dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

mayi96    2

ile moge dostac za 4 byki ok 700kg wojewodztwo podalskie powiat wysokie mazowieckie

 

i podajcie namiary gdzie moge sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

z twojego powiatu jest firma łuniewscy może spróbuj z nimi się dogadać.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

spisujesz umowę że w danym roku odstawisz określoną ilość bydła i dają ci za to parę procent więcej niż jest akurat w cenniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

BM Kobylin płatność gotówką. Byki MM waga 500 kg 7,20; 600 kg 7,80. Byki HF 500kg 6,80 i 600 kg 7,20. jałówki MM 400 kg 5,50 i 500 kg 6,20. Łącznie wzieli 12 sztuk. Cena netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer111    0

dobra pany nie piszcie o pierdołach tylko jakie sa u was ceny skupy bydła po ile ostatnio sprzedawałiscie.u mnie na warmi ostatnio po 8.20 takie ponad 500kg a kto wie po ile chodza takie byczki 300 kilowe ile za kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

kolego niema jako takiego stałego cennika sprzedaży bydła na umowę ponieważ każda umowa jest negocjowana indywidualnie i w związku z tym i cena będzie się różnić u każdego(chociaż nie zawsze) :rolleyes: Zawsze tak jest,że ten który odstawi większe partie w krótszym czasie będzie lepiej traktowany niż ten co odstawi np. 10-15sztuk na rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnat    0

witam interesuje mnie cena byków z lubelskiego bo mam 3 do sprzedania w wadze 600-700kg i nie wiem czy co robić jaka bedzie cena póżnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

A jaka firma ?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

A jaka firma ?

Firma parkur dzisiaj płacili maks 8.50+vat, dzwonilem też do bieli to też tyle płaci za MM ponad 700kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Hej chetnie kupie 2 krowy LM wysokocielne z okolic powiatu gołdapskiego lub troche dalej.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Parkur a zahaczasz czasami o warmińsko-mazurskie? I jak jest u ciebie z płatnością i z ważeniem w takich wypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj