dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
juras411    20

Dzwoniłem do Skiby płaci na żywo HF koło 7 a mieszańce 7,5 do 8 zł. Poubojowo za R 13,60 a O 13.30 Chobot podobnie

Edytowano przez juras411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beeny    0

Mi krowiński pół roku temu po trzech tygodniach wypłacił i to jeszcze musiałem się o to prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

moje hf-y dzisiaj poszły do delicjusza po 7,70 netto - waga od 630 do 660 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekEf    0

Ja od 2 lat sprzedaję tylko do Dudy, do Huty. W grudniu sprzedałem do nich 8B mięsnych, dostałem 7,8zł. Byki jak zawsze miałem przeważone i wszystko pasowało! Kasa w 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

BartekEf - dzwoniłem do DUDY - bardzo chcieli kupić - najlepiej zaraz by przyjechali - ale cena za hf tylko max. 7,30. Fakt waga i termin płatności zawsze był super. Cena swego czasu była też dobra - bo sprzedawałem do nich - a teraz 40 gr/kg różnicy do trochę dużo. Może jeszcze wróci na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@ kgal z moich doświadczeń z Hutą to nigdy mi nie proponowali dobrej ceny za byka,za krowę już mili dość dobre ceny zresztą jak Łuków.....Huta najlepiej płaci za wybrakowane bydło!!!!!i to jast sprawdzone-jak ktoś ma krowę co nie wstaje po wycieleniu albo z inną przypadłością to oni dadzą najlepszą cenę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micnow92    0

woj. lubelskie pow. łukowski dziś sprzedane 3 byki mieszańce pierwszy ważył 670kg cena 8.30 + vat drugi też 670kg ale był trochę gorzej zbudowany cena 8.20 a ostatni 625kg cena 8zł. Dwa ostatnie to były bliźniaki. Firma Agrostar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kto jest wart polecenia w pomorskim lub okolicy?

Byki o wadze powyżej 750 kilo większość hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Dzis sprzedana jałowica 728 kg 6,5 brutto kraspol wys maz

[/qu

 

ladne kilogramy tej jalowicy.wieksza nic moje byki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@ KRISTOFORn firma BOVO przyjadą do domu po każdą sztukę waga ok. a kasa jak chcesz-naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

witam, mam dwa byki mięsne o ok 650kg i jałówke miesną ok 550kg. Tyrakowski daje 8,30 za byki a za jałowke 6.20. Cena ekstra ale może daje jeszcze ktoś więcej skoro takie buumm na byczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Panowie szukam dobrego odbiorcy na bydło opasowe z okolic Nidzicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj