dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bystry    0

Dzientki a sprzedawałeś już tą krzyżówkę limuse kiedyś mi się wydaje ze będą miały bardzą dobrą mięsność i wybicie bo są takie podciągnięte może masz jakiegoś dobrego kupca godnego polecenia

 

Lukas 21 kto ci tyle daje za te byczki??? I jaką masz rasę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekbr5    0

dywcio !!! Daj namiar na handlarzy odbierających opasy od ciebie wcześniej od was do nas tj,, agrostar ''starownikow ciągnęli bydło teraz marnie płaca przez to ze wyzłocili baze i obejścia a to kosztuje i dawaj na zakupach obciac wypłacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kws    2

W rykach ogłasza się firma od mińsks maz ze po wyżej 700 kg tylko nie HF, mieszance i mięśniaki 7zeta za kg/żywca

szkopuł ze nie chcą gotówką płacić tak jak vatowcowi tylko przelew a to ryzyk z firma krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam ja sprzedaję byki małopolskiej firmie. Ta firma płaci na czas. Byki do 6.80 jałówki 5.30 krowy do 4 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kilka dni temu znajomy sprzedał byczka ponad 800 kg za 6,5+vat


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie do pośrednika w sąsiedniej wiosce.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Sokołów, zakłady w kole, postawa w WBC (klasa O) 10,40.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Sokołów, zakłady w kole, postawa w WBC (klasa O) 10,40.

 

 

10,40netto netto czy brutto?

Jaką miałeś wydajność (hf czy mieszańców) bo słyszałem ze jadą po wydajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Przyjeżdżają, cena netto, byli dzisiaj, jak przyjdzie faktura to będzie wiadomo co i jak.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Ja jak sprzedawałem do Sokołowa to sami przyjeżdżali tylko wiozą ich do Tarnowa bo tam biją bydło.

Pod koniec listopada jak sprzedawałem dla handlarza byk rasa polska czerwona waga 840kg dał po 6,50zł/kg :)

trochę nie spokojny był bo pogiął wagę i 5 metrów pociągnął w błoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak kilka lat temu sprzedawaliśmy limousina ;p byk miał chyba z 900 kg xD waga jest u takiego Jarka, więc pojechaliśmy zważyć. mieli do zważenia kilka sztuk więc wszystkie najpierw wyprowadzili i gdzieś uwiązali ;p mojego akurat to władimirca który był na luzie xD byczek się wkurzył to poszedł w siną dal...z traktorem ;d pamiętam była akcja xD

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Ja jutro opycham czarnego za 10,70 plus vat waga 660kg


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To cena poubojowa ;)

 

W wadze żywej po 10,70 +vat

Żywej ??? Nie możliwe.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj