jabimc

McCormick MTX-Pomoc przy zakupie.

Polecane posty

jabimc    2

Proszę o wszelkie informacje na temat tego ciągnika. Najbardziej interesuje mnie spalanie w silnikach perkinsa oraz iveco??

szaman1    156

Kolega ma takiego narzeka na hydraulikę w nowym w ciągu 5 lata 2 razy wymieniał pompę 

rudinho11    189

Mój znajomy miał takiego i bardzo na niego narzekał. Miał problemy z silnikiem, sprzęgłem i WOMem.

Wiadomość z agroFakt.pl

micro303    33

Ja mam mtx 140 i nic mi sie nie dzieje. Może sposób użytkowania na to wpływa. U mnie siedzi perkins. Osobiście polecił bym ciągnik. Jednak znaleść ciekawy egzęplarz u nas w dobrej cenie to jest trudne.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

micro303    33

Dokładnie nie powiem. Ale jak dla mnie jest oszczędny.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lesio321123
      Witam serdecznie czy ktoś posiada schemat pompki hamulca lub mógłby mi powiedzieć gdzie powinna znajdować się kuleczka mala że środka ?
      Z góry dziękuję wszystkim

• Przez szogun666
      Witam serdecznie.
      Panowie prośba o rozszyfrowanie błędu w ciągniku McCormick XTX 215, r. prod 2007, skrzynia biegów - 4 biegi zmieniane dźwignią plus 8 półbiegów zmienianych pod obciążeniem.
      Błąd jaki mi wyświetla
      SPN 2166 FMI 31
      Dodam że ciągnik podczas ruszania podczas puszczania sprzęgła bardzo szarpie. Ruszając na pusto samym ciągnikiem np. z 3- go biegu w większości przypadków jest takie szarpnięcie że ciągnik gaśnie.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
      Pozdrawiam 
    • Przez jimmy22
      Witam. Mam problem z pamięcią eeprom wina w MC mtx. Wymieniałem licznik ale nadal to samo. Wiadomo gdzie szukać przyczyny dalej w ciągniku?
    • Przez lesio321123
      McCormick  cx80 gdzie znajduje się filtr hydrauliki? Ktoś pomoże?
    • Przez Monsterius27
      Witam. Proponuję założenie nowego działu poświęconego ciągnikom firmy McCormick. Ich popularność stale wzrasta.Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj