uratowały jakies zycie ludzkie ale przeciez jak mówiłem nie jestem Bogiem i nie moge Ci tego udowodnic.

 

A z tego tematu moim zdaniem wybrałas sobie tylko te fakty które Ci pasowały a niektóre szczegóły tez były wazne ale ty na nie nic kompletnie nie odpowiedziałas...

 

No ale przeciez i tak baba kota ogonem odkreci i bedzie ze to co napisałem to jest źle i tyle...

 

Andrzej10 a co jak jezdziło sie bez swiateł to było tak zawsze trzeba było sie wpatrywac czy cos nie jedzie daleko w pewnym stopniu sam sobie przeczysz.

A co do ustawienie swiateł to od tego jest przeglad a od niby xenonów policja.

Edytowano przez brzozak2
musze wstawic procent znow za odnoszenie sie do gasnicy, boga itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawy związane z zurzyciem paliwa czy samych żarówek to małe piwo. Jak reaguje kierowca jak jedzie samochód bez włączonych świateł? Poprostu opuźnia się momęt w którym go zobaczy bo jest pewny że powinno się świecić. I to wystarczy za argument by znieść ten nie do końca przemyślany przepis.

 

 

Nie wspominam o tych (typowych niedzielnych) co więcej szkodzi swoimi "super" światłami które z właściwym ustawieniem mają tyle wspulnego co nic, no i o tych co mają super idealnie przerobione halogenowe światła na xenon w wersji z allegro wprost bez spryskiwaczy, samopoziomowania i soczewki. Pozdrawiam

 

 

A jakby nie było obowiązku 24/24h na światłach jeżdzic to wszyscy by mieli światła dobrze ustawione i xenony z allegro nie byłyby używane?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Tego nie napisałem ale w dzień przynajmniej by nie walił po oczach. Ten niedzielniak zapewne by wogule świateł nie urzywał a tych xenonów to tylko ostro działające misie mogą się pozbyć z dróg poprzez zabieranie dowodów i nakładanie słusznych mandatów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja mam wadę wzroku ,do jazdy mam fotochromy, ale jeżeli zdarzy mi się na drodze w dzień spotkać samochód który jedzie na długich ksenonowych to dosłownie parzy po oczach i nie da się jechać, moim zdaniem te lampy są dobre na autostrady, a nie na POLSKIE DROGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma wspólnego nakaz jazdy na światłach z tym że ludzie kupują ksenonyi nie potrafią ich ustawić? Zniesienie nakazu nic w tej kwestii nie zmieni. policja powinna się za to zabrać.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Nie chodzi o fakt stosowania fabrycznych seryjnych właściwie zamontowanych świateł a o to że ci co mają "super oświetlenie" nie włączali by go w dzień jak by nie było to konieczne. Chyba stwierdzenia co niektórych osób co do czytania z zrozumieniem są podstawne. Pozdrawiam

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale również nie włączliby ci którzy maja odpowiednio ustawione światła i dzięki ich zapaleniu są lepiej widoczni dla innych użytkowników drogi.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Zawsze podajesz takie sytuacje wypadków w których swaitła nie maja najmniejszego znaczenia a nie podasz takich w których maj znaczenie no bo przeciez zawsze musi wyjsc na twoje wiec normalne.

 

Temat nie jest o gasnicy wiec po co mam poruszac jej temat?

 

TEN TEMAT JEST JAK NAJBARDZIEJ POTRZEBNY I NIE MA CO GO ZAMYKAC.

 

@Pablo czy ja mam Ci tlumaczyc jak dziecku.?????? Wiec to zrobie.

 

Polska jest w europie i tylko u nas jest taki przepis 24, skandynawia to co innego na drugiej stronie pisze czemu tam swiatla sa.

 

po pierwsze w naszym kraju jezdza rozni ludzie co jezdza 100tys km albo tylko 5km ale sa takie zytuacje ze jezdza auta bez swiatel a jak masz przepis 24\24 to kazdy mysli ze wszyscy maja swiatla i predzej ich zobacza a wystarczy ze ktos bedzie jechal bez, a urwie sie z dzungli taki pêwniak na swiatlach i on tylko patrzy na swiatla i on nie przyjmuje do swiadomosci ze moze ktos jechac bez swiatel i jest pierdut.

 

po drugie jezdze i widzialam kolesi bez swiatel jak jechali to im mignelam dlugimi, to kolesie mi machaja i hamuja bo mysla ze stoja paly z radarem (a widze to we wstecznym lusterku) a nie pomysla ze nie jada bez swiatel albo im sie spalila zarowka.

 

po trzecie chodzi o to zeby ci kierowcy zrozumieli ze ktos moze jechac bez swiatel i moze sie cos stac a nie przy przepisie24 to kazdy bedzie jechal, wiec dlatego przepisu nie moze byc, to ludzie sami musza zrozumiec to. Wiec Ty to rozumiesz o co chodzi???????? Moze inaczej napisze Rozumiecie to o co chodzi teraz????????

 

A co do GASNICY to chodzilo zeby Wam pokazac jak czytacie ze zrozumieniem.

 

Wiec te swiatla mozna tylko zalecac a NIE 24H24 jezeli juz to w calej UNII. WIec Ja sie bede trzymac tej wersi ze to durny przepis 24H24.

 

DLATEGO JA JESTEM PRZECIWNA PRZEPISOWI A NIE SWIATELKOM.

 

a teraz od siebie. NIE piszcie mi obelg na PW jak was tu zagielam.

 

@Pablo wiesz czym se roznisz od KURY??????

 

tym ze masz 13 zmyslow, a kura tylko 12. a wiesz jaki jest ten TWOJ 13zmysl???????

 

ZEBYS NIE SRAL TAM GDZIE STOISZ. :)

 

Jak ten Moj komentarz nie pasuje tu, to prosze go przeniesc do ZWIERZECEJ tam widzialam temat wszystko o JAJKACH, to jak sa jajka, to beda i kury to prosze dodac w temacie wszystko o KURACH. :)

 

tyle od siebie POZDRAWIAM wszystkich;

Edytowano przez brzozak2
nie stosowanie sie do zalecen moda, prowokowanie, wyzywanie - wstawiam 10%, chociaz powienienem z 30% przywalic

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandynawia to nie Europa. No ciekawe.

Po pierwsze : a jak był nakaz jazdy od października do marca to zawsze tydzień czasu kierowcy sie przestawiali na to że światła mają być włączone. I jak ktoś jechał to myślał że inni powinni mieć zapalone a tu psikus bo to dopiero 2 dzień włacznia świateł i driver zapomniał.

Po drugie: Skąd maja wiedzieć po co im migasz? Myślisz że powinni czytać w Twoich myślach?

Po trzecie: Słyszałaś o zasadzie ograniczonego zaufania? Czy Ty myślisz że kazdy siada za kierownicą z założeniem "światła włączone więc jest bezpiecznie"


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A Tobie co do gasnicy to w autach osobowych masz gasnice proszkowe wiec nie pisz o pianowych. a zeby taka uruchoic i zeby zadzialala to musisz uderzyc o ziemie zeby jako tako miala efekt dymienia.

a co do migania (BLENDA) to uzywa sie po to zeby kogosc ostrzec przed zagrozeniem a nie mendami. Ludzie ja wam polecam kodeks.

 

a skandynawia to panstwa kture w swojej fladze maja krzyz. a sa to NORWEGIA, ISLANDIA, FINLANDIA ,SZWECJA, DANIA.

Edytowano przez brzozak2
mialas pisac o swiatlach, a nie o jakiejs p.....j gasnicy!!!!!!!!!! post nie w temacie i ciagnacy dalsza klotnie - % i ban na miesiac, moze ci go ktos zdejmie

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Odnośnie Skandynawii to chciałbym zwrócić uwagę że tam słońce świeci pod innym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że trzeba odczekać po przebiciu zworu żeby proszek wymieszał się z gazem aby nie psikać samym gazem nośnym. Dobrze wiemy do czego służy miganie długimi (zarówno zgodnie z kodeksem jak i praktyczne zastosowanie).

Odnieś się do 3 w moim porzednim poście.

Dobrze wiem co to Skandyniawia.

A światła są potrzebne bo zwiększają bezpieczeństwo a nie stwarzają zagrożenie. napewno więcej z tego pożytku niż szkody. Pozdrawiam


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

do banan 575 chyba nie znasz się w ogóle na przepisach bo np.w Czechach przepis 24/24 był wcześniej niż u nas.i proszę skończ pisać głupoty bo aż sie nie chce czytać tego co piszesz.co do xenonów.prawie wszystkie nowe auta co mają xenony to mają regulację automatyczną i spryskiwacze i raczej te auta nie oślepiają ,ale u nas połowa aut z xenonami to auta w których ktoś sam założył sobie przetwornice i żarówki i cieszy sie że ma xenon,a to że oślepia innych to go nie obchodzi.kto sie zna na tym to wie o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj