dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrek88    0

Witam. Czy zna ktoś ceny bydła w okolicach Węgrowa i Sokołowa Podl. zarówno te co proponują handlarze jak i w ubojniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

Jeden był mieszaniec SMxLM reszta czysty sim, no a samochód to Renault Magnum, no a cena oscylowała od 7,84 do 8.10 netto za najlepszego.

Wage maja a jak u nich wygląda klasyfikacja - kto klasyfikował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

tez mam pytanie co do jalowek jaka cena jest za jalowki czarno biale ale naprawde jest piekna i umiesniona. waga ok 600kg. a jutro sasiad dzwoni bo chce byka sprzedac i sie pytal czy ja nie mam czegos na sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

ja ostatnio sprzedawałem jałówkę dosyc ładną za 7.2 brutto ale cena była już max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Sprzedane w piątek 6 byków waga średnia 820 kg koleś po długich negocjacjach dał po 8,5 z Vat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

Cena ma skoczyć na bydło po 15 maja ja Turek zacznie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

dzwonilem do jakiejs firmy z Tarnowa i chca mi wsteona cena przez tel za jalowke czarno biala to 5.40 - 6.00 + vat co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Cena ma skoczyć na bydło po 15 maja ja Turek zacznie brać.

A skąd masz takie informacje? Ja zamierzam niedługo sprzedawać byczki ale ta cena mnie troszkę zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

nie wiem o co chodzi ale w piatek sprzedalem byki do 8 netto , a dzis koles placi do 7.20 netto , co to znowu za numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Krowa (krępa, na niskiej nodze) 588kg minus 8% potrącenia, wyszła po 6 zł.

Za byka dają max 8 zł, musi być rarytas żeby dali coś ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Dzisiaj krowa 520 brutto ( stara łupa poselekcyjna) 5 + vat . Kupiec potwierdzał,że do 15 maja nikt byka nie kupi ze wzgl. na tureckie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

netto ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

krowa 520 brutto - 8% potrąceń, cena 5 zł+ vat =2557,30 Pln - nie było jej już po co trzymać. Ewidentny selekt, nie targowałam się i niech kupujący ma na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie-kuj.pom ceny na dzień dzisiejszy to cena za byka mięsnego max7.50a za mlecznego od 6.50 w zwyż,szalu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a teraz bez owijania w bawełnę jak aktualnie jest z czasem płatności w Milex Meat z Nowostaw woj. łódzkie ? bo na początku roku czekało się prawie 2 miesiące a teraz ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

dzisiaj sprzedalem jalowke czarno biala 514kg na czysto 476kg cena 6zl z vatem. jezeli jalowka mialaby powyzej 500kg na czysto cena bylaby 6.20. ale wydaje mi sie ze waga byla troche oszukana niby sie wazylismy i patrzeli na licznik bo waga elektryczna ale to mi bylo troche za malo. zdjecia jak moderator zaakceptuje beda za kilka min w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu221    0
Napisano (edytowany)

ostre pier********* byki max7.2 netto

 

Hamuj kolego jesteś na forum publicznym także wyrażaj się kulturalnie .

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Cena leci w dół w piątek sprzedałem po 7,5 netto za mieszańca (LM) a dzisaj juz po 7,00 max i to na zapisy już- wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

wczoraj krowa waga zywa 748 kg dalem poubojowo 48% wybicie i dostalem za nią po 12,30 + vat :) czyli około 4700 zł :) i byk h-F 57% wybicie i po 12,40 gr plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

mi zaproponowali 7.7 netto za byki ale nie wiem jak obecnie kase wypłacają i się wstrzymałem


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitrus18    0

Taka krowa na oko ile by mogła zaważyć?

agro1j.jpg

 

Co prawda nie myślimy jej sprzedawać na rzeź tylko nie została cielna, nie zacielamy jej narazie niech kupujący sobie zacieli tylko gdyby się nie udało sprzedać, tak orientacyjnie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj