dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Jelcz    3

To też wg mnie zależy od woj. bo jak patrze jak podawają ceny z północy i centralnej polski to się różnią 0,50gr nawet do 1zł...Aż dziwne mi to jest że ci tak mało oferował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi24    0

Witam. Dziś sprzedałem byka czarno białego waga 760 kg po 7,7 zł. kupujący to ubojnia "Józan" Koziegłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

watpie zebyb firma dawala rozne ceny w roznych woj. raczej jest jednolita polityka cenowa mozna ewentualnie samemu cos wynegocjowac za wieksza liczbe sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

jelcz źle przeczytalem twoj post bo ty napisałeś 8 zł BRUTTO a ja 7,5 NETTO więc ceny jak najbardziej zbliżone w zależności czy vat/ryczałt 8%/7%

więc zwracam honor........

Edytowano przez 1piotr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy86    9

Znacie może jakąś firmę/ubojnie z pomorskiego, która dobrze płaci?

Dzisiaj znowu byli u mnie handlarze, denerwują mnie już, jak nie uda im się oszukać na stawce to próbują na wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

@Jelcz do SŁABEGO oddałem tylko jedną krówkę ale mam na sprzedaż ciężkie byki(3 sztuki) i na nie negocjowaliśmy cenę-gdybym je sprzedał razem z krową to może dostałbym po 7,8,-

Ponadto

Posiadam do sprzedaży minimum 20sztuk bydła tj.

-cielęta odpojone

-odsadki

-jałówki pod zacielenie i cielne

Wszystkie sztuki są mieszańcami mięsnymi,posiadają paszporty i są w wyśmienitej kondycjizwierzęta będzie można sobie wybrać z ok 60 sztuk,cena uzgodniona będzie na miejscu na każdą sztukę indywidualnie.,....jak ktoś chętny to proszę o kontakt na PW lub pod nr tel 661 755 013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Ja sprzedałem pośrednikowi przedwczoraj 4 byki średnia waga 620kg i poszły po 7,7 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja sprzedałem pośrednikowi przedwczoraj 4 byki średnia waga 620kg i poszły po 7,7 netto

Komu konkretnie sprzedawałeś ? Jaka rasa? Jakie to okolice?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Sprzedawałem pośrednikowi z Wlkp. Były 3 LMS 75% i jeden LMSxSimental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    227

Sołtys, odpisz na PW bo jestem chętny na cielaki odpojone ;]

A tak wogóle wie ktoś ile płaci BM Kobylin, Blutex Kaszczor, Bykpol czy Biernacki ? z góry dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Dzisiaj sprzedany byk mieszaniec 770kg po 7,30 +Vat i jałówka BBB 740kg 5,90 + Vat

Wielkopolska.

Komu sprzedawałeś za tą cenę ??

Blutex Kaszczor mięsne do 7,50 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok4    0

Jak ktoś sprzedaje zielazińskiemu to niech wcześniej sobie waży bydło bo lubi tak 40 do 50kg jego waga zaniżyć, a wiem bo raz mu sprzedawałem z tym że wcześniej ważyłem sztuki na swojej wadze i wadze znajomego który ma elektroniczną. Chociarz cenę dawał wyższą trochę od innych, ale wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hatetusk    1

Co znaczy na obornik? U nas odliczają tylko na okarmienie i przeważnie 7-8 % - zależy od skupującego Chyba że ci chodzi o to że są bardzo brudne to kiedyś jeden skupujący chyba coś tam chciał odliczać ale nie pamiętam ile a ostatnio inny stwierdził że mu nie przeszkadza, teraz po remoncie chlewa mam juz w miarę czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Komu sprzedawałeś za tą cenę ??

Blutex Kaszczor mięsne do 7,50 netto

 

Tak do Kaszczoru poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

sprzedany 1szt. byk h-f cena 8zl brutto 760kg i krowa cena 6.5zł maksymalnie za mięsne 9zl brutto . z tego co rozmawiałem na razie cena stabilna i żadnych zmian na razie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj