dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

andrzej612b    227

A może nich nas w du..... pocałują , nikt za darmo robić nie będzie z opasem można długo poczekać , w końcu w końcu to nie trzoda .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko44    1

nie agrouki dzwoniłem ale na termin :( ja potrzebowałem gotówke. ale i tak dzieki za info moze sie przyda??? następne 14szt tak koniec maja ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Dziś sprzedany mm wiek 22 miesiące waga 840 kg cena 7.8 z vatem. :) zaraz go wrzuce do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam,oni sa posracni z tymi cenami co to za obnizki? 7.30 za miesneego? za hf 6.50? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko44    1

sprzedałem przez lokolnego organizatora do ubojni. zapłacili gotowka waga na moje tez ok. posrednik z którym handlowałem do tej pory chciał dac 6.00 a ja dostałem 6.20 zawsze na 6 szt jakies 800zł przody wiec pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

ja dzisiaj wioze swojego cena podana przez tel to w granicach 7zł ale jak bedzie to napisze wieczorem ,gomez pewnie że masakra a panowie pod krawatem z instytutu ekonomiki rolnictwa zapowiadali stabilne ceny na wysokim poziomie nawet pośrednik powiedział ze nie skupują narazie bydła bo są obniżki tylko po znajomosci kazał mi przywieźć

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak ceny spadna do 5zl ,to "Panowie pod krawatem"wtedy oglasza stabilne ceny! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

A dlaczego spadną? Poczekajmy na euro w czerwcu, czymś trzeba będzie tych ludzi nakarmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

macko44 , własnie sprzedałem za 6,90 +vat byk czarno biały waga brutto 571kg, ania jak ceny spadną do 5zł to w panów pod krawatem jajkami bedą zucali a nie słuchali co oni mówią mądrego

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Szkoda jajek będzie bo ceny rosną :D. Teraz myślę (może się myle) że zakłady chcą wywołać panikę, żeby wszyscy wysprzedali a na euro nie będą mieli bydła a ceny będą po 8 zł znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

Jeszcze troche cena spadnie to sie nic nie bedzie opłacac hodowac ani bydla, ani swin. a gdzie pomyslec zeby jeszcze na tym zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz chyba nawet jajkami nie beda ich zucali bo ich szkoda bo cena wysoka,a na nich szkoda! :D :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

sprzedałem przez lokolnego organizatora do ubojni. zapłacili gotowka waga na moje tez ok. posrednik z którym handlowałem do tej pory chciał dac 6.00 a ja dostałem 6.20 zawsze na 6 szt jakies 800zł przody wiec pasuje :)

 

możesz powiedzieć z jakich okolic jesteś że płacą u was taką śmieszną cene?

 

Witam...moze macie jakies namiary na kupcow na podlaskim woj.?

 

kolego a konkretnie jakie okolice bo podlaskie jest spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

 

możesz powiedzieć z jakich okolic jesteś że płacą u was taką śmieszną cene?

 

 

 

kolego a konkretnie jakie okolice bo podlaskie jest spore

 

własnie napisz skad jestes postaram sie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik    0

Dziś poszły dwa hf-y i jałówka simentalka, za byki 658 kg - 6.60 zł, 687 kg - 6.80 zł oczywiście plus vat, jałóweczka 560 kg po 6.20 zł plus vat. Widze że dziś euro odrobilo troche strat więc może jak dalej będzie pnąć się w góre to ceny sie poprawią. Znów ci co brali odemnie bydło mówili że w najbliższym czasie bydło jeszcze ma potanieć ale nie wiem na ile im w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

dziś dzwoniłem do masarni powiedzieli mi max 8 zł z vat za byka +750kg mniejsze do 7,30z vat masarnia mamba radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Panowie i Panie bez paniki cena musi się odbić ponieważ bydła jest mało może się to zmienić za rok jak zaczną dochodzić sztuki wstawione gdy panował bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

:rolleyes: A czym się martwić - stare przysłowie mówi " czego nie dojesz to do leżysz " ci co zaniżają ceny też z czegoś muszą żyć .......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

@ andrzej612b masz rację niema się czym przejmować wystarczy,że zboża przysparzają nam dość kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

witam wszystkich jestem umowiony na sobote ze sprzedarzom hf 6.8o mm 7 plus wat tydzien temu brala tasama firma u brata i cena hf 7 / mm 7.30 plus wat pozdrawiam pd wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

8.05 brutto byk o wadze 549kg po potrąceniach 510kg (7%), rasa mieszaniec z hf- także jak za takiego byka w tej wadze to cena chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj