dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Parkur    0

Witam.Interesowały by mnie namiary na dobrego kupca na bydło okolice Ostrowa Wlkp?Był bym wdzięczny :)

Ja bym Ci polecił Firmę Słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

hehe nazwa kusząca :P


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@Parkur ile dajesz za dobrego mięsnego byka, ok 800kg??? jakie prognozy ceny przewidujesz???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Na wagę żywa 8,50 z vat a byki zaczynaja troszeczke lecieć w dół a krowy , jałówki bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

dziś poszło 5 byków LM śr 668 kg - potrącenie 6% x cena 8 zł + vat


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Orientuje się z was ktoś ile mogę dostać za krowy o wadze +/- 500 kg (wiek 4,6 i 10 lat)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ale równie dobrze 1400 może być :P

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ostatnie doniesienia z Włoch

Włochy : ceny w € WBC klasa O {kg}

Mediolan: 3,85

Wenecja: 3 83

Turyn: 3,80

Werona: 3,82

dopłata do:

Piemont: 0,1€, Limousine 0,05€, Charolaise 0,04

Niemcy ceny poszły w dół średnio o 0,05€, jak € się będzie umacniał to w kraju będą płacić tyle samo co w starej UE :blink: :)

Edit mój błąd <_<

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Dzisiaj miałem ofertę na mieszańca simentala(waga około 800kg) za 7,6zł plus vat ale na razie się wstrzymałem.Południowa wielkopolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ok 2400zł brutto za sztuke

No i poszły dzisiaj dwie jedna za 2500zł a druga za 2200zł.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

Ile mogę dostać za byczki mięsne w wadze 700-800 kilo? Są to mieszańce wszystkie czerwone jest tam np. czerwony angus, simental, coś w stylu hereforda czerwonego itp. Województwo kujawsko-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

czy ceny bydła utrzymają się na tym poziomie do końca lutego??? mam na sprzedaż 6 byczków(4 HF i 2 mieszańce) i szkoda było by na nich stracić i tak się zastanawiam z ojcem czy może lepiej je sprzedać teraz czy może puźniej??? mają w granicach 600kg ale nie jestem pewien. A może lepiej z 2 sprzedać większe teraz??? Koledzy poradźcie


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Kolego nikt za ciebie nie podejmnie tej decyzji my sami nie wiemy co zrobić bo też mi się szykuje 4 sztuki do sprzedaży i mam ten sam problem co ty niestety tak to juz jest ze ceny sie szybko zmieniaja ale ja nie bede jeszcze sprzedawał byczków niech rosną najwyżej strace albo i też zyskam trudno tali los rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

Witam, moze ktoś napisac jakie ceny można dostac w wielkopolsce za krowe ok. 700 kg, 2 hf ok. 660kg i simentala tez okolo 660kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

czy ceny bydła utrzymają się na tym poziomie do końca lutego??? mam na sprzedaż 6 byczków(4 HF i 2 mieszańce) i szkoda było by na nich stracić i tak się zastanawiam z ojcem czy może lepiej je sprzedać teraz czy może puźniej??? mają w granicach 600kg ale nie jestem pewien. A może lepiej z 2 sprzedać większe teraz??? Koledzy poradźcie

 

 

ja nigdy sie nie spiesze maja ponad 700 kg wtedy sprzedaje , jakos nigdy nie załuję.Euro rosnie mysle ze jeszcze jakis czas cena nie spadnie. A bydła jakby brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Ciężkiego opasa praktycznie w Polsce nie ma. Za dobry towar w R jest nawet do uzyskania 13 netto więc oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeniu34    0

Dziś proponowali mi za byka mieszańca ok 600kg 7,5 zł,postanowiłem jeszcze poczekać,świętokrzyskie

Edytowano przez grzeniu34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj