Skocz do zawartości
dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dmowski1939    0

W Lubelskim powiat bialski

Agrostar Jedlanka za mięsne sztuki nawet 7 zł

Po ile te mięsne sztuki miały kilogramów, które poszły do Starowika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenrix    5

Witam, przesyłam kolegom inf. dotyczące firmy PPHU Biela woj.mołopolskie z którą dobiłem targu.

uformo.. otłu ... WBC.... PLN

wanie .. szczenie kg ......netto

 

... R+.... 3-.... 424,2 .... 11,40

... R-.... 2-.... 305,0 .... 11,40

... O.... 2+.... 323,6 .... 11,00

... R-.... 2-.... 295,0 .... 11,40

 

dodam że tydzień temu byki zostały odstawione na dzień dzisiejszy nie wiem jak się kształtują ceny, oprócz 1 byka 805kg reszta nie była warzona tzn. dziś już wiem ze to był błąd bo miałbym możliwość porównania sobie ceny u pośredników, dla porównania za tego kloca nr 1 oferowano mi 6.3z vat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro8540    0

Witam. Mam 5 sztuk do sprzedania, ok.600 kg. Mogły by jeszcze postać do kwietnia. Jak myśliciele ceny długo się utrzymają? Sprzedawać czy trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenrix    5

Kolego za nim złapiesz za klawiaturę przeczytaj dwukrotnie, piszę jak wół netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    0

To kolega widocznie nie doczytał, ta odpowiedź była do mnie, w związku z cenami Agrostaru:)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    44

No i jeden złapał U- :rolleyes: połówka limousine, waga żywa 830kg, po uboju 510kg. 10,50 x 10% x 510 x 6%. Tyle za byka jeszcze nie było :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

Miałem jakieś 2 lata temu byka z wybojowością 550kg w R+. Nie pamiętam cena na fakturze było 6049zł brutto :rolleyes:

 

Kiedyś, raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    18

Ja raz sprzedałem 8 sztuk to 3 poszły w U (były to 75%LMS ale małe bo po niecałe 600kg). Teraz szykuje stawkę na styczeń/luty i zobaczę może znowu na wbc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    16

Witam mam rozliczenie z przed 2 tygodni.

Ł-MEAT Łuków (Lubelskie) powiat bialski

byk mieszaniec LM, waga żywa 895,wiek 23,5 mies, waga mięsa 484 klasa U, cena 11,.15 + VAT +premia za umowe 5%

byk mieszaniec CH, waga żywa 800,wiek 23 mies, waga mięsa 432 klasa U+, cena 11,25 + VAT +premia za umowe 5%

 

wybojowość tylko 54%

Łuków już zaczyna kombinować moim zdaniem, chyba za dużo mają ;[

ostatnio jak sprzedawałem byki to wybojowość była 55 i 57 % w klasie R+ a teraz klasa U i tylko 54% nie wiem co jest grane ale mi się to już nie podoba

 

dzisiaj sprzedany byk mieszaniec LM, waga 830, wiek 25 mies

cena nie zmieniła się względem tamtego tygodnia

 

@pioter powiedz mi za co jest te 10% ?

 

jak się chwalić to się chwalić mi 6 tys wyszło za tego wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    44

10% to jest U- bo U to jest plus 11% to klasy O czyli podstawy.

 

Jaką miałeś cenę w O? Bo mi nie pasuje jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    16

Nie wiem jaka cena klasy O. na fakturze mam klasę U a ta różnica spowodowana jest tym że byk przekroczył wagę WBC 460 kg i dlatego jest tańszy.

A co nie tak jest? Możliwe że Łuków ma inny system naliczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pat26    0

Mam okazje sprzedać jałówkę HF ok.150kg i dwa byczki jeden 150kg a drugi 200kg. Ile za nie wziąć ja myślę że ok. 2000zł czy to za dużo czy za mało?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    52

Ale chcesz kolego za wszystko 2000 ? Bo jeśli tak to bardzo tanio liczysz za tyle to i ja bym się do ciebie pofatygował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pat26    0

timasz mam już kupca tylko muszę ustalić cenę to ile mogę wziąć za nie??? Mam jeszcze pytanie po ile są u ciebie jałóweczki i byczki kilkudniowe?? Oczywiście HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    52

A napisz kolego w jakim wieku są te byczki i jałówka, oczywiście posiadasz stosowna dokumentacje ? Jeśli tak to:

- byczek 200 kg policz sobie go tylko po 8 zł za kg czyli 1600 zł

- byczek 150 kg tez tylko po 8 zł za kg czyli 1200 zł

- jałówka niech będzie w zestawie za 1000 zł

wiec za zestaw wychodzi 3800 w tym za byczki 2800 wiec jest to dobra cena jeśli nie bardzo dobra oczywiście dla kupującego,

 

A w mojej okolicy kilkudniowe hf sprzedajemy po 700 zł za sztukę w żadne ważenie się nie bawimy jak jest mieszaniec to juz przynajmniej 800, a za mięsne to już szkoda gadać bo to już tysiąc jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pat26    0

Z tą ceną to mnie zaskoczyłeś :P . To muszę podnieść cenę. A może chcesz kupić byczki HF po 500zł bo mam 4 i mają one 2-3tygodnie.

 

Byczki mają 4mc a drugi 5mc a jałówka 6mc dokumenty oczywiście są

 

A mieszańce BBBxHF 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    0

Wg kupującego rasa hf 752 kg po 6 zł. 20 gr. z vat. Zdjęcie w galerii. Poszły dziś też, za nim dojechałem na buchtę, dwa byczki, z których pierwszy miał ponad 800 po 7 zł. 50 gr. a drugi waga podobno do mojego po 7 zł. 20 gr. Woj lubelskie powiat radzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    0

Ładnie to on ważył, bo spodziewałem się ok 700 kg a na cenę liczyłem w granicach 6 zł 40 gr. Ale u tego przedsiębiorcy nie ma negocjacji. Trochę żałuję że nie odwiozłem do Agrostaru Jesionka. Wczoraj na buchcie nie pojawił się u nich żaden byk(w miejscowości Drelów) więc można by ponegocjować cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.
       
      P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez davy
      Witam po wielu przeczytanych postach na agrofoto czytam ze masło jest maślane a krowy to sie tak żywi a cielaki to tak. Wiele osób chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo krzywdzi swoje bydło. Nie jestem z wykształcenia żadnym żywieniowcem(a i jak życie pokazuje czasami inżynierowie żywienia wiedza mniej niż ja ) a z rolnictwem mam jedynie odczynienia w domu czyli pomoc dla ojca w prowadzeniu gospodarstwa.
       
      Kreci mnie żywienie bydła i uzyskanie jak najlepszych wyników. Dlatego chce sie podzielić swoja wiedza jaka uzyskałem podczas żywienia zwierząt.
       
      1. Krowy mleczne: stosujemy u siebie kiszonke z traw oraz kukurydzy(moim zdaniem kiszonka z kuku nadaje sie do ...) dlatego tez przeanalizowalem wiele badań i wychodzi na to ze Nutri Honey MIESZANIEC SORGO Z TRAWĄ SUDAŃSKĄ maja taka sama zawartość energii jak kuku a większa zawartość białka(w fazie wegetywnej) młóto browarniane 10kg(wzrost mleka ok 2l dziennie)pasze z dossche Krowa 15 ok 4kg(4x0,5kg dzinnie), lecz od jutra zmiana na wysoko energetyczną Lactomax(zbyt duża ilość białka wychodząca z mocznika u krów) tez dossche(moim zdaniem najtańsze pasze) wysłodki buraczane melasowane suche z glinojecka ok 2Kg witaminy z Josery lacto plus keragen czy jakos tak .
       
      Nigdy wiecej krowom nie podam OTRĘBÓW, ZIEMNIAKÓW, a dlaczego? moim zdaniem strata pieniędzy ;/
       
      Mam nadzieje ze na przyszly rok zawita system TMR
       
      2. Cielaczki: siara w ciągu 2 godzin od wycielenia i od początku Włókno surowe VITACEL(rozwój żwacza ogólny) do pojła do końca odpajania, pierwsze 2tyg mleko matki okres zmiany mleka u mnie trwa tydzień od 3 tyg daje rożnie Josere, Shills, Polmass oraz dostęp do świeżej wody oraz siana i od 2 tyg dostają śrutę z ziarnem kukurydzy oraz płatkami owsianymi(rozwój żwacza "miesniwki") do 3misiaca potem nie trawią ziarna, po 2 miesiącach przestaje odpajać mlekiem ponieważ to jest po pierwsze nie ekonomiczne a po drugie żwacz im sie nie rozwija tak jak trzeba jak jada tylko na mleku. Potem do 11 miesiąca dostają śrutę kiszonek z kuku młóto i kiszonek z trawy oraz siano od czasy do czasu. Odchów cieląt jest najważniejszy i bardzo drogi ok 2,5tys zł i czasami doprowadzaja rolnika do szału hehe ale myślę ze sie opłaca
       
      Wszystkie krowy zapładniane sa sztucznie te co zostawiamy dla siebie cieliczki sa kryte HF a krowy słabsze są kryte mięsnymi w celu szybszej sprzedaży. Nie opisałęm jesazcze jak przebywa okres zasuszenia ale to może sie rozwinie temat to wspomnimy o tym.
       
      Moim zdaniem"Produkcja mleka to czysta działalność gospodarcza a krowy są to pracownice o które trzeba dbać żeby były produktywne" uważam to za czyste odzwierciedlanie pracy człowieka tylko tu pracują zwierzęta.
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
×