dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Robertb    12

Dzisiaj byk ncb 690netto po 6,9+vat drugi ncb więcej kości 620netto po 6,7 +vat okolice Kalisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

kto zaplacil ci tak dobrze z okolic ostrowa wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micnow92    0

Dziś sprzedane dwa byki mieszańce, w wadze 660 i 720 kg cena 7.70 i 7.80 z vat zakład w Stoczku łukowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

handluje ktoś z sokołowem na wbc??jak procentowo wam wybijaja sie sztuki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Szukam kupca na jałówkę mięsną północna wielkopolska. Jakie są ceny?

Jak jest z płatnością u BM Kobylin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

a jaka to jałowka?w mojej okolicy jałowki do 7.50 w tamtym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Nie wiecie czasem ile w północnej Wielkopolsce płacą za byki ? Mam 4 sztuki mięsne na sprzedaż. Myślę, że 650 a może więcej mają. Patrzyłem na stronę pkm duda to płacą 6.9 zł/kg za takie. Nie wiem ale mi się wydaje, że są więcej warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

to jakas niska cena za te mięsne,u mnie pośrednik daje za mieszańce ladne do 8zł,a taka mała ubojnia do 8.50,wogole od zimy nie staniały,nie wiem czemu tak jest ze tutaj taka cena a gdzie indziej złotowke taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148
Napisano (edytowany)

4 sztuki sprzedane średnia 660 brutto po 7,5 zł za kg netto 2 mieszańce hfxlm, jeden simental 75% i jeden limousine 92,5%

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekEf    0

PeterG14 Duda moim zdaniem płaci uczciwie, masz więcej sztuk to można sie dogadać a i słyszałem, że jak sprzedajesz na wbc to możesz na uboj przyjechać. moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam.Wie ktoś może jaka cena byków w woj.warm.-maz.?Szukam dobrego odbiorcy,może być z województw ościennych.Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz007    2

Mazowieckie, 3 sztuki mieszańców (50% LM) waga 600, 695, 755kg. Cena 7,50zł za kg minus 7%. Podana cena jest ceną razem z VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL1984    0

Wczoraj sprzedane 7 sztuk,3 czarno biale (nie hf)i 4 czerwone (coś tam z LM mialy),ogólnie ladne byki,ważone na ogólnej wadze srednia waga 730kg.Cena 7,6 z Vat.Wielkopolska okolice Pleszewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

a jaka to jałowka?w mojej okolicy jałowki do 7.50 w tamtym tyg

Jałówka krzyżówka mm Hereford . Czarna z białą głową. A gdzie tak dobrze płacą za jałówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

W Jarosławcu taka ubojnia kolo Uchań.wyższa wypowiedz kolezanki Beaty jest prawdziwa bo ten gość daje ceny naprawde wysokie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateooo5    1

Przepraszam że tu ale mam do sprzedania 5 byczków NCB w wieku ok 4 miesięcy. Cena za kg 14 zł. Info na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

We wtorek przyjadą po 4hf cena 6,30+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

Koledzy nie polecam zakładów miesnych łuniewscy na podlasiu bo jak mi byka miesnego 700 kg na wbc podliczyli to myslałem ze padne oczywiscie na zywą wage juz niechcieli policzyc, jak juz cos to dawali tyle co i na wbc wyszło a wyszło w przeliczeniu na zywą 6,37 netto a przy odbiorze za miesne płacili do 8 brutto nawet a potem jak chcieli tak zrobili złodziejstwo i nic pozatym .

Edytowano przez lolek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

ja tam im już sprzedałem w tym roku około 80 byków i nie miałem z nimi problemu żadnego , gotówka lub na konto na drugi dzień cena taka jak ustalona przy odbiorze

Edytowano przez elku87
  • Like 1

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

rok temu to sporo czasu a teraz nie mysl ze Ci kase na drugi dzien przeleją bo to marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj