dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

tiger101    0

gomez181 740kg po odbiciu 7% zostaje 688kg i wtedy razy 9,20zł za kg czyli trochę jest

bluecows1 mięsa zostało prawie 450kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilkarz    0

ile mogę dostać za byka czarno-białego domieszka SM waga myślę że ponad 800kg? mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

W piątek sprzedałem 4 limousine 100% największy miał 380kg. A skąd jesteś jak z lubelskiego to może by się coś znalazło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1234    0

witam coś więcej o tej firmie bo nie słyszałem nic o niej tak bliżej biorą po ubojową czy na żywą i jak tam u nich z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

u mnie śląskie jałówka 440kg 6+vat byk 620kg 7.2+vat oby dwie sztuki HF potrącenie 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

Z potrącaniem jest różnie, ja sie zawsze kuce dlatego ostatnio jak kupywali to potącili mi tylko 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek1012    0

Witam wszystkich.Pewno się powtórzę ale interesuje mnie cena byków w wadze 700 kg mam 6 szt. Jak ceny u was na dzień dzisiejszy? Handlarz proponuje mi 8 zł z vatem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

na co robisz zbędne nadzieje ponad 8,20+VAT chyba za rasę bo nie za MM.nie widząc byka to można gdybać wszyscy się znają i mniej więcej trzymają taką samą cenę skoro proponował Ci 8zł z VAT to możesz wyrwać jeszcze + VAT ale nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Z tymi potrąceniami to tak jest ile kto wyrwie, bo to jest złodziejskie potrącenie.

Nigdzie tego niema ile waży przed potrąceniem, tylko tak się utarło a oni coraz więcej wyrywają, gdy się kupuje kiełbasę to nie odliczają wagi za skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

bluecows1 A w której części woj mieszkasz jeśli okolice Piotrkowa Tryb. to firma Kaczmarek.

 

bluecows1 Okolice Piotrkowa tryb. polecam firme Kaczmarek.

Kaczmarek z tego co kojarze to pośrednik a mnie bardziej interesują kontakty bezpośrednie z dobrą ubojnią ale dziękuje za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

w opolskich to podobno jakas firma slaby zan ktos dokladnie???

Znam ją dokładnie i warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Nowy Sącz maja bazę w Kozminie wielkopolskim . Płatność gotówka lub przelew 2 dni nawet w tym samym dniu .Biorą raczej na wage żywa.

Edytowano przez Parkur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilidan    0

Kaczmarek z tego co kojarze to pośrednik a mnie bardziej interesują kontakty bezpośrednie z dobrą ubojnią ale dziękuje za zainteresowanie :)

to masaz rakow kielbasa skupuje-nie jest posrednikiem

masarnia bieniek i zaloga zadzwon do nich i sie spytaj o cene. ale z tego co wiem to jmk najwiecej placi ojciec im od 15 lat sprzedaje jeszcze jak mieli baze w czarnocinie i nigdy na tym nie bylismy stratni, cene dawali lepsza niz inni.

i w rosprzy ma jakis koles baze chyba na wlochy sprzedaje ale nie mam nr do niego.

I ieczsze Kukulski zostal :D


Boże widzisz a nie grzmisz
-Widzę tylko plastik prądu nie przewodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj