dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

tom79    0

Witam wie może ktoś jak sie kształtują ceny w Zakładach Mięsnych Sokołów oddział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

sprzedawał ktoś ostatnio do sokołowa z programu razem w przyszłość i jak to cenowo wyszło? oraz czy brał może ktoś cielaki od nich, po ile sobie liczą za sztukę i kredyt na jaki procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

znajomy brał od nich cielaki w grudniu to policzyli mu po 1750 za sztukę gdzie średnia waga nie wyszła nawet 85 :)

po prostu kupujesz w ciemno i nie wiesz za co płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

jak kupuje na własną rękę to muszę od jakiejś firmy czy może być od rolników, chodzi oczywiście o program razem w przyszłość sokołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

w łukowie jest kredyt na 5% na cielaki i pasze, a cielaki kupujesz gdzie ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras411    20

kujawsko pomorskie byki HF waga 630 do 690 6.9 + Vat miesne 7.7 +vat firma urbanek przyjedzie wazy na samochodzie bez oszustwa kasa na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Był u mnie oglądać gościu co ma skup to zaproponował mi za byki MM 7,6 netto a za jałówkę 6,7 netto

Gościu jest pewien bo już skupuje kilkanaście lat w mojej okolicy.

Narobiło się oszustów którzy oferują super ceny, ale co z tego jak potem słuch o nich ginie. Lepiej odstawiajcie towar do sprawdzonych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Na moim terenie grasował jeden taki oszust, miał wagę elektryczną przy samochodzie i pilotem regulował ile komu kg ukraść na danej sztuce. Ktoś był cwany i poważył byki a potem ważyli na tej elektrycznej, okazało się że brakuje nawet do 70kg. Gościu dostał taki łomot że znalazł się w szpitalu... Już u mnie nie jeździ, pewnie zmienił lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarz    0

Nie rozumiem jak pilotem mógł kraść ?

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie rozumiem jak pilotem mógł kraść ?

 

W pewnym momencie dusi guziczek i waga się zatrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a współpracował ktoś z łukowem i może powiedzieć jak to przebiegło?

ja sprzedaję do łukowa mam podpisaną umowę doliczają 5% do ras mięsnych i mieszańców 3% do hf i krów płacą po ubojowo przeliczając na cenę za żywca wychodzi mi to samo co niektóre firmy płacą niby to najlepiej nie opasam przed wywozam bo to nie ma sensu na wadze myślę że skupujący nie oszukuje bo niby po co bez umowy nie opłaca się sprzedawać umowa minimum 5 sztuk na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

w wielki czwartek byk mieszaniec 525 kg po 7.70 z vatem,byki u mnie do 8.50 od 7,tak samo kielcaki płaca,ale maja ceny na kazdy rejon Polski,bo zadzwoniłem z inego nr do znajomego handlarza to do 7.50 7.70 jak ładny,na drugi dzień jako ja to ze do 8.50 wiec ich zrozum:) łuków tez od tamtego tyg zwyzka o 20gr,o ile pamietam dobrze to 12,15 w gore,mowili ze z umowa to od 7.50 do 9 zl w przeliczeniu na zywa,ja sprzedałem do pobliskiej ubojnii,byk chory na stawy albo krzywice jakas ledwo wstawał juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

ja wszystkie sztuki sprzedaję do Łukowa i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, wychodzi o wiele lepiej niż u handlarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

12,60 po uboju pewnie, raczej na pewno...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj