dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Yoda    535

Ja tez na poubojową sprzedaje raczej ale teraz byk szedł "na dokładkę" do krów więc na żywą. Jak teraz płaci R? Ten co brał ode mnie to twierdzi że koło 9 więc przy wybiciu koło 60% to samo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

A jałówki mięsne po ile? Bo u mnie w okolicy 3.50-4zl/kg


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurpan    0

W czwartek sprzedany 50% LM waga żywa 568kg 20 mies. 4,80 + VAT (okarmienie 45kg za sztukę niezależnie od wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1302

Byki HF, 4,8 do 4,9 zl/kg i jeszcze problem ze sprzedażą "bo towar nie schodzi"

P A R A N O J A POPROSTU


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kws    2

pany wie kto jak płaca łukowskie zakłady za wołowine ? sasiad ich polecał cenowo ze z 9,3 podniesli na 9,5 po ubojowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekbr5    0

niech forum nie pisze tak ;u nas byki po tyle i wazyły tyle tylko WAZYŁY TYLE RASA TAKA W REJON JAK NIE MIEJSCOWOSC FIRMA np WIES-POL zapłaciła nam .... za żywiec z potraceniem %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Drogi polonisto, dla ścisłości muszę Ci oznajmić że forum nie może pisać, pisać posty mogą ludzie i zamieszczać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Panie -dzikijohn- ale z Pana to jest formalista! Miejże Pan trochę pobłażania dla innych. nie każdy rodzi się erudytą i ze zdolnościami literackimi.Witekbr5 napisał jak napisał i po co robić z tego problem jak każdy wie o co chodzi ze słowem FORUM.Też nieraz widzę błędy ortogr. i stylistyczne i nie robię z tego larum.Ważne są informacje!!!! I Pan witekbr5 bardzo dobrze zwrócił uwagę,żeby pisać wagę sprzedawanej sztuki, rejon itd, bo tych istotnych informacji faktycznie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kws    2

Najnowsze noty ŁMEAT-ŁUKÓW S.A ZA opasy po ubojowo 9,80

Po rozmowie z kierowca knjonu przewożącego bydło mówił ze zaczynają spędzać bydło na Podlasiu do uboju z całorocznych wypasów i cena nie wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

U nas też cena spadła bo na Podlasiu pmb Białystok 8,5 poubojową a handlarz max 5+vat na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Ł-MEAT Łuków (Lubelskie) powiat bialski

byk mieszaniec SM, waga żywa 775,wiek 29 mies, waga mięsa 420, klasa R-, cena 8,95 + VAT +premia za umowe

 

od dzisiaj 30gr w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W poniedziałek sprzedałem po 4,7+vat. Byk HF


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

również jak kolega powyżej, we wtorek sprzedałem byka HFa około 720kg, 4,70zł + VAT (jak facet powiedział 4,70zł za kilo z powodu że jest wysoki a jakby był jeszcze "zbity i bardziej wypasiony" to by było lepiej :blink: ehhh

 

Pozdrawiam :D


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

No to ceny lekko drgnęły w górę wczoraj HF 700kg 5,00 a mięsny 680 5.30 wielkopolska i 5%potrąceń do ubojni tylko to obniżające się euro może obniżyć cenę w niedługim czasie- ceny oczywiście netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj