dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

rafftti    32

Z tym Łukowem to nie prawda. Ja tam oddałem w poniedziałek czystego lm w wadze ok 800 kg i wyszedł po 9,5. Jak mi przyjdzie rozliczenie to zobaczymy dokładnie jak się wybił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Tak płacił tydzień temu a w tym nie wiem co będzie.

 

Cenę z Łukowa dowiadywałem się u klasyfikatora z cennika bieżącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Morliny na WBC po 10,50 za kg oczywiście za opasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

W miarę możliwości piszcie za jaką klasę WBC ta cena ;) Bo rozumiem ze to klasa wyjściowa czyli "O"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

Jestem z podlaśia, dziś dzwonił znajomek że ubojnia Kostry Śmiejki, ma zapotrzebowanie na 160 szt.byków dziennie, wszystko odbiera turcja i bez łaski 6 zł za kg żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannygumis    21

Kostry zapotrzebowanie może i ma ale cena i tak od towaru zależy sprzedawałem do nich to wiem jak jest. Wysyłają samochód po towar sami ważą ile ci powiedzą tyle masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Wszystko zależy od masy i razy oraz mięsności. Jałówki hfxlimousine po 4,7 plus Vat dostałem waga nieco ponad 500 kg, za montbelierd waga 670 kg wiek 17 miesięcy po 4,7 plus VAT


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

4 byczki mieszańce simentale, jutro odbiór u mnie, cena ugadana dziś - 6 zł ! Pierwsza taka cena w moim i taty życiu, jutro napisze jakie wagi, ale myślę że każdy >530 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTUR05    1

Witam, ja też sprzedałem byki daw. Rasy hf czarno białe w wadzie 730,750kg i najpierw na wagę chciałem je sprzedać bo oferowali mi 5,80zł.+ vat i się zgodziłem ale powiedziałem im że sprzedam je za 8000zł tak jak stoją na oko to facet się zastanowił i przeliczył na kalkulatorz i się zgodziliśmy a z wagą to je sobie przeważałem te byki same na wadzie.

Sprzedane na terenie lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekw1224    1

Ja za hf 810 kg(zważony przed odstawą brutto) w morlinach wyszedłem 4800zł waga mięsa 430 kg w klasie R1 cena poubojowa 9 88 +wat, a drugi mięsny 60%BB waga 850 na żywo 5250zł waga mięsa 450 kg klasa U cena poubojowa 10,5 + wat, a to wszystko 2 tygodnie temu na dzień dzisiejszy cena jest już o 40 gr wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

A jak tam ceny bydła w kuj-pom? Bo mi za byka ok700kg mieszańca BBB chcą dać 6,4zl/kg i nie wiem czy to dobrze? Bo słyszałem ze płacą za takie 6,7. Za jałówki mieszance chcą dać 4,7zl, a za byka HF ok620kg 5,4zl to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Woj. Lubelskie

Łmeat Łuków klasa O- 10,20

R- 10,60

ZM Mościbrody R- 10,90

plus VAT oczywiście :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Ja mam teraz kilka do sprzedania to gdzie najlepiej? zawsze oddawałem do mokobod ale teraz się zastanawiam. Tam też turek bierze wszystko co jest... a jak jest z chobotem (konrad)???


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otom    0

Napisałem temat jaka wybojowość i dlatego można się zastanawiać dlaczego tak dużo jest wpisów w wadze żywej ponieważ pośrednik ma około 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

To za byki mieszańce z LM ok 650 kilka może pod 700 proponuje mi znajomy kupiec po 6 zł + vat, jutro dam mu odpowiedź bo jeszcze nowy kupiec się odezwał, i jutro ma oglądać byki no i zaproponować cenę i warunki, tylko że na nowego trzeba uważać ;)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Byk mieszaniec mięsny, ok. 500kg, proponowana cena 6,3+vat ;)

Jałówka mieszaniec, 560kg, 1,5 roku 5zł brutto, sprzedana,

byk: 650kg, hf, 1,5 roku 5,3+vat , nie wiem dlaczego tak duża różnica z mięsnymi,

 

reasumując: mięsne 6,3+vat, hf: 5,3+vat

ceny satysfakcjonujące, płatność 3dni max i kasa na koncie

woj. mazowieckie

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

U mnie był gościu i za mięsne jak ma na czysto 600kg to po 6zł plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj