dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

DARoROL    0

Witam, widzę jakiś zastój w podawaniu cen :P chyba każdy teraz w polu pracuje :D oczywiście żart, wiec tak: we wtorek sprzedałem buhaje i jałówkę, cena to 6,50zł + Vat za HFy a za mieszańce mięsne 6,70zł + Vat jałówka HF 4,50zł + Vat jestem z powiatu sierpeckiego, a sztuki pojechały do sąsiedniego powiatu rypińskiego do miejscowości Skrwilno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Morliny krowy rzeźne 8.9 zł na WBC z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Woźniecki, kuj-pom, 11,50zł podstawa w O WBC.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Gdzie Łuniewscy tyle Ci zapłacili? U mnie też kupują (jestem z kujawsko-pomorskiego) z tyle nie płacą.

Sprzedawałem we wtorek (u innego kupującego) ceny: Byki hf- 6,3 mieszańce- 6,7 jałówki mieszańce- 5,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Gdzie Łuniewscy tyle Ci zapłacili? U mnie też kupują (jestem z kujawsko-pomorskiego) z tyle nie płacą.

Sprzedawałem we wtorek (u innego kupującego) ceny: Byki hf- 6,3 mieszańce- 6,7 jałówki mieszańce- 5,3

Ja jestem z powiatu Brodnickiego i wczoraj tak płacili, w poniedziałek brał Parkur i płacił też góra 7zł+vat za mieszańce.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody2010    0

Panowie a jak się ceny kształtują w świętokrzyskim bo mam kilka sztuk mieszańców w wadze od 600-750kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Wielkopolska 6,2zł netto za HF i 6,7zł netto za mięsne cena orientacyjna bez oglądania towaru. Ale z możliwością uzyskania do 20gr więcej do tych cen w zależności od wagi i ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

a nie potaniało nic ostatnio?bo miałem 2 sztuki które miałem sprzedać na początku kwietnia ale znajomy taki chandlarz co zawsze ode mnie bierze zabral we środe wieczorem bo mówił,że od czwartku cena spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się tylko mylił ten twój znajomy bo moje jeszcze małe na sprzedaż.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

albo twój znajomy potrzebował 2 sztuki i tak specjalnie powiedział żebyś już sprzedał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

no nie wiem,zobaczymy.W poniedziałek zadzwonie anonimowo i zapytam o cenę.Handlarz jakis podrzędny to to niejest o takich domokrążców to gonie odrazu,ten to przedstawiciel firmy Ł Meat łuków z którą podpisałem właśnie umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stobierski    0

witam mam byki w wadze 500-650 kg 1 hf ,1 mm ,1 mieszaniec bbb ,3 polskie czarno-białe i krowe tak z dobre 500 kg niską dość ubitą. ile bym za nie dostał razem?w tej chwili.ten bbb jest super samo mięco a reszta to tak se ale one maj dopiero 18-19 miwsięcy.no krowa to starsza jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojka    0

Panowie jak sądzicie tendencja wzrostowa się utrzyma czy to chwilowy kaprys rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Ciężko obecnie coś powiedzieć. Obecnie w PL mamy słabą złotówkę i systematyczny spadek pogłowia krów i młodzieży oraz deficyt wołowiny na rynku UE.

Z drugiej strony wzrost liczby krów mamek 0 14% r/r (można to traktować jako pozytyw ponieważ wołowina będzie lepszej jakości) i możliwość dogadania się KE z Ameryką Łacińską w sprawie liberalizacji handlu (duży producent i eksporter wołowiny, poza tym mają mniejsze wymagania odnośnie dobrostanu niż w UE) może spowodować spadek ceny a jeśli Ameryka Łacińska zwiększy eksport do UE to może doprowadzić nawet do krachu na rynku wołowiny w UE.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojka    0

kolego slaw17 a czy oriętujesz się czy są prowadzone rozmowy KE z krajami Ameryki Łacińskiej bo coś o tym mówili w tym tygodniu w Agrobiznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Z tego co wiem to tak ale kiedy będą wyniki to nie mam pojęcia.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam ceny sa u nas nastepujące byki od 4.50 do 7.30+ vat jałówki od 3.50 do 5.30 + vat krowy od 3.50 do 4.20 + vat. Jezeli ktoś by był zainteresowany to prosze pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Parkur-co u was takie zróżnicowanie w tych bykach od 4,50 do 7,30? Pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem,czy może ta cena 4,50 to jest za jakies pourazowe?


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stobierski    0

mam 6 byków 500-650kg--17-19miesięcy i krowe 550kg na sprzedaż dla zainteresowanych -586843085-pomorskie ok kościerzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Parkur-co u was takie zróżnicowanie w tych bykach od 4,50 do 7,30? Pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem,czy może ta cena 4,50 to jest za jakies pourazowe?

Kolego za 4.50 kupujemy hf co sa chude jak patyk ,ledwie co zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj