Skocz do zawartości
dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
denzel    12

Świnki poszły w górę, drób poszedł w górę a wołowinka nawet nie drgnie. Przydało by się kilka gr w górę

Wiadomość z agroFakt.pl

tomcio87    7

Dziś za HF-a ponad 700kg zaproponował mi handlarz po 4,50 bez vatu nie wiem to dobra cena koledzy?

hitch115    5

Mam parę byków do sprzedania i nie wiem co robić czy sprzedać czy się wstrzymać? Jak myślicie cena pójdzie w gore jeśli tak to kiedy?

denzel    12

Kolega miał mięsną jałówkę ważyła ok 600kg dostał za nią po 4,80+vat za jałówki lepiej płacą jak za byki

milanreal1    290

No tego można było się spodziewać. Gdy świnie i mleko było tanie to ludzi przechodzili na opasowe to teraz jak zmienili produkcje to znowu dostali po d***

dabaz    54

Wielkopolska, powiat Rawicz: byk C-B, waga brutto 834 kg, cena za wagę żywą 4,8 + VAT (dzisiaj sprzedany)

swider357    0

Ojciec we wtorek sprzedał byka mięsnego za 4,85+ wat za kg ważył 761 kg. W następny wtorek chce sprzedać jeszcze jednego bo się boi że cena spadnie . Jak myślicie jakby tego byka który ważył 761 kg sprzedał po ubojowo to by więcej zyskał ? Mówię mu żeby tego drugiego sprzedał po ubojowo ale on mówi że raz się zyska raz się traci na tym to prawda ?

JPH2    25

Ja dzisiaj sprzedałam dwa byczyska mięsne po 5zl +vat woj.opolskie

rafffffff    5

Dziś poszły 3 sztuki po 4,7+vat , generalnie w zakładzie powiedzieli mi ze narazie cena spada wiec nieciekawie jest.

wojt    23

Ja w środę sprzedałem byka HFa, ważył 704 kg, cena 4.50+vat.

Miałem sprzedawać już 3 tygodnie wcześniej, też ta sama cena co teraz, ale koleś ze skupu mi powiedział jak się nie śpieszy to mam potrzymać jeszcze, bo świnie i drób poszły do góry, jak teraz dzwoniłem to powiedział że cena bez zmian bo bydło idzie w dół ;)

SPIRYT    0

Ja posiadam 4 byczki MM okolice Wyszkowa czekam na propozycje waga ich jest ponad 700kg :)

denzel    12

Zaczyna bydło ruszać w górę? U mnie 5zł+vat tylko i to musi być super mięśniak

denzel    12

Dziś u mnie tez po 5+vat. dziś sprzedawałem ale poszły poubojową i zobaczymy za tydzień jaka cena wyjdzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.