dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

czarnyyyy    4

a moze napisze ktos kto sprzedaje na wbc jak mu to wychodzi na wage zywa(jakie sztuki,ile kilo i jaka cena wychodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie w grudniu cena wyjściowa na WBC była 8,10 zł, a w tym tyg 8,50zł także coś sie ruszyło :rolleyes:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Najtańsze to są takie z pod sklepu co poją się piwem. Za nie niky nie chce dać ani złotówki!!! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

umnie cena wynosi 4 ,60 za byki miłem 12 sztuk sprzedałem zeszlym tygodniu najlżejszy miał 760 najcieszy 950 kg. wtym tygodniu mja przyjechać po jałówki ceny jeszcze nieiem ale jak będe wiedził jak płaca to dam znać, ale wiem ze cena na marca ma podskoczyć do 5,50 ale ja w to niewierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie jutro jada na WBC, cena wyjściowa 8,50 ciekawe jak wyjdą. skup w okolicy oferuje 4,75gr + VAT HF i 5,10gr + VAT mieszaniec.

 

@AGRObombula w jakim wieku sprzedawałeś swoje byki???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja mam do oddania 4 sztuki na marca ciekawe po ile wtedy beda oddaje oczywiscie do morlin mysle ze te 8,50 na wbc bedzie oddaje byki 18 miesieczne jeden koles u nas oddal 30 miesieczne i na jednym stracil po 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Mi w sobotę dali po 5,10 zł.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Facet ze skupu w Sitniku odbierał. Wysłał je do włoch . Mogę podać do niego numer.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzezmen    0

U mnie poubojowo będa płacić 9 zł +vat.Sprzedaje 8 sztuk maja w tym tygodniu zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

9zł to jest cena wyjściowa???jaka rasa byków i dokąd sprzedajesz??mam cennik z Sokołowa i 9zł to jest dopiero w klasie U


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

WiR Łopuszno płaci od 4,7 do 5 zł netto/kg. Facet od skupu przyjeżdża, ogląda, podaje cene i za kilka dni odbiera, rozliczają się też poubojowo ale cen nie znam.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

dzisiaj umnie byli po jałowe bydło i niezłe z nich cwaniaki najpierw mi mówia ze cena za byki 4.60 + vat a jałówki po 3,50 + vat no nic no toładujemy bylismy tak może na 3 sztuce a koleś mi mówi że da mi niewiecej niż 4, 20 z vat za byka a za jałówkę 3,10 z vat to sie w nerwilem i musieli rozadowac auto pod nakazem wezwania policji, a wiec radze panowie uważać komu sie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Ale skur***y !! Świnie tanie nie hoduje już i mysle wziąść sie za byki a tu widze ze ceny takie sobie,żeby było 5zł... Musze sie zorientować po ile w moich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

MarcinC360 - można wiedzieć skąd jesteś, widziałem że pytałeś wcześniej o ceny w świętokrzyskim ? Możesz na PW albo gg ;)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

dzisiaj umnie byli po bydło wkoncu sie pozbyłem dali mi 3, 60 z vat za jałówki a byki płacili co 4,70 z vat dałem co sie tylko dało bo koleś mówił ze ceny bydła zaczną spadać nastepne auto zamówilismy na maja potem reszta na grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj