dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

mario3107    4

Jałówka MM 600 kg - 6,50 + VAT 26 miesięcy

Edytowano przez mario3107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Wie ktoś może po ile teraz płaci Biernacki, BM Kobylin albo Blutex Kaszczor ?

Z góry dzięki

Blutex "cienko" HF-6,30 netto, mięsne do 7.00 netto wczoraj pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia4    1

EdekOpinogóra to możesz mi polecić bo za chwilę przyjeżdza handlarz po krowę i na pewno parę złotych pójdzie się wietrzyć. Ja jestem z okolic Przasnysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam,sprzedawał może ktoś bydło do firmy ANIMEX bydło poubojowo?Jestem z warm-.maz i szukam dobrego kupca.Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

W czwartek poszła ostatnia z pierwiastek/porzutek, które kupiłem wczesną wiosną ważyła 520kg dostałem po 5,3+vat-firma SŁABY kasa przelew 7dni-miałem nie sprzedawać ale jakoś tak się napatoczyli i stwierdziliśmy z ojcem,że niema już na co czekać i w końcu zrobić miejsce na łańcuchach pod byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

ktoś sprzedawał teraz krzyżówki simentala .. w wadze około 850 kg jak cena się kształtuje w woj. Dolnośląskim? ewentualnie Wielkopolskim i Opolskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Za czystorasowe simentale dostałem 8zł z vat w opolskim 12sztuk dałem

Edytowano przez Jelcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

Kolego kto tak płaci teraz za byki ?

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No dzięki za konkretną odpowiedz :P .

@ jelcz jak widzę lubisz się chwalić ,dużo pisać o niczym , nawet krzyczeć że w "od razu mordę" http://www.agrofoto....#entry970719��a

potem przez multikonto chwalić się jaki to ty ch*jrak a jak przychodzi do konkretów to nie wiesz co napisać ... pewnie nic nie sprzedawałeś i nie ma o czym pisać :lol:

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1978    1

wczoraj sprzedane 2jałówki wagi mpc 239 i 317 po 11 netto

byki 272 po 12,5

303 i 272 - 12,7

300,372 i 389 po 12,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

po pierwsze to żadne multi konto jakieś...po drugie wypraszam sobie mówienia takich rzeczy o mnie...a po trzecie chciałeś wiedzieć nazwe tego handlarza co skupuje bydło to ci napisałem że "słaby" !!!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potwierdzam istnienie tego handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A to przepraszam za nieporozumienie . Nie sądziłem że "SŁABY " to nazwa . Nie znam człowieka czy też firmy. A co do reszty mojej wypowiedzi to dziwi mnie zachowanie @ JELCZ i @ big cośtam w tym drugim temacie co podałem link ,zwłaszcza zmiany na profilu jak tylko wspomniałem o multi...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

@Jelcz to bardzo dobrze Ci zapłacił "SŁABY"u mnie byli w zeszły wtorek i za byki mięsne na maxa chcieli dać 7,5-7,8,- z vat.............widzę,że cena w ciągu kilku dni ładnie u nich podskoczyła..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

chyba u jelcza w poście podskoczyła :P bez urazy oczywiście wczoraj zgłosiłem 2 sztuki simentali ale po matkach hf w wieku 23 miesiące szacuje wagę około 850 kg do jednego z większych z Małopolski czyli "Mipol" i maksymalna cena jest 7,5 netto ;) a można dostać i 6,5 wiadomo zależy jaka sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

@Jelcz wielkopolska byli u mnie zieloną ciężarówką o rejestracji K2 SŁABY i maksymalna cena za byka w super mięsie 7,8 -gdybym sprzedał je w pęczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj