dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wacek21    35

U nas płacą po 5.50 + vat PS: nie wiecie po ile teraz są krowy rzeźne?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1291

6 zl/kg za bysława 740kg

Za krówki to różnie 3,5 zl/kg-jakaś większa rzeźnia, a mniejsze ubojnie 3,7 zl/kg...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja dziś dostałem po 6,20 z VAT za bysia 660kg. Za jałówkę dostałem 5,40 z VAT.

Wyczyść skrzynkę odbiorczą Moderator


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol20a    12

No jak patrze to 6 czy 6.20 to nie jest zła cena za kg bo nie raz już się czekało na 5.70 i się sprzedawało ale od pewnego czasu cena w okolicach 6 się obraca i jest w miarę stabilna nie namawiam nikogo do sprzedaży ale wiecie jak jest dzisiaj nad jutro pod wozem. a my i tak się martwimy żeby dobrze się odchowały nie chorowały i dobrze przyrastały a jak trzeba sprzedać to sto myśli na minute i ciężko się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mój wujek i kolega wczoraj sprzedawali byki to na żywą dostali po 6,40 + vat byki po 750 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Byk mieszaniec (waga poubojowa 391kg, klasa R)- 10,25żł/kg +vat

Byk hf (waga poubojowa 388, klasa O)- 9,70 zł/kg+ vat

 

zakłady mięsne Łmeat Łuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oradek    1

Witam

Mam byka HF Waga powyżej 700 kg i chce go sprzedać.

Zad jest u niego średnio umięśniony zaś łopatki ma ładne, ma on stosunkowo długi i głęboki tułów Ma on 20 m-cy. W tygodniu ma do mnie przyjechać handlarz (straszny chachmenciaż) i nie wiem po ile go zacenić. Proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

No miał on 4 lata był to mój reproduktor ale wcześniej ważył 1200 ale był pożyczony i trochę go tam schudł bo miał dużo roboty i nie bardzo o niego dbali ... jest jego foto w mojej galerii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Witam wszystkich mam pytanko ma ktoś może numery kontaktowe do osób które sprzedają cielęta do opasu z woj.lubelskiego? Mazowieckiego. Interesuje mnie partia 20 sztuk. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Firma z Płocka za byka 615 kg 5,50 + vat

A dokładnie co to za firma??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Najlepiej by było jakbyś wstawił ze 3 fotki tego byczka i podał link w tym temacie na pewno ktoś kto umie ocenić cene i ci odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ile ten hf musiał stać do tych 750 kg?

Krócej niż czarno biały, i nie dłużej niż mieszaniec czarno biały z simentalem, kości też swoje ważą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj