dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

marti565    2

Tykocin 5,80 z watem pmb Białystok podobnie na poubojową 9,70 Tykocin a pmb nie wiem ale jak czysta rasa to można więcej wycisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Dzisiaj ojciec widział się, ze znajomym handlarzem i mówił mu, że za simentala z miejsca daje 6 zł. Miał tez do sprzedania cielaki ok 30szt, simentale, ok 100kg po 14,50 za 1kg. Ojciec mu mówi, że jak za 15 miesięcy da 6 zł za simentala, to cielaki bierze wszystkie ale nie chciał się zgodzić ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARKPANTER    18

Ja widziałem fakturę za byka 870 kg, wyszedł poubojową po 9,20 albo 9,40. Koleś wziął za niego prawie 5 tys. Odstawiony do Łukowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jałówkę 505kg wyszło 5,05 zł w zakładach mięsnych łuków

 

 

 

 

 

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowano przez Balzak
Cytowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

U nas wczoraj poszły 3 sztuki jeden 470kg po 4.50zł dwa 450 po 4.30zł

sprzedane z musu bo nie było gdzie trzymać cielaków które się urodziły, a ta sama firma sąsiadowi za sztukę 710kg dała 5.20 wszystkie ceny plus vat


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Komu sprzedałeś?? Ja muszę sprzedać ale większe. Takie około 600 kg ze względu na ilość paszy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Dziś sprzedaliśmy mieszanca Limousiene, ważył 795 kg, poszedł po 5,70/kg+Vat. A sprzedany został na południowo-wschodnim mazowszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Sporo osób mnie oto pyta, ale nie pamietam, jak da rade jutro sprawdze. Ale tego samego dnia, za HF i inne mniejsze byki dawał góra 5,30zł/kg, cene ustalał indywidualnie dla każdej sztuki, która brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Kolego andrzej2110 widzę że jesteś z okolic płocka wiec firmę na pewno znasz kupił go Szczygliński dojechał na miejsce. Byki były po krowach ras mlecznych.


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1
Może pan Grzesio (taki młody, z dużym samochodem) ;)

Chyba znam tego kolesia... Jest z okolic Łowicza???


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Kolego andrzej2110 widzę że jesteś z okolic płocka wiec firmę na pewno znasz kupił go Szczygliński dojechał na miejsce. Byki były po krowach ras mlecznych.

Nie miałem z nim styczności. Mieszkam po drugiej stronie Płocka. Ciekawe czy do mnie by przyjechał i po ile by dał. Zna ktoś firma Madex ?? (Sławomir Madejczyk)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

On mieszka jakieś 600 m odemnie. Ale skupuje po dość sporym terenie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj