dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jezyk992    3

Ale ogólnie niezła cenę tam macie. Mój wujek w tamtym tygodniu odstawiał to za ładnego mięsnego 800-kilowego byka dostał po 6.20, a za hf dostał bodajże 5.60. A z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Jestem z województwa lubelskiego, powiat bialski, ale sprzedawałem w powiecie radzyńskim. Czy cena była dobra? Raczej tak, nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

@dmowski1939 jeśli to nie tajemnica, mógłbyś podać namiary na kupca za taką cene sam moge mu sprzedać.

Do Agrostaru dzwoniłem w wtorek to mi powiedzieli 6,70 z VAT dla rolnika za ładnego mięsnego byka. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Widać facet spory teren objeżdża, bo i my zawsze jemu sprzedajemy opasy, a przed świętami płacił koło 6.80 zł/kg z VAT tyle, ze mieszance mięsne powyżej 800kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Jakby nktos był zainteresowany to mam dwie jałówki hf po ok 280 kg po dobrych mlecznych matkach. Puszcze je po 6.50zł.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byk 650 kg po 6 zł świętokrzyskie :D

 

Kolego ja sprzedałem po 6,70zł Świętokrzyskie powiat Busko

po 6,50zł płacą za każdą sztukę jaka jest

Edytowano przez andrzej2110
Caps Lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

W jakiej wadze był byk? Z tego co mówi ten koleś co bierze od nas to cena jest wyższa jeśli przekroczy 600kg po potrąceniu 8%, dlatego pytam ile ważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyżej 600kg to wszędzie jest wyższa cena :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Nie poprawnie sformułowałem pytanie, wiem że wszędzie tak płacą, chce dowiedzieć się po prostu czy porównując wagę innego byka do mojego cena jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jahu    0

Piszcie czy to ceny z vat czy bez (przy tych cenach 6% to ~36gr)i ile wam potrącają wagi (każdy % to ~6gr).

U mnie ostatnio poszły po 6,5zł/kg netto potrącili 7% wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek111    0

Jestem z woj. warmińsko-mazurskiego mam 3 sztuki do sprzedania w wadze od 600-640kg. Nie wiem w jakiej cenie chodzą teraz byki w tym terenie może się ktoś orientuje. Albo jakiś kupiec jeździ z dalszych stron w te tereny? jakby ktoś wiedział proszę o odp.

Edytowano przez Krzysiek111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

@Krzysiek111 tez jestem z war-maz mam na sprzedanie 2 sztuki 50% LM w wadze podobnej do Twoich ja planuje po nowym roku zadzwonić do Morlin jak u nich cena się przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

U nas w rozliczeniu poubojowym. Klasa O jak za hf to 8,1-8,3 klasa R-8,4 klasa U 8,6

chodzi o krowy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

A jak wam płaca za krowy Głównie chodzi mi o HF ? :P

My ostatnio sprzedaliśmy ważyła 628 kg cena 3,6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Jak cena w wielkopolsce, jakie zakłady polecacie w okolicach powiatu kolskiego, koninskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Teraz to jest branie na ciężkie byki a ja mam cztery lM 100% w wadze ok 300 kg. i niema komu sprzedać. Macie może jakiegoś kupca w mazowieckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Dziś jałówka HF waga żywa 598kg brutto cena 4,5zł/kg netto, krowa HF 619kg brutto cena 3,3zł/kg netto.

Jaka jest stawka Vat dla bydła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Nie ma stawki Vat dla bydła, jest stawka, która odnosi się do rolnika ryczałtowego( tj, rolnika, który dokonuje dostawy produktów rolnych, pochodzących z własnej działalności rolniczej lub świadczy usługi rolnicze i z tego tytułu przedmiotowo jest zwolniony z opodatkowania. W zasadzie produkty te powinny być w stanie nieprzetworzonym). Stawka ta od 1 maja 2008 r wynosi 6%(uprzednio było 5%). Nie wiem czy 1 stycznia nic się nie zmieniło, ale wydaje mi się że nie.

Ps. Wiem, że to nie w temacie ale odpowiadam na pytanie.

Edytowano przez dmowski1939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

No tak, masz rację: "W okresie od dnia 1 stycznia 2011 r. do dnia 31 grudnia 2013 r., z zastrzeżeniem art. 146f nin. ustawy(ustawa

z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług), stawka zryczałtowanego zwrotu podatku wynosi 7 %."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj