Skocz do zawartości
dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

blizniak1    0

Witam! Czy podpowiecie mi jakie aktualnie są ceny byka w świętokrzyskim?? Mam do sprzedania 2sztuki, jeden to ładny hf a drugi mięsny, waga koło 700kg każdy, gość mi proponuje 8.20zł brutto za oba jednakowo i się zastanawiam czy to nie za mało??Pozdrawiam

komodo    89

w milexie jest 30 dni ale ostatnio wyplacili wczesniej ja juz handluje z nimi ładnych pare lat i waga jest napewno ok a platnosci byly dwa razy pewne problemy aczkolwiek zawsze wszystko wyplacali

Marlik20    3

wczoraj kupione 15 szt bydła, cena i potracenia zależne od sztuki 7,8- 8.4 brutto.

Jałówka jedna sztuka 7,6 brutto jednak takiej sztuki dawno nie widziałem 62% wybicia klasa U ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

marcine    44

cześć, znacie jakiegoś dobrego i dobrze płacącego handlarza w okolicy Łowicz/Skierniewic/Płocka?

Jelcz    2

trudno to powiedzieć my ani nie wiemy czy dazyjemy a ty chcesz wiedzieć czy zmieni się cena do 2 tygodni ;p to żaden nie wie czy się zmieni bo i tak każdy odbiorca ma inną cenę...W gazecie patrzyłem że ma w tym miesiącu stać w miejscu

Marlik20    3

byłem kilka razy, ale ogólnie to stale tam nie jeżdżę, kawał drogi, aby się opłaciło to musi być przynajmniej 20szt. lub 100-200świnek.

Justyna88    0

U nas w poniedziałek sprzedaliśmy 3 byki w wadze powyżej 720kg(mieszańce z przewagą mięsnego)brutto w cenie 8 zł + Vat

dominik1234    0

witam koledzy jak tam ceny bykow woj.lodzkie mam dwie sztuki jedna miesna bb a drugi mieszaniec z simem i dobrego kupca jakiego byscie polecili:)

atomik    145

cześć, znacie jakiegoś dobrego i dobrze płacącego handlarza w okolicy Łowicz/Skierniewic/Płocka?

ja znam firma Sobieradek jak coś na PW napisz dam numer, napewno nie rąbie na wadze cena też ok i kasa w ciągu 10-14 dni

chudy123    2

ja jestem z wlkp. w poniedzialek sprzedawalem bydlo do goliny i tak za hf 7.30, jalowka mieszniec po 7.00 a byki mieszaniec po 8.20 ceny bez Vatu oczywiscie

Robertb    0

Dzisiaj sprzedany byk czarno biały bardzo ładna budowa 714kg-8,2zł,czerwono biały 667kg-8,1zł,jałówka mm 583 kg-7 zł ceny i wagi netto firma Mipol, cena była ustalona w piątek dzisiaj już by tyle nie dali,podobno coś w dół.

zbyszek8201    22

W tamtym tygodniu coś w agrobiznesie mówili o spadku cen,osobiście nie oglądałem programu tylko ojciec oglądał. Duże te spadki,ktoś inny też coś słyszał bezpośrednio z firm-żeźni skupujących?

Marcin99    0

dzis sprzedane 4 jałówki (3 mm 1 hf) po 6.5 netto-waga średnio 550kg netto.

co o tym sądzicie??

Edytowano przez Marcin99

mont    0

6 szt w piatek 7.60 netto , podobno stanialy 0.20 na kg teraz 7.20 do 8.00 netto oferuja

macko44    1

Witam. Chyba jednak te info. z Agrobiznesu to coś prawdy jest. Jednak coś sie dzieje niestety w tym złym kierunku :( Słyszałem coś o zawieszeniu dopłat do exportu??? Ma ktoś jakieś informacje w tym temacie? U nas hf juz tylko 6.8 netto połud.wlkp pośrednik z okolic leszna. mam troche ciężkiego hf ale nie wiem czy trzymać???

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.