dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

andrzej612b    225

Widzę że mamy fachowców od żywienia i tu pozdrawiam kolegę agrokomplx i limousine , u mnie małe stado LM ,latem dobre pastwisko zimą siano kiszonka , lizawka , cielęta dodatkowo śruta zbożowa i koncentrat bądź śruta rzepakowa - określam to jako wersja ekonomi i tu pytanie czy macie jakieś uwagi , ważny jest też czynnik ekonomiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Tak Panie @Lukaszu1987 YX jest dominujący, ale w tym wypadku założyłem, że ojcem matki HF był Simental, dlatego lepiej aby ojciec LM przekazał genotym XX, który jest słabszy od XY

Z tym się zgodzę

Andrzej zawsze najważniejszy jest czynnik ekonomiczny ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrocomplex    2

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Odpisałem Panom w drugim temacie, który podał Pan @Lukasz1987

Pozdrawiam

Agrocomplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Tak na marginesie- Gościu z łódzkiego mówił,że w tym woj.byki po 8zł/kg brutto.Czy to prawda czy bujda,bo nic ostatnio na ten temat nie piszecie i traci się orientacje w cenach byków na krajowym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Ja za miesne byki płace 7,80 brutto a za jałowki miesne 6,40 brutto a krowy miesne 5,50 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja dostałem dziś netto po 5,4 za kg krowa 750 kg brutto ale piękna jak na mięso, na byczka cena 8 zł dochodzi też słyszałem Turcja poszukuje wołowiny i kupują po kolei co się da

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Ja takie info dostałem odnośnie byka 500 kg LMxHF i babka pytała czy ma mnie zapisać na odbiór :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Sprzedawal ktos ostatnio byki z kuj-pom?najlepiej Bydgoszcz po ile sa bo mam kilka na sprzedaz

dzisiaj 7,46 z vat za byka pow 600 kg netto.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

w tamtym tygodniu 570kg jałowka po 6.40:) mickas a gdzie tak dobrze płaca??

Edytowano przez barttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

A jak sytuacja teraz przedstawia się np.w warmińsko-mazurskim ? jałówki byki po ile i w jakiej wadze ? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj