dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas za byki płacą prawie 5 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@toendt u nasz czyli gdzie???do kogo odstawiasz???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekXXX    0

U nas za byki płacą 4,55+VAT ale musi mieć co najmniej 550kg, ale za to za jałówki płacą 4,20+VAT i około 600kg musi mieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

slyszałem o takich co sobie ustawaiają ile ma miec mniejwięcej byk a ile jałówka wiem też że narzekają na nich ludzie bo niby na wadze oszukiją

 

tak wogóle to ponoć cena bydła maj spadnąć, ale niewiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

kurde a ja liczyłem że coś wzrośnie.., a mniejwiecej to za ile tak ma zaczać spadac, teraz już czy za mc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

cena za cielęta spada to i cena za dorosłe też musi spaść, jaka jest u was cena za byczki mieszańce , u mnie -okolice mińska mazowieckiego cena za ładnego byczka mięsnego spadła już do 8zł za kilo i ma jeszczeiść w dół, dla mnie to akurat dobrze bo teraz mam wstawić ok.25 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

ja skupuje cielaki powiem wprost tak jak jest ładny to dam te 8-9 złoty jak jest z HF to zgóry daje 7 zloty no w skrajnych przypatkach dam te7,50 ale to musi byc ładny, jałówki i byczki płace tak samo z tego co słysze to są wszyscy zaowoleni bo jak ceny szły w góre to za męsne jako jedyny dawałem bardzo dobre ceny większe niż te co obecnie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

u mnie 4.30+vat czyli z vat-em wychodzi gdzieś w granicach 4.50, koles iwecej nie chciał dać,bo sam powiedział ze nie ma zamówień na cwierci, pytałem sie tez innych to ceny mniejwiecej wszystko to samo, ceny nie są super ale co tu zrobić, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

U mnie cena 4,35+vat. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Dzis gadalem z kumplem ktory sie tym zajmuje. Powiedzial mi ze byki ponizej 500kg kosztuja 4.50zl, a powyzej juz o 10 groszy mniej. U was tez tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

no umnie tak niejest 4,90 za byka waga niegra roli no fakt jak jest powyżej 2 lat to 10 groszy obcinaja na cenie, a tak to niema problemu biora każde ilosci im liczy sie sztuka a nie waga tygodniowo ubijają 150 sztuk bydła wszystko eksport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

a u nas czym większy tym lepiej sprzedałem byka HF 760 kg po 4.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jak wygląda u Was obecna cena na opasy???ja sprzedałem niedawno kilka szt na WBC, średnio na żywą wyszły po 5,03 brutto, Zadkłady Sokołów.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

hmmmm to by sie musiał pożegnać z paroma sztukami jak taka dobra cena albo mam czekać jeszcze miesiąc co byscie mi doradzili bo sam niewiem teraz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie dzisiaj były po 4,75netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

dawno nikt nic nie napisał, to odświeże temat :P ostatnio sprzedałem kilka sztuk na WBC, cena wyjściowa 8,60zł.jeden poszedł w klasie U i w przeliczeniu na wagę żywą wychodzi ok 6,20zł :D ceny netto.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

dzisiaj sprzedałem byczka 80 kg po 9 zł na chów


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

u mnie za duże byki po 5zł ściemniają że i więcej ale na fakturze i tak wyjdzie mniej, ale po 5zł to realna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja dziś dzwoniłem do ubojni 2 i w obydwóch jest tak 4.90 + vat a jałówki od 3.80 do 4zł za kg +vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzezmen    0

U mnie brali w poniedziałek 6 sztuk.Ok po 750 kg każdy, mięsne ale trafił się któryś gorszy.Chcieli dzielić cena od 4.5 -4.8 ale dali 5 zł z vat za wszystkie.Byłem tydzień temu w Terespolu i tam cena 5.5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj