dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

blizniak1    0

u nas maks 8.30 z vat

 

Kolego a kto tak płaci, bo ja też z powiatu Jędrzejowskiego? Kto u Ciebie w okolicy kupuje bydło-masz może dobrego kupca? :)


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

kolego blizniak1 na gg napisz

 

Tak się składa że gadulca wirusy zjadły, może być e-mail?: lukas83@onet.eu


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

Możecie podać namiary na Parkura i BOVO?

Mam do sprzedania 4 sztuki - niestety hf - ale dobrze ubrane.

Szukam dobrego kupca (jak każdy :D ) - co myślicie o Delicjuszu z Kłodzina lub BM Kobylin - sprzedawał ktoś?

północna Wielkopolska - okolice Czarnkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19454

Kolego @ kgal szukasz dobrego odbiorcy a pod nosem masz świetnego :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Nie,kasa na konto ale jak jest pilnie potrzebna to na drugi dzień jest,firma sprawdzona sprzedaje do nigo już ze trzy lata i w tydzień kasa na koncie jest,także się nie obawiam jak chcesz namiary to pisz na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

MM 702 kg brutto 8,4 zł brutto. Zdjęcie w galerii, jak moderator zaakceptuje. Kasa na koncie następnego dnia. Kupujący to W. Kościesza.

A tak poza tym z ciekawszych okazów na wczorajszym "spędzie" 100% LM 620 kg po 8.9 zł, byczek-mieszaniec z Charolaise waga ponad 800 kg. po 8,5 zł.Jałówka 50% lm 50% hf po 7 zł.Ceny i wagi brutto. A tak a propos płatność 21 dni to przegięcie. Kupujący czeka aż mu zakłady mięsne wypłacą, czy mi się wydaje?

Edytowano przez dmowski1939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

360*13.60=4896 to nie lepiej byś wyszedł na żywej wadze u nas za mm dają 8.5 do 9 zł 4896/8.5=576 tylko tyle on miał bo jak miał więcej to trochę jesteś w plecy

 

tak patrze,13.60 ale zapewne plus vat i jeśli ma umowe to plus umowa 5% do mięsnych i 3% do hf czyli 13.60+7%+5%(jak ma umowe)=15.27, 360*15.27=5500,65 :8.50=647.13 jeżeli ma umowe a jak nie to bez tych 5% sie liczy,wiec w plecy nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

sołtys48 o kim myślisz? - DUDA? - kiedyś dobrze płacił - ale ostatnio jak sprzedawałem (we wrzerśniu) to płacił gorzej jak Delicjusz czy Kobylin - a teraz muszę sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19454

Tak @ kgal chodziło mi o DUDĘ kiedyś faktycznie dobrze płacił ale za krowy i pourazowe sztuki :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: A może spróbuj zadzwonić do Trzcianki do Paszki on co jakiś czas kupuje dla siebie a ubijają mu w Hucie-kolega jakieś dwa lata temu mu odstawiał kilka sztuk i bardzo chwalił sobie interesy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Ja oddaję do Biernackich z Goliny. Ostatnio za 12 hf- ów średni po 740kg brutto dali 20 grudnia 7,3+vat. Kasa na przelew przedpłata ale za gotówkę też można. BM kantują na wadze trzeba na nich uważać. Słyszałem od znajomego że jak jechał za nimi na wagę zbiorową to lała się woda podobno mają jakieś zbiorniki.

Jak będziesz miał cały samochód to spokojnie podjadą w każdy kraniec Polski. awsze można do nich zadzwonić i pogadać. Towar potrzebują to przyjadą i po 9 sztuk.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19454

Po ostatniej sprzedaży do Goliny(czerwiec 2009) do dnia dzisiejszego słucham od ojca!!!! po oddaniu 6 byków przez pół roku to dzwoniłem do nich to jeździłem to znowu napastowałem gościa,który dla nich kupował aż w końcu razem z kilkoma innymi "Szczęśliwcami" oddaliśmy sprawę firmie windykacyjnej(mieliśmy wyrok sądowy i nakaz zapłaty należności wraz z odsetkami)i o dziwo po tygodniu mieliśmy całą kasę na koncie-oczywiście odliczając 15% dla firmy windykacyjnej....od tamtej pory jak słyszę ZM Biernacki Golina to od razu głowa mnie boli ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Też raz czekałem 3 miesiące za kasą. Jak do nich tylko raz zadzwoniłem i powiedziałem że nie podpiszę aneksu i zgłosze to do US za 2 dni kasa była na koncie.

Teraz zmienili podejście za duża konkurencja. Z nimi to albo gotówka albo przedpłata. Sami dobrze o tym wiedzą.

Znajomy jak w owym czasie do nich pojechał i zaczoł się awanturować o kasę to gazem go potraktowali i wyprowadzili za bramę. Długo do nich nie sprzedawał ale u mnie w okolicy płacą dobrze i najmniej oszukują. Reszta to kantują jak sie da.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczo1995    0

Też raz czekałem 3 miesiące za kasą. Jak do nich tylko raz zadzwoniłem i powiedziałem że nie podpiszę aneksu i zgłosze to do US za 2 dni kasa była na koncie.

Teraz zmienili podejście za duża konkurencja. Z nimi to albo gotówka albo przedpłata. Sami dobrze o tym wiedzą.

Znajomy jak w owym czasie do nich pojechał i zaczoł się awanturować o kasę to gazem go potraktowali i wyprowadzili za bramę. Długo do nich nie sprzedawał ale u mnie w okolicy płacą dobrze i najmniej oszukują. Reszta to kantują jak sie da.

Od nas brali przed wczoraj 4 szt i gotowka placili bo tata inaczej nie chcial im dac. A teraz lataja za bydłem bo maja duze potrzeby bo kierowca mowil ze jakis powazny kontrakt z firma rosyjska podpisali i brakuje im żywca do przerobu


Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Mi dzisiaj przedstawiciel BM Kobylin zaoferował za mieszańca 7,90 plus vat sztuka około 800kg netto a za HF mówił że płacą 7,50 plus vat. A co do oszukiwania do Biernaccy też nie są święci jak już pisałem w tym temacie u kuzyna na jednej sztuce brakowało 35kg a jak zwrócił im uwagę ,że sztuki były dzień wcześniej przeważone to zaniemówili i na końcu stwierdzili iż coś im od wagi zginęło. Tak więc ja nie wieżę w uczciwość żadnej z tych firm czy też innych i dlatego zakupiłem swoją wagę , która w ciągu roku w połowie się już zwróciła.Miny skupników kiedy mówię iż brakuje kilkunastu kilogramów bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Cześć koledzy Podrzucicie mi jakieś namiary na jakiegoś pewnego i dobrego kupca z mojej okolicy (swiętokrzyskie, powiat Kazimierza Wielka) Mam 5 byków HF i MM w wadze 650-800 i jałówkę SM około 500kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek2011    0

Cześć koledzy Podrzucicie mi jakieś namiary na jakiegoś pewnego i dobrego kupca z mojej okolicy (swiętokrzyskie, powiat Kazimierza Wielka) Mam 5 byków HF i MM w wadze 650-800 i jałówkę SM około 500kg

 

firma wrzesień z chmielnika poszukaj w google. Pieniadze jak trzeba na nastepny dzień, a tak normalnie 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

to jak to jest w końcu z tym Biernackim bo tez miałem ochotę do nich dzwonić ponoc maja dobre ceny..... wybierają sobie ludzi którym płacą a którym nie ?? bo jeden pisze kasa za 2 dni a drugi ze za 3-6 miesięcy .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczo1995    0

to jak to jest w końcu z tym Biernackim bo tez miałem ochotę do nich dzwonić ponoc maja dobre ceny..... wybierają sobie ludzi którym płacą a którym nie ?? bo jeden pisze kasa za 2 dni a drugi ze za 3-6 miesięcy .......?

my w tym tygodniu sprzedawalismy do biernackiego i placili gotowka, mielismy 2 hf i 2 mm placili po 8,2 wazylismy na ogolnej wadze u znajomego bo ma i wszystko raczej bylo uczciwie


Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj