dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Dawid381010    1

jak myslicie ruszy co cena do góry po żniwach , bo mam do odstawy ?

Edytowano przez Dawid381010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

cena bydla co roku rosła od wrzesnia do konca zimy no ale czy wtym roku bedzie tak samo no to sie okaze licze na to ze tak bo tez bede mial na jesien na sprzedaz chyba ze bede sami szukac i beda dobrze placic no to moze troche wczesniej sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

ano wlasnie 7,8. a nie ceny z kosmosu. chyba ze bydlo limousine, bo jezeli simental to co tu ukrywac, simental sie nie wybije.

 

raz mozna dolozyc, jak nie zarobia na jednym to potem pojada to takiego "mula" ze odbija sie za 2 skupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

kolego Maluch , według moich obliczeń na żywo wychodzi coś około 8 złotych za kilogram

 

co do cen na przyszłość to może być różnie, za dużo młodzieży nastawiane w kątach gdzie były wcześniej krowy mleczne, świnie i itp itd, a jeżeli nie ruszy pełną parą export w szczególności na kraje bliskiego wschodu to rewelacji nie ma się co spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

a ja dziś sprzedałem do goliny jałówkę hf waga 704 kg, za 6,6 plus vat, jałówka ważona u nich na zakładzie, kasa od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Panowie chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda handel z BM Kobyli tzn.-czy wypłacalni(czy cinąć na gotówkę)i jak z ich wagą?

Propozycja przez telefon 7.5+vat za mieszańce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

wczoraj u znajomego byk mieszaniec sm/ch w wadze 1270KG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poszedł po goliny po 8,- na rękę i oczywiście był ważony na wadze sprzedającego a pieniążki od ręki, byk miał 30miesięcy(największa sztuka jaką kiedykolwiek widziałem na żywo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mariusz ta masarnia to w Jarosławcu byki ostatnio do 8.50 jak dzwonilem dwa tygodnie temu bodajze:) tylko czasem dluzej trzeba na kase czekac a skad jestes??jałowki sa dość drogie tam zawsze ostatnio do 7.50 za ładne ceny z vatem

Jak długo znaczy trzeba czekać? Czy w ogóle ciężko kasę wyrwać? Proszę o opinie o tej firmie bo mam dobrą oferte od nich tylko nie wiem jak z kasą


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

3,5 roku i tylko 800 kg ?

Chyba mała pomyłka w wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

w środę sprzedane 4 szt 100% limuze 20 miechów 720 kg po 8.5, mieszaniec z LM 612kg ładnie zbudowany 8,5 drugi mieszaniec gorzej trochę zbudowany 616 kg po 8,2 hf x monti wariat skaczacy przez 1,8 m ogrodzenie 15 miech 540 kg po 8 zl ceny z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

To był buhaj rozpłodnik, który krył krowy do wczoraj

Sprzedany bezpośrednio z pastwiska

Też mnie zdziwiła ta waga myślałem ze więcej będzie ważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

nadal podtrzymuje to co mowilem. za dlugo w tym z ojcem siedzimy zeby zadawac sie z golina badz bm kobylin. szkoda ze ich kierowcy sie wydali jakie maja sposoby na wage u gospodarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

kolego mariuszd93 to jeszcze mało słyszałeś.Kolega jeździ i skupuje i powiedział że są takie sposoby że nawet ludzi cyganią o 150kg...Ale do mnie nie jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

panowie nie chce wywolac zadnej awantury, po prostu chce was przestrzec przed takimi zakladami, ale widze ze kazdy ma swoje racje. nie wiecie jak wyglada to od drugiej strony, rozliczanie sie z miesa za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Jak sie daje to sie kraje, najlepiej zwarzyć sobie sztuki przed przyjazdem chociaż to trochę dodatkowego zajęcia i wszystko mamy jasne. Większość pisze ze maja sposoby a nikt nie powie wprost jak to wygląda - polska życzliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

kolego mariuszd93 to jeszcze mało słyszałeś.Kolega jeździ i skupuje i powiedział że są takie sposoby że nawet ludzi cyganią o 150kg...Ale do mnie nie jeździ :)

Słyszałem czy nie... jak wiesz to napisz jakie to sposoby . A jak jesteś z tych 'WIEM ALE NIE POWIEM ' to po h$j w ogóle o tym piszesz?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Gó.no wiesz @ Jelcz i udajesz cwaniaka . To lubię najbardziej "ja wiem ale to tajemnica nic nie powiem" na własne życzenie robisz z siebie $$$$$$$ , &&&&&&& i jeszcze ^^@@@* :P:D :lol: :D:P :lol:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Jelcz cwaniak z kozą w nosie - tyle wiesz w temacie co ci tata powie - czyli mało . A te 150 kg że ludzi oszukują to można między bajki włożyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Ja tam nie wiem jakie maja sposoby ale ja ważę bydło na swojej wadzę dzień przed odbiorem tak że nikt mi przy wadze nie majstruje.A najlepsze jest jak po wejściu na wagę skupników brakuje kilkunastu kilogramów. Reakcja na wagę schowaną w garażu i późniejsze tłumaczenie bezcenne.A propo cen to 2 dni temu poszedł HF (800kg) za 6,8 plus vat - szkoda .że przy uzgadnianiu ceny gość zauważył wagę. Raz miałem przypadek że po ujrzeniu wagi cena stopniała aż o 30 groszy tak więc jeśli ma ktoś możliwość to niech waży przed skupem sam dla pewności ,raczej nie pożałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

Pitter, i wlasnie o tym mowilem ze jak zapiernicza to cena jest wysoka a jak rzetelnie to juz nie. niestety wielu z nas sie na to nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

Mariusz tydzien temu sprzedałem tam dwa buhaje,kasa ma byc do 2tyg,w kwietniu i czekałem 4tyg,a jaka to oferta??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj