dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

helmut    0

Dzisiaj poszedł jeden MM 700kg brutto po 6,30 + 3%VAT. Szkoda że nie miałem ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciałbym się dowiedzieć po ile obecnie można dostać za 2 letniego byka o masie 500kg, 50%LM. Masa nieduża, bo byk hodowany był z myślą o rozpłodzie a nie tuczu na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

50% LM na rozpłód? A reszta to jaka rasa? Kokosów za niego nie będzie, nie dość że już ma dwa lata to poniżej 600kg. lepiej jeszcze podkarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam na czym ty tego byka karmiłeś jak on w takim wieku taka marna waga o ile dobrze pamiętam to byk na rozród ma dietkę ale po 20 miesiącach a do tego czasu musi rosną i się dobrze rozwijać ale może się mylę.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dostawał sianokiszonkę i kukurydzę. Jak już pisałem nie był specjalnie tuczony może ma więcej, bo szacowany na oko, ale cielęta po nim rodzą się ładne, ale idą na sprzedaż. Na własny chów  staram się inseminować. Mniejsza o to.

 

Ponawiam pytanie po ile mogą mi dać za niego i drugie pytanie, w jakiej cenie są teraz byczki o masie 300-350kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

U mnie jeden z handlarzy płaci już 10.00 zł WBC.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

Wczoraj sąsiad sprzedał czarno-białego byka, coś około 700 kg po 6 zł brutto. W końcu coś się ruszyło ;)


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Byk limousine 650kg wiek 23 ms-c (waga/cena WBC- 358kg/9,40zł)- jak na tak marnego bycia to cena niczego sobie ;) . Szkoda że jak mam dużą partie to zawsze wychodzi na wakacje a wtedy cena spada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

U mnie był wczoraj handlarz i oferował po 3 zł za jałówkę, taką około 500/600kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

U mnie był wczoraj handlarz i oferował po 3 zł za jałówkę, taką około 500/600kg...

Trzeba było go widłami pogonić złodzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Dzisiaj dzwoniłem to za krowę taką 600kg oferował mi 3,50...szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Euro ostro spada i jak będzie tak lecieć to za miesiąc znowu cena pójdzie w duł lepiej się nie wstrzymywać ze sprzedażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

Pewnie waga netto, mięśniak.

 

Jałówki mięsne powyżej 600 netto, 4.9 + Vat.

Mniejsze wagowo od 4,3 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

U mnie był wczoraj handlarz i oferował po 3 zł za jałówkę, taką około 500/600kg...

Wcale nie rozmawiaj z takim gnojkiem :) . Jeżdżą takie cwaniaki po wsi i szukają frajera ;) . Na pewno w okolicy masz jakiś zakład albo ubojnie. Ja sprzedaje pośrednikowi, nie ma fajerwerków ale z tekimi cenami nie wyskakuje.


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Pewnie waga netto, mięśniak.

 

Jałówki mięsne powyżej 600 netto, 4.9 + Vat.

Mniejsze wagowo od 4,3 netto.

Dokładnie, waga netto a byk rasy angus.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Cena na bydło jest bo turki kupują, podobno jeszcze mogą 3 tyg, co dalej z ceną będzie trudno przewidzieć, u mnie za ładne mieszańce można dostać 6,80zł netto za 1kg.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

W województwie Lubelskim, powiat bialski, gmina Piszczac

Ł-meat Łuków klasa R, 10,40 + vat

Agrostar Jedlanka- najwyższa cena 6,30 zł/kg żywej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kuj-pom, w Sokołowie na WBC 9.60zł, 20 gr można wytargować, do tego 3% za umowę i pieniądze te same wyjdą.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Starownik już po 6,30 płaci? Czyli to co jakiś czas temu pisali na ppr to prawda, ze rynek włoski i grecki się ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Wiem, że ten handlarz to cwaniak, pewnie zobaczył, że dach się buduje i myślał, że tanio wyciągnie, nic z tego :D

 

Tym bardziej, że miesiąc temu sprzedaliśmy tylko odrobinę "grubszą" sztukę za 2800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj