Skocz do zawartości
jujork19

Kupię Massey Ferguson 3050/3060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
jujork19    1

Jeśli dalej szukasz traktora za 35tys i ma to być wspomniany MF to brakuje Ci 10tys aby coś znaleźć...

no nie sądze.. poza tym za traktor z 87/90r dac 45tys, to troche chore

Luke16    156

jujork19 niestety takie są realia do 30 tys praktycznie nic nie kupisz za 35 tys kupisz powiedzmy renault 95.14 z lat 1984-1987.... za tyle ciężko kupić starego urususa 914

lukbold    411

zawsze mogę Ci sprzedać U5314 za 55tys z 98r... cóż tu porównywać
Tyle też trzeba dać za MFa po 90r i jakoś mnie to nie dziwi

damianos95    52

Taki mf na tamte czasy to bardzo innowacyjny i komfortowy ciągnik więc musiał być mocno eksploatowany aby zarobił na siebie co można dodać ty chcesz dac 35 tys od tego odlicz opłaty koszty przywiezienia doprowadzenia go do stanu jako takiego zarobek chandlarza to on pewnie go kupi za 20-25 tys więc nie możesz spodziewać się cudów
Jak chcesz taniej i mechaniczny ciągnik to sprawdzaj renowki z serii xxx.14 do 35 tys coś znajdziesz Ale nie będzie tam ehr i elektroniki tylko full mechaniczny prosty ciągnik

lukbold    411
Napisano (edytowany)

tu nie ma cudów... na zachodzie za 50 tys możesz mieć problem znaleźć takiego MFa wiec wole się nie domyślać skąd pochodzą traktory wystawione u nas za te 35tys. Za tyle to mógłbym wystawić swojego 3060 po remoncie tyle że z napędem 4x2 ale najzwyczajniej w świecie szkoda.

To już szybciej dorwać można 3080 w takiej cenie

Edytowano przez lukbold

KULAWA_KOZA    88
Napisano (edytowany)

Jeśli dalej szukasz traktora za 35tys i ma to być wspomniany MF to brakuje Ci 10tys aby coś znaleźć...

Dokładnie , krótko i na temat.

Za 35 to kupi Haszkla a nie MF 3050, 3060

Kolega Stacho 1224 wystawił ładnego MF-a  co ma 5200mth to bym sie nawet nie zastanawiał.

Według mnie ładny sprzęt.Jak jest coś ładnego to trzeba zapłacić , a jak jest Haszkiel to każdy nisko ceni by się pozbyć ------TYLE W TEMACIE!!!

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
    • Przez Marcin6
      http://allegro.pl/john-deere-2058-hill-master-nie-2066-2264-2266-i6661357178.html

cena do małej negocjacji
    • Przez Czesio0294
      kupię ursus  1934 proszę o pomoc. ewentualnie czy ktoś wie kto sprzedaje