dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamjd6100    3

Witam dziś sprzedane 3 byczki HO 22 miesiące waga 780 kg i dwa w wieku 18 miesięcy z wagami 699 kg i 668 kg cena 7 zł+VAT moim zadaniem nie jest zle bo inni mi proponowali po 6.50 a nawet nie widzieli bydła a były bardzo ładne i umięśnione koleś przyjechał swoim transportem zaproponował cene i spoko. Moge ich śmiało polecić cene przez telefon mi powiedzieli od 6.50-7.50 płatności do 7 dni ubojnia z Rzeniszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys1234    0

witam jestem z okolic janowa podlaskiego i mam pytanie jutro jest skup i mam takiego bychka ok 650kg i mam zamiar zawiesc jutro znajomy zawiozl w tamtym tygodniu i dostal za hf 630kg 7.4zl to chyba dobrze ale nie wiem czy mam czekac czy wiezc czy moze po nowym roku beda moze drorzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys1234    0

a nie wiem kolego ale to bylo na skupie w komarnie

 

dzis dzwonilem do tej gosciowy co w niej to sie odbywa i mowila ze tanieja ze niby max 7.5zl ale nie wiem czy by tak az stanialy przez tydzien bo w tamtym nawet ponad 8 za miesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5326

Dziś na "spędzie" bardzooooo dużo bydła było, czyżby ludzie sprzedają bydlaki (nie ważne czy duże czy małe) z powodu wysokich cen? ciekawe czy zimą cena się utrzyma i czy bydło będzie?

 

HF taki brzydki ok. 550kg - 6.50zł/kg (ładniejsze HFy od 7zł)

LM bardzo dobrze zbudowany 740kg - 9zł/kg

Krowa chuda (skóra i kości :P) 4zł/kg nie wiem ile ważyła

 

pow. Radzyński

W. Kościesza


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam dziś sprzedane 3 byczki HO 22 miesiące waga 780 kg i dwa w wieku 18 miesięcy z wagami 699 kg i 668 kg cena 7 zł+VAT moim zadaniem nie jest zle bo inni mi proponowali po 6.50 a nawet nie widzieli bydła a były bardzo ładne i umięśnione koleś przyjechał swoim transportem zaproponował cene i spoko. Moge ich śmiało polecić cene przez telefon mi powiedzieli od 6.50-7.50 płatności do 7 dni ubojnia z Rzeniszowa.

 

A jaka to firma brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilkarz    0

tak na konto wiek to 22 miesiące ale naprawdę był piękny. pośrednik wahał się czy dać te 8zł ale skusił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Dziś sprzedane 4 byki czarno białe - cena brutto 6,6 zł Waga brutto 3 - około 580 kg , jeden - 535 kg Wiek około 17- 18 m-cy Mazury

Edytowano przez maroon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

tak na konto wiek to 22 miesiące ale naprawdę był piękny. pośrednik wahał się czy dać te 8zł ale skusił się

Nie wieze aby hf za 22 miesiace mial 958 kg ,co dopiero by miesny mial w tym wieku 1500kg :D

Edytowano przez Parkur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Popieram parkura. 22 mce x 30 dni = 660 dni 958kg / 660 dni = 1,45 kg/ dzień rewelacyjne przyrosty jak na h-fa. :lol: Wiadomo że cielak tyle nie przyrasta a więc byk musial przyrastać 2kg/ dzień co jest kompletną bajką. ;) Byki mięsne hodowlane w wieku 420 dni (standaryzowane) mają po około 500 do 600 kg a co mówić o h-fie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geniusz    5

Nie wieze aby hf za 22 miesiace mial 958 kg ,co dopiero by miesny mial w tym wieku 1500kg :D

 

 

 

To zależy od sztuki, trafiają się takie byki że mogą urosnąć 1000kg w 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilkarz    0

czysty h-f to nie był miał kilka % mięsnego ale nie wiem jakiego a ja nie wierzysz to dam ci numer do tego pośrednika co kupił i zapytasz się czy kupił takiego

 

i dodam że cielak stał długo przy matce i później był jeszcze pojony mlekiem do wieku ponad rok

to był byk z małego gospodarstwa gdzie jednego czy dwa do można wyhodować naprawdę pięknego byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5,60 zł/kg + VAT za jałówki - cena z wczoraj

Gdzie dostałeś taką cene, jaka rasa i waga jałówek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

To zależy od sztuki, trafiają się takie byki że mogą urosnąć 1000kg w 2 lata.

Zgodze sie ale nie hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Ja miałem pól roku temu byka sm x HF w 22 mies zrobił 1055 kg. Z tym Hf może być prawda ;) nie obiegając od tematu u mnie za ładne mięsne 7,5 + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

My sprzedaliśmy ostatnio 5 sztuk to cena zależna oczywiście od sztuki, za simentale 7.60zł za Hf 7 zł waga nie za duża bo każdy trochę ponad 600kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj