dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

denzel    28

Świnki poszły w górę, drób poszedł w górę a wołowinka nawet nie drgnie. Przydało by się kilka gr w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

Dziś za HF-a ponad 700kg zaproponował mi handlarz po 4,50 bez vatu nie wiem to dobra cena koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitch115    5

Mam parę byków do sprzedania i nie wiem co robić czy sprzedać czy się wstrzymać? Jak myślicie cena pójdzie w gore jeśli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

Kolega miał mięsną jałówkę ważyła ok 600kg dostał za nią po 4,80+vat za jałówki lepiej płacą jak za byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No tego można było się spodziewać. Gdy świnie i mleko było tanie to ludzi przechodzili na opasowe to teraz jak zmienili produkcje to znowu dostali po d***


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

Wielkopolska, powiat Rawicz: byk C-B, waga brutto 834 kg, cena za wagę żywą 4,8 + VAT (dzisiaj sprzedany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Krowa ponad 700kg w poniedziałek pojechała za 3,8+VAT.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swider357    0

Ojciec we wtorek sprzedał byka mięsnego za 4,85+ wat za kg ważył 761 kg. W następny wtorek chce sprzedać jeszcze jednego bo się boi że cena spadnie . Jak myślicie jakby tego byka który ważył 761 kg sprzedał po ubojowo to by więcej zyskał ? Mówię mu żeby tego drugiego sprzedał po ubojowo ale on mówi że raz się zyska raz się traci na tym to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Ja dzisiaj sprzedałam dwa byczyska mięsne po 5zl +vat woj.opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

Dziś poszły 3 sztuki po 4,7+vat , generalnie w zakładzie powiedzieli mi ze narazie cena spada wiec nieciekawie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Ja w środę sprzedałem byka HFa, ważył 704 kg, cena 4.50+vat.

Miałem sprzedawać już 3 tygodnie wcześniej, też ta sama cena co teraz, ale koleś ze skupu mi powiedział jak się nie śpieszy to mam potrzymać jeszcze, bo świnie i drób poszły do góry, jak teraz dzwoniłem to powiedział że cena bez zmian bo bydło idzie w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRYT    0

Ja posiadam 4 byczki MM okolice Wyszkowa czekam na propozycje waga ich jest ponad 700kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

Zaczyna bydło ruszać w górę? U mnie 5zł+vat tylko i to musi być super mięśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

Dziś u mnie tez po 5+vat. dziś sprzedawałem ale poszły poubojową i zobaczymy za tydzień jaka cena wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj