dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

gucik131    28

dokładnie to nie ale wg mnie waga była by podobna tylko większa mięsność i za razem cena pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

u mnie w okolicy handlarz daje 10.9 dzis na wbc netto za byki

...

Na 5 dużych hf daje 2 wiadra śruty(wiadro 10l.) dziennie i siano i słoma do oporu a w sezonie letnim dużo trawy oraz czasem sianokiszonka.

Pozdro.

jaki jest ten śrut jakie zboże ... trzeba to ważyc ja np w wiadrach 20 l mam 8-9kg gniecionego zboza pszenzyto jeczmien

Edytowano przez grzegorz132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

u nas za ładne jak dziś dzwoniłem powiedział 6,70 więc nie jest zle.

 

2 wiadra na 5 szt troche mało.Ja śrute daje rano i wieczór po 3 szufelki(takie z sano,więc z pół wiaderka)+garść koncentratu+wiaderko kiszonki z kuku+sianokiszonka+siano a w sezonie też trawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Mój śrut składa się z 50% pszenżyta 20% owsa 20%żyta i 10% jęczmienia kiedyś dawałem im soje i śrute rzepakową ale zrezygnowałem z tego. Tylko u nas byków nie biorą na wbc i to jest ten ból bo prz yej samej wadze i 20 gr więcej za mięsnego to sie nie opłaca bo sam cielak jest z 300 zł droższy a więc ja narazie chyba podziękuje mięsnym chyb że kupie z 2 na próbe jak z nimi mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Mój śrut składa się z 50% pszenżyta 20% owsa 20%żyta i 10% jęczmienia kiedyś dawałem im soje i śrute rzepakową ale zrezygnowałem z tego. Tylko u nas byków nie biorą na wbc i to jest ten ból bo prz yej samej wadze i 20 gr więcej za mięsnego to sie nie opłaca bo sam cielak jest z 300 zł droższy a więc ja narazie chyba podziękuje mięsnym chyb że kupie z 2 na próbe jak z nimi mi pójdzie.

 

 

 

 

Polecam Ci w 100% Chwastka chcesz to dam Ci nr.. super wszystko i ceny fajne a za meisnego dostaniesz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Kolego on jest z dębowca k. cieszyna.. Wiesz co musiał bys sobei do niego zadzwonić. On jeździ wszedzie także może bd po drodze i Ci wezmei albo nadjedzie... Ale na prawde polecam tą firmę oddajemy juz tak 5 lat i owce tez i nigdy nie ma problemu. Chcesz to dam Ci nr na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Dzięki kolego jak masz to możesz dać ten numer na razie nie mam nic do sprzedania ale na następne sztuki może sie uda je sprzedać po atrakcyjniejszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

dziś mięsny 630kg poszedł po 6.90 brutto, czarno-biały [nie hf] 670kg po 6.70 .Okolice sokołowa podlaskiego. chyba nieźle.


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody2010    0

Kolego to zajebistą cenę dostałeś w świętokrzyskim max co na razie negocjuję to 6.5 brutto za mięsne ponad 700kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam w naszych okolicach ceny bydła sa nastepujaco byki od 4 do 6.80 jałówki od 4do 5.30 krowy od 3.50 do 4.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

mam do sprzedania byczka simental 5 miesięcy waga ok.150 kg ile za niego mogę wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz1972    0

Panowie mówicie o jakiś dziwnych cenach u mnie byli za 3szt czarno białe umięśnione dawali 5.50 + vat żywej wagi nie sprzedałem a może lepiej ominąć pośrednika i wstawić na wbc Co radzicie jakie firmy polecacie na wbc czy to jest lepsze woj mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Jeżeli mieszkasz pod warszawą to zadzwoń do łukowa ja tam wstawiałem tylko musisz dowieść do rawy lub grójca bo przez te miejscowości jeżdżą ich samochody i tam się doładowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz1972    0

Miał bym pytanie ,na jakiej zasadzie odbywa się naliczanie po ubojowe i czy sztuka jest ważona??Ile procent jest to przeważnie z byka (min. max.).Czy oni tez odliczają na brud(odpad)??Czy to się opłaca w porównaniu do żywej wagi???

Podwożenie nie wchodzi w grę!!!

Z góry dzięki za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

To zależy od ubojni jak cię nie nabiorą.Bo u nas to jednego na 10szt oszukał. Lepiej sprzedawać na żywą wagę. Wiadomo ile waży bo to odbywa się przy tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj