dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Marcysiek    0
po ile teraz w lubelskim za byki, dają po 4,7 plus wat, a może lepiej poubojowo?

 

 

Czytam Wasze posty,i jedyne co mi przychodzi to napisać o informacje jakie zakłady tak dobrze płacą za bydło

Za w zeszłym tygodniu sprzedałem buhaje ok 650 kg netto - co prawda HF- po 4.30 netto,jałówkę po 3.50

Jak możecie dajcie namiary na dobrych odbiorców, bo za miesiąc mam większą partię na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15    0
ja dziś dzwoniłem do ubojni 2 i w obydwóch jest tak 4.90 + vat a jałówki od 3.80 do 4zł za kg +vat

dał byś namiar do tej ubojni bo u mnie też dobre sztuki się szykują na sprzedaż

 

a tak przy okazji to jeszcze prosił bym o namiary jakiś ubojni co dobrze płacą na Podlasiu !! z góry wam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

słyszałem od znajomego który skupuje bydło na chów i handluje bydłem że we wrześniu cena ma podskoczyć za bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    33

Panowie,orientujecie się jaka cenę dają skupy, handlarze czy tam ubojnie za 1kg żywej wagi bydlaka mięsnego czystej rasy np limousine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

młode bydło opasowe

cena min. w zł/kg 4,00

cena max. w zł/kg 6,00

cena średnia w zł/kg 4,69

cena z 9 września


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Ja mam umowę z zakładami w Kole ostatnio sprzedałem trzy krówki średnio ważył około 600kg sztuka. Na WBC wyszło po 330KG rasa HF i uzyskałem za nie po około 7.90zł/kg który handlarz tak zapłaci, oni też tam sprzedają i z tego co wiem to mają około 20-30gr więcej ode mnie czyli nie wiele. łącznie za krówki plus premie kontraktacyjne dostałem ponad 7tyś a z tego co posirenik mi proponował wyszło by mi około 5,5tys. Tylko handlować.....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Wczoraj sprzedawałem byka to mi wyszło po 4.8 :o


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

co prawda nie znam obecnej ceny ale nie powinieneś raczej narzekać na to cenę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@andrzej to na co mamy narzekać???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie bo to dobra cena jak na obecny czas.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Witam Wszystkich:) Mam pytanie do was - handlował ktoś może bydłem z firmą "F.P.H.U ORION" ze Starego Sącza?Chodzi mi o to czy są godni zaufania ;) Nie sztuka sprzedać byki w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

No i sprzedałem... ;) (ale nie do firmy "orion" ) Mieszańce mięsne 5+vat ,ncb 4,7+vat hf 4,5+vat. Średnia waga 700 kg ,wiek średnio 22 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj