dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Pantera sd jesteś bo ja z łódzkiego koło Radomska . :rolleyes:

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtal    0

Koledzy mam byka rasy jersey. Kupiłem go jako cielę cały czas z nim jakieś problemy teraz gdy ma już prawie dwa lata chciałbym go sprzedać na rzeź. Miał może ktoś takiego byka czy idzie w ogóle go upaść ile można za niego wziąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Kolego sprzedasz go w cenie Hf te byki sa gxxxx warte

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ostatnie doniesienia z Włoch

Włochy : ceny w € WBC klasa O {kg}

Mediolan: 3,90

Wenecja: 3 82

Turyn: 3,77

Werona: 3,79

dopłata do:

Piemont: 0,1€, Limousine 0,05€, Charolaise 0,04

 

 

Jeszcze raz nie sprzedawajcie na zachód cielaków po 100kg!!! to tylko wasza strata. 300 kg też kupią

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Byki jak byki to jest taka rasa mała po prostu i raczej mleczna niż mięsna,i nie można od niej niewiadomo czego oczekiwać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

@Lukasz nie zawsze kupią. Chciałem sprzedać MM'y na wiosnę tego roku i co usłyszałem?? Włoch nie chce brać bo zboże u nich drogie i wolą sobie kupić byka w dużej wadze gotowego do uboju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtal    0

Wiem że to nic specjalnego ale taki mi się trafił kupiłem go z niewiedzy. Znajomy kiedyś je hodował to mówił że są małe. Ten mój nie jest taki mały ale chudy i to najgorsze ,dostaje sianokiszonkę śrutę z sanbulem, ziemniaki, zielonkę i za bardzo na nim nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 2 byki jeden Hf drugi mieszaniec, oba po 6,8 + VAT. Pierwszy 740kg a drugi 780kg.

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1978    1

witam. u mnie rzeźnia, która zawsze bierze dzwonili i zaproponowali 12zł brutto(poubojowo). okolice goliny. Czy Ktoś, może napisać jak inni poubojowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@mickas92 to sprzedawaj duże jeszcze lepiej ;)

12 zł brutto w jakiej klasie?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

to trzymam kciuki za powodzenie transakcji :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam ja za byki płace od 6.00 do 7.20+ vat jałowki od 4.00 do 5.4 + vat krowy od 3.20 do 4.70 + vat

Płatnośc gotówka lub przelew 14 dni

Edytowano przez Parkur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Parkur- w jakiej cenie mieszanka mięsnego z HF w dobrej kondycji,waga chyba ok.700kg wiek 18m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Mam kilkanaście sztuk bydła jak myślicie sprzedawać już czy czekać do września ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parkur.

A jaka cena za LMa.

skąd jesteś,dojerzdzasz po byki? jeśli tak to na jakich warunkach.

 

Wczoraj sprzedałem jałówke simentalke waga 523kg po 5.50zł. z watem. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj