dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nowik92    0

Witam. Ja też sprzedaje byki do Kobylina i chociaż są skupy co płacą więcej niż oni to i tak wole Kobylin bo wiem że płacą gotówką i źle na ich ważeniu nie wychodzę. Są firmy co kuszą ceną a potem na wadze tak oszukają że się w głowie nie mieści. Już raz tak zrobiłem na elektronicznej wadze i chyba ok. 10 tys. w plecy na tym wyszedłem jak potem liczyłem. No ale cóż trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam ,ja mam 3 byki do sprzedania jeden hf 20miesiecy,jednen RW 19 mieiscey i jeden mieszaniec sentimental 19miesiecy,jak myslicie howac dalej czy po nowy roku obchnac?czy cena bedzie jeszcze dluzej tak dobra sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Ja mam pytanie czy jak sie bierze gotówke z tego kobylina to jest z vatem czy bez bo mi oferte przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Gościu z Kobylina mówił że lekko byki spadły i nie wie jak dalej będą się kształtować ceny. Gotówką jak płacą to w sumie z vatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

bo niby byki zwykłe 7-7,20 a miesne do 7,70 to jak plus vat to nie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

On mi mówił że jak ładny mięsny byk to 8,2 +vat

wiesz mi przyslali podstawowy cennik a pisze stali klienci moga liczyc na lepsze ceny i niby indywidualnie oceniaja sztki ma przychac ktos najpierw ale jak jest nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Sokołów płaci 12,60zł za O w WBC, 30 gr do ceny dorzucą od razu, plus 3 % za mowę, podobno poszukują bydła na gwałt :D

 

Woźniecki 13,20 za O w WBC.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jak nie maja bydła to na pewno po mniej ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Jak na podczas świąt z kolegą z byłej wioski rozmawiałem to mówił, że wcześniej jego odbiorca po 10 sztuk przyjeżdżał, do niego po 8 ale to już marudził, a teraz to 5 sztuk i jedzie bez oporu :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek125    1

pioter- ile ci może oferowali za żywego byka bo nie wiem ile za wołać u mnie taki gość nie tak daleko mnie wyrwał 12zł za żywego ale miał 20 sztuk i waga średnia 850kg kilka razy podjeżdżali aż w końcu dali bo nie chcieli tyle dać. a ostatnio brali od nas byka i krowę to mówili że za płacili 9plus vat ale byki miały po tonie i po wyżej :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

wczoraj sprzedane

1 hf ok 650kg-7,7zł

4 "kolory" tzn charolesy,czerwony też ok 650-660 kg po 8,4zł

od ceny -3,5%potrącenia,zawsze odbijali 7 ale teraz sztuki były poniżej1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy26    4

@tadek125 12zł za żywego to gdzie taką firmę dorwał,jak u nas za WBC w klasie O płacą 13zł :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

dwie krzyżówki z bb i jeden normalny byk, wiek ok 23-24 miesięcy 9 zł/kg razem było trochę ponad 2 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

netto czy brutto, bo to jest różnica.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj