dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

rami    18

u mnie koło Iławy oferowali cenę 6,50XVAT W zeszłym tygodniu to sąsiad sprzedał krowę i jałówkę w cenie 5,40 z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Bydło poszło o 20 groszy na dół teraz kosztuje 7,80 brutto byki i jest tendencja spadkowa

Edytowano przez Parkur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Moim zdaniem sprzedawaj kolego poniewaz w wrzesniu bedzie kiepska cena

Kolego znowu zaczynasz straszyć ludzi że cena mocno spada a moim zdaniem to tylko wahania bydło stale drożeje bo poprostu go nie ma i w najbliższym czasie nie przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@parkur to pewnie jedyny user który się cieszy gdy cena spada, kup sobie cielaczka to będziesz się zawsze szczęśliwy :D

 

u mnie w tym tyg bez zmian.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Ja sie nie ciesze bo za tym idzie ze ja tez bede mieć mniej zysku z sprzedaży miesa a jak ty sie cieszysz to nie moja winna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Że komo Arabia Saudyjska otwarła rynek na polską wołowinę może prze sto takie cenny :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

gdzie w zeszłym tyg było 12,30zł WBC to w tym tyg jest 13zł podstawa O WBC.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

I dalej nie wiem gdzie tak płacą , piszcie kto i gdzie inne informacje są nic nie warte , u mnie na żywą dobre byki 7,5 - 8 zeta + vat . , po uboju mięsne coś 13 zł - ; SKIBA' + vat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Że komo Arabia Saudyjska otwarła rynek na polską wołowinę może prze sto takie cenny :huh:

 

Raczej "ojro" podnosi stawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Witam koledzy, może orientujecie się kto skupuje bydło pourazowe w mazowieckim? Proszę o jakieś namiary na priv.

Edytowano przez wertus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

WItam u mnie można by powiedzieć że ceny skandaliczne HF powyżej 700 kg 6.40+ Vat a mięsne 6.60+Vat masakra jak czytam jakie są ceny u was to mnie rozwala jestem z woj. śląskiego a zakład mięsny to HAM. Jaka nazwa tacy ludzie. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Mam 3 sztuki do sprzedania pod koniec pazdziernika 3 ho ale jeden ma coś z mięsnego i waga na pewno więcej niż 750 kg a dawa pozostałe po 730 i 700 kg.

Edytowano przez adamjd6100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

A może słyszał ktoś coś na temat ceny w przyszłym tygodniu?

Dzwonił do mnie mój kupiec i coś mnie straszył że po niedzieli cena może spaść :(

Nie wiem jak mam odebrać jego zagranie -straszenie(brak bydła i potrzeba zakupu) czy fakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

kuzaj,jeśli do Ciebie dzwonił a nie Ty do niego to znaczy że straszył tylko :P po ubojniach znów zaczynają kręcić się muzułmanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj