dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

soltys48    19551
Napisano (edytowany)

Panowie czy to jest temat o cenie bydła rzeźnego?????

Wydaje mi się,że zrobił się z tego temat o oszukiwaniu na wadze!!!

Proponuję pisać w temacie do tego przeznaczonym a tu pisać o cenach BYDŁA RZEŹNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/13286-oszukiwanie-na-wadze/page__fromsearch__1

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

chzialbym ponowic temat poniewaz nikt mi nie odpisal mam jalowke hf ok 500-550 kg jaka jest cena w tej chwili za jalowki i ile bym mogl za nia dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

to nie za duzo.. tak planuje ja do moja chyba przetrzymam zeby te 600kg miala. u nas slyszalem ze 6 zl placa ale nie wiem czy za hf czy za miesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

Jałówki są zwykle tańsze od byków o około 1 zł na kilogramie więc jak znasz cene byków w swojej okolicy to sobie możesz porównać chyba, że się ma jałówki mięsne to cena jest wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

tydzien temu byka niby cena 8zl + vat za byka. mam tez Lm jałowke ale ma dopiero gdzies ok 400kg i chcialbym ja do wiosny nastepnego roku przetrzymac. nie spieszy mi sie ze sprzedaza tej sztkui bardzo ladnie mi rosnie i mysle ze do ponad 600 powinna dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Wie ktoś może jak jest cena byków z okolicach Radomia Starachowic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Czy ktoś miał styczność ze skupującym bydło P.Szczyglińskim jest on podobno z okolic Płocka.

Znajomy go poleca zabiera z domu,Przydały by się jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

dromik

Napisany Dzisiaj, 18:35

Wie ktoś może jak jest cena byków z okolicach Radomia Starachowic???

 

8-8,50zł brutto w zależności od byka, mogę podać namiar na gościa, umawia się i przyjeżdża do domu na konkretna godzinę.

Są też cwaniaki co 7.30zł brutto oferują i nawet znajdują takich co im sprzedają.

Mogę wiedzieć skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Kujawsko -pomorskie okolice Wąbrzeźna.Dotąd sprzedawałem do Morlin poubojowo ale spasowali i szukam rzetelnego kupca ok.30 szt rocznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

Ja kiedyś handlowałem z Szczyglińskim ale od pewnego czasu nic mu nie sprzedaję a to z powodu , że jak dzwoniłem do szeryfa to mówił , że cena od do a jak podjechali na miejsce to ci niby klasyfikatorzy tak o 50gr mniejszą cenę i niby potem dokładali po 10, 20gr A tak komy na pograniczu mazowieckiego z łódzkim można sprzedać bydło mam byka hf i jałówkę lm jutro ma przyjechać Krowiński za byka od 7,5-8zł a jałówka 6,5-7zł ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER27    0

Witam. smile.gif Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam. smile.gif

Cześć brat sprzedał bydło po 6,50 za kilo w lubuskim ale firmy ci nie powiem bo nie wiem ale byli z Grodziska WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rome27    0

witam dzis oferowali mi za byczka 8,30 za kg mysle ze to dobra cena co sądzicie....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6
Napisano (edytowany)

witam dzis oferowali mi za byczka 8,30 za kg mysle ze to dobra cena co sądzicie....?????

a ile wazy miej więcej?? i czy to mięsny?

Edytowano przez popec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rome27    0

powiem ci ze nie wiem ale 600 to ma jutro postaram sie dodać zdjecie to zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6
Napisano (edytowany)

powiem ci ze nie wiem ale 600 to ma jutro postaram sie dodać zdjecie to zobaczysz...

a mięsny?? ale 8.3 z vat??z jakiego województwa jestes??

Edytowano przez popec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rome27    0

a mięsny?? z jakiego województwa jestes??

raczej mięsny ale nie 100% czarny byczek po krowie hf a byk to lm. jestem z świetokrzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

u mnie dzis ustaszewski z miastkowa dawał 7zł+vat za byki ho ok 650kg kazdy i sadze ze to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rome27    0

u mnie dzis ustaszewski z miastkowa dawał 7zł+vat za byki ho ok 650kg kazdy i sadze ze to mało

 

myslę że to zależy od rasy i wogóle tak jak dzis koledze dawali 7,50 za sztuke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

@romanwiatr ja z okolic Iłży mógłbyś mi dać namiary na tego gościa napisz na PW bo mam 5 teraz na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

byłem dziś na rozeznaniu na skupie w miejscowości Ostrówki, powiat Radzyński, kupuje tam W. Kościesza

Ogólnie mało bydła było kilka byków (HF-o podobnych) i kilka krów.

Za w "miarę" ładnego byka HF z domieszką mięsnego waga ok. 660 brutto dostał właściciel 8,20złkg brutto

Za całego czarnego byka (niewiem jaka rasa), niechudy ale też i nie tłusty za to wysoki waga ok. 680kg, 8zł/kg brutto

Za typowego HF-a ("skóra i kości") waga 560kg, 7zł/kg brutto

 

Popytałem się trochę i generalnie kilka, max kilkanaście groszy w dół ciężkie byki poszły ale cena jest w miarę stabilna i nieprzewidywana jest obniżka cen. Ponoc za jałówki dobrze płaci a co do krów to nie wiem, nie chciało mi się czekać bo zimno było :)

 

Pozdrawiam


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

a ile za jałowki placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

Wczoraj sprzedany byk hf 589kg netto po 7.5zł+vat jałówka lm 508netto po 6.5 +vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj