dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

pep14    29

U mnie przedwczoraj, 734 kg po 5,70 zł + Vat oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

U mnie tzn wlkp.:

*byk>650kg 6zł HF, Mięsne 6,40zł

*krowa>600kg 4zł

 

to są najwyższe stawki jakie dostałam po dyskusji z czterema ubojniami a średnio to byki od 5,40zł a krowy od 3,50zł

 

Gdzie Madzia sprzedałaś tak dobrze? Też mam takie 2 byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia91    3

@figo...ja jestem z wlkp. bydło poszło gdzieś do Buka jak byś chciał dokładniejsze dane to pisz na PW, a teraz ostatnio słyszałam że ceny spadły...i pewnie będą jeszcze trochę spadać...firmy porobiły już zapasy na Wielkanoc/;[


ALL RIGHTS RESERVED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Łuków płaci w miarę dobrze za mięsne nawet 7zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Madzia91 -a kasa już jest, bo mam zamiar z nimi pohandlować ale zawsze obawiam się o wypłacalność ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia91    3

kuzaj63 kasa na stole tak jak dla mnie bo jestem VAT-owcem a dla ryczałtowców to jedziesz z kolesiem od razu do banku i tam Ci przelewa kasę na konto... sprawdzone, transakcja ok


ALL RIGHTS RESERVED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Łuków płaci w miarę dobrze za mięsne nawet 7zł za kg.

Kurde kiedy sprzedawałeś??? Luków nie skupuje na wagę żywą tylko poubojową więc cena by wahała się miedzy 11zł-11,50zł :P to bardzo dużo. Teraz nie wiem czy sprzedawać w marcu czy w maju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

Poddebami- Srali muchy będzie wiosna.....taaa jasne za 300 kilowe cielaczki ktoś by Ci zapłacił 6,30 już w to wierze ha ha ha. Chciałbym tyle dostać za 700kg byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddebami    0

To może srali muchy ja kupuje małe byczki i trafiło mi się kilka jałóweczek i sprzedaje je do 300 kg te co nie wyjdą ( są za małe będę na duże chował). Mam byka 300 kg wiozę na skup gdzieś za ok 10 dni, cenę gości mi mówi 7,00 - 7,30 + vat. Więc mi się nie chce trzymać na duże sztuki wole takie sprzedawać. Każdy trzyma do wagi do jakiej chce. Jałóweczki 2 idą dziś na wagę jak maja 315-320 kg to dostanę za nie 6,00- 6,50 + vat wiec nie musisz mi wieżyc a mieszkam na mazurach okolice giżycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqrydz    2

Ja nie wiem czym tak się ekscytujecie. Nie wiem czy się opłaca 300 kg byczka po 7 zł za kg sprzedać. Na jesieni u mnie w okolicy za takie byczki 300-350kg mieszańce płacili 10zł za kg a za mięsne w bardzo dobrej kondycji dochodziły ceny do 12 zł. Ale każdy robi jak uważa :( bo na przykład komu się opłaci kupować cielaczka 100 kg za około 1200-1500zł i sprzedawać za 2100zł :P? Przy takiej cenie lepiej opasać do większej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie krowy razem 1250kg po 4.10zł

3 byki Hf razem 2200kg poszły po 6.60zł

3 mieszance poszły po 7.15zł razem razem 2470kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkp    0

Czy jest jakaś firma co sprzedaje byczki jałówki 100-120 kg na podlaskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Kurde kiedy sprzedawałeś??? Luków nie skupuje na wagę żywą tylko poubojową więc cena by wahała się miedzy 11zł-11,50zł :( to bardzo dużo. Teraz nie wiem czy sprzedawać w marcu czy w maju :P

Sprzedawałem w październiku to wtedy cena spadła. Za mięso po 10,5zł. To musi być ładna sztuka. Na żywą wyszło po 7,22zł. Zdawałem teraz 5sztuk ale jeszcze rozliczenia nie mam. Ja myślę że cena spadnie dlatego sprzedałem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy26    4

Może nie w temacie ale mam pytanie ile może odpaść z byka w wadze WBC mieszaniec LM z Angusem waga żywa 805kg

Zastanawiam się czy sprzedać na żywą czy na WBC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy30    0

Witam wszystkich: jestem ze świętokrzyskiego a u nas ceny za mięsnego 6.40 z vat. wynika ze najlepiej to płacą w Wielkopolsce. Mam pytanie czy ktoś współpracuje z Sokołowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddebami    0

Ogólnie każdy robi jak chce i każdy uważa jak mu się najbardziej opłaca sprzedać i jak pozwalają warunki. (miejsce , pasza)

Ja kupuje bydło w wieku 5-10 dni ( w 2009 r. kupiłem 20 sztuk ( mieszańce + ho średnia cena 415 zł) wiec ja uważam ze mi się opłaca sprzedać do wagi 300 kg. Bydło rośnie 9-11 miesiąca , 3-5 szt będę trzymał do wagi 600-700 kg. Kupując bydło w cenie 1200-1400 zł nie trzymał bym do 300kg bo bym niezarbił ale kupując za 400 zł mam parę groszy z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepito    8

Około 5,40 + 3% VAT dostałem za wagę żywą po przeliczeniu z WBC za dwa średnio napakowane (żeby nie powiedzieć chude) HF-y. A 5,80 + 3% VAT za wybitnie napakowanego HF-a, 4,20 + 3% VAT za krowę.

 

Sprzedane 10.02.2010 r. (dopiero dziś odebrałem rozliczenie) do Łmeat Łuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ma ktoś kontakt do Szczycińskiego z okolic Płocka?? Jak płaci obecnie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Hmm możliwe. Podobno dobrze płaci za bydło i odbiera z obory.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Mieszańce HOxLM waga żywa 723kg(19miesięcy) i 781kg(18miesięcy) 5,55+VAT ;)


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

Byki sprzedawane we wtorek hf 788 kg 5,6+vat i charlores 820 kg 5,9+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Wczoraj sprzedałem mieszańce LM po 9zł za kg. waga średnio około 350kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj