andrzej2110

Cały rok na światłach

Polecane posty

banan575    104

masz racje swiatla + predkosc = zycie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wieczne.[*]


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Do czego bijesz? Jakiego kolesia gosciu?

mu ta pogoda wisi a więcej zarobi

To mnie rozwaliło ;)

Kto na tym zarobi?

 

Banan uwazasz ze prędkosc bez swiateł uratuje życie? No brawo, chyba będą musieli wprowadzić do produkcji samochody bez swiateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
A jeździłaś kiedys samochodem?

2x trasa Rzeszow-Lyon-Rzeszow

1xtrasa Rzeszow-Slupsk-Rzeszow

wiosek i zadupia nie licze.

Jako moderator czytaj ze zrozumieniem.

Bo ja pisze ze jazda na swiatlach przez caly rok to durny przepis, a nie zeby jezdzic bez swiatel!!!!!

I jadac z kosmiczna predkoscia majac swiatla wlaczone to zycia ci nie uratuja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
masz racje swiatla + predkosc = zycie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wieczne.[*]

 

Wez pomysl a potem pisz.

 

Wyprzedzaj samochód jadacy 90km/h predkoscia 105km/h to bedzie długo trwało a przez to stwarzasz niebiezpieczenstwo na drodze i tyle lepiej przycisnac wiecej i sprawnie wyprzedzic a potem przychamowac troche niz sie narazac.

 

Najlepiej załóz sobie ogranicznik predkosci do 110km/h wtedy napewno bedziesz bezpieczna.

Tylko w razie poslizgu albo czegos podobnego nie puszczaj kierownicy jak wiekszosc kobiet... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Czemu kolerznka myśli że wszyscy tak pędzą u mnie był wypadek dziewczyna przy 40 wypadła z drogi i ma połamaną nogę i miednicę więc nie trzeba od razu 130 żeby zrobić sobie krzywdę


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

No ostatnio jechałem z kumplami z zabawy, fakt ze bylo slisko ale prędkosc mała bo jakies 60km/h na zakręcie mały poślizg obrót o 360 stopni i fuksem zaliczony tylko rów i nie uszkodzony samochód, kilka metrow wczesniej i siedzimy na mostku więc byłoby nie ciekawie. Ale stanie po wszystkim na mrozie i czekanie na pomoc-bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

@banan widzę ze masz swoje zdanie i poprostu nie przyjmujesz do wiadomości argumentów innych osób, trzeba trochę pojeździć o każdej porze dnia i nocy, spotkać kilku rowerzystów nieoświetlonych, parę ciągników nocą na łuku bez świateł, no i kilka razy w słoneczny dzień trafić na zalesionym terenie na szary samochód bez świateł żeby je docenić,

Jeszcze napisz że jazda z zapiętymi pasami jest niebezpieczna i wtedy zrozumiem Twoją argumentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Wez pomysl a potem pisz.

to wy tak myslicie ze wlaczycie swiatla wiec mozna zapier........

wiec oto wynik na wasza jazde.

swiatla+predkosc= zycie wieczne.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Tak a gdzie tak napisałem co? Oswiec mnie.

 

A do reszty moich argumentów sie nie ustosunkujesz co? No oczywiscie ze nie bo przeciez nie wiesz jak je podwazyc a zgodzic sie nigdy w zyciu nie zgodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

sorki to chodzilo o Tomiego


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

A kto tu pisze o prędkości czasem przy 40 się zabijesz a czasem przy 160 wyjdziesz bez zadrapń więc na to nie ma regóły


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

To po co cytujesz wypowiedz pablo? A czy ja napisałem gdzies ze na swiatłach mozna szybko jeździć? Wydaje mi się ze momentami czytasz komuś w myślach ale ze błędnie to juz nie wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

za duzo skasowalam i tak wyszlo ze cytuje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
A 20km/h wiecej przy wyprzedzaniu sprawnym to mi sie nie widzi predkosc jest potrzebna bo za mała przedłuza manewr i sprawia wieksze niebiezpieczenstwo.

 

Dlatego Seicento nie porywa sie nikt na tira(w wkieszosci) co jedzie 90km/h.

Jak to nikt się nie porywa?? Ja mam seicento i wyprzedzałem tiry które jechały 80-90km/h. W czasie wyprzedzania przyśpieszyłem do 120km a po zakończeniu zwolniłem do 100 km, 120 to trochę za dużo na seicento. Oczywiście wyprzedzałem kiedy drugi pas był całkowicie wolny i z dalą do zakrętów. A że siostra studiuje w Białej Podlaskiej to trochę czasu na trasach spędziłem.

 

Wracając do tematu. Światła nie były by potrzebne tak jak na zachodzie gdyby polscy kierowcy mieli tyle oleju w głowie co zachodni kierowcy i gdybyśmy mieli takie drogi jakie oni mają.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

napisalam do tematu. I to jest durny przepis zeby wprowadzic swiatla na caly rok. A wy jak nowonarodzeni wrzeszczycie ze swiatla ratuja zycie. Ale nikt z was nie napisze ze wlasnie przez predkosc mozesz zginac, tylko przez to ze nie masz swiatel.

 

Zamiast w rzadzie wziasc sie za porzadek z drogami i autostradami to w zamian wprowadzili caloroczne zoltki i tak wiekszos was na swiatlach weszla w XXIIwiek.

kilka postow wczesniej kolega napisal o mentalnosci polakow ze masz swiatla to mozna zapier..... i wychodzi jak to jest.

 

Podalam kilka linkow jak jezdza i nikomu swiatla nie pomogly. DLACZEGO????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ja jestem pewny w 100% ze jednak swiatła 24/24 uratowały jakas liczbe istnien ludzkich a to sie juz liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem nie zoltki, tylko zdjeta noga z gazu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja uważam, że w pewnych warunkach swiatła poprawiają widoczność. Ale np. latem w bezchmurny dzień, jadąc pod słońce wogóle ich nie widać. I wtedy włączanie świateł jest sałkowitym bezsensem. A co do zużycia paliwa to jazda brudnym samochodem powoduje wzrost spalania. Dodając do tego włączoną klimatyzację, radio, i owe światła mijania, powodujemy, że w skali kraju wydajemy ogromne pieniądze. A do kogo one trafiają? Ano do tych, którzy wydobywają ropę naftową i blokują rozwój rynku biopaliw, który jest przyszłością dla rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Światła są bardzo pomocne przy wyprzedzaniu i każdy kto chociaż trochę jeździ wie o tym... ja jestem za światłami przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@pablo wiesz co daj te 2posty do ankiety posty 167 i 168 i zobaczymy kto ma racje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
2x trasa Rzeszow-Lyon-Rzeszow

1xtrasa Rzeszow-Slupsk-Rzeszow

Ach jej B) prawko prawdopodobnie masz tak samo długo jak ja, zrobiłaś już ten wspomniany milion km? Zrobie taką trase nawalony jak szpadel i co powiem? Udało mi sie... Zrobie taką trase raz i co powiem? Udało mi sie... Zrobie taką trase drugi raz, itd...

 

W mordę jeża, właśnie policzyłem że przez zapalone światła jestem rocznie 15 litrów paliwa w plecy, a przez styl jazdy jakieś 600 litrów... strach liczyć wycieraczek, ogrzewania tylnej szyby, radia, klimy, elektrycznych szyb, wspomagania kierownicy, oporu powietrza anteny od CB... jestem kilka tys. zł do tyłu :)

 

Ja jestem dla pieniędzy czy pieniądze są dla mnie? Ile jest warte moje życie?

 

Szybkie samochody są dobre jeśli używa sie ich z głową, prosto licząc nie uwzględniając przyspieszenia, do wyprzedzenia przeciętnego tira (jedzie 90km/h) z prędkością 100km/h potrzeba ok. 9 sekund czyli 250 metrów, z prędkością 120km/h już tylko 3 sekundy czyli 100 metrów, ale lepiej żeby nikt nie popadł ślepo w analogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak nie widzicie auta z przeciwka to do okulisty.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

A ta dalej swoje sa takie sytuacje ze nie widac naprawde czasami ale przeciez tobie sie nic wytłumaczyc nie da...

 

Ty wiesz zawsze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj