dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

wasylek32    0

czytając o miarce zoometrycznej widzę że są dwie wersje;np w jednej przy 200cm=606kg a w drugim przypadku200cm=649kg lub np 210cm=680kg i 210cn=750kg to która w końcu wersja jest prawdziwa?który przelicznik wiarygodniejszy Waszym zdaniem?Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

Ja polegam na własnej , IGRZYSKA czas zaczac , od poniedziałku nawiedzaja mnie posrednicy i cena o 0.30 do gory , teraz ho do 6.80 , mm do 7.50 , czyli warto czekac .... i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xibo    0

Witam, sprzedałem we wtorek 2 krowy, 1-SM 5,96 zł/kg netto, 2-MM, 5,76 zł/kg netto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Dzisiaj sprzedane 2 byki BBB po 8zł. Ważyły 750 i 746kg

Wielkopolska

Edytowano przez LukaszNZUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

czytając o miarce zoometrycznej widzę że są dwie wersje;np w jednej przy 200cm=606kg a w drugim przypadku200cm=649kg lub np 210cm=680kg i 210cn=750kg to która w końcu wersja jest prawdziwa?który przelicznik wiarygodniejszy Waszym zdaniem?Jakie macie doświadczenia?

witam dzis sprzedalem hf po 7zl + wat 3 sztuki podaje miare iwage 200cm=648kg 211cm=710kg 210cm=684 kg mi wyszlo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

łukasz a w jaki wieku te bbb miałes?

25 miesięcy miały. Aż takie wielkie nie były bo to były bliźniaki ale za to bardzo ładnie umięśnione były.

a Cena to 8zł + VAT

Edytowano przez LukaszNZUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam :) !Ma może ktoś namiary na jakiegoś dobrego kupca w woj.warm-maz?Lub w województwach ościennych,tak,żeby za daleko nie szukać :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkd    1

kamyk 102102 możesz sprzedać do biskupca płacą po uboju i cena nie jest zła, kasa w terminie podanym na fakturze(od 5 lat tam oddaję i nigdy nie przekroczyli terminu).Podobno ełk też skupuje ale o nich to nic kąkretnego nie wiem.W girzycku też jest odbiorca ale słyszałem że z płatnościami to rużnie tam bywa.Z chandlarzami nie chandluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Wczoraj sąsiad sprzedał krowę HF ale taka 650 kilo od tamtego roku nie chciała sie zacielić tak więc dosyć tłusta za 6 zł plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Dziś dzwoniłem i nie pocieszają zbytnio wzrostem cen. Ceny w okolicach Radomia 7-8,20 z VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Jak przedstawiają sie ceny w łódzkim za hf waga ok 650brutto może ktoś sprzedawał i może kogoś polecić kto dobrze płaci.....mam 4 sztuki na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

Witam jaka firma u ciebie brała bo tez mam 2 sztuki do sprzedania .

 

Witam, sprzedałem we wtorek 2 krowy, 1-SM 5,96 zł/kg netto, 2-MM, 5,76 zł/kg netto,

A komu sprzedałeś te krowy ?

 

Kiedy do ciebie dotrze że nie cytujemy poprzedniego posta ?

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Dzisiaj sprzedane 2 byki BBB po 8zł. Ważyły 750 i 746kg

Wielkopolska

Czesc -dobra cene dostales ja tez jestem z poludniowej wlkp-czy moglbys pochwalic sie kto tak dobrze placi i nie oszukuje na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

A da ktoś namiar na klienta na trzy odsadki LM czysto rasowe w wadze pod 300 kg w okolicach radomia? Ewentualnie ktoś chce kupić? Cenie po 12 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj