dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

plutekz    2

okolice łowicz byki 7.5 jałówki 6.5 krowy do 5.8 podobno przed świętami ma być jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszr    0

@plutekz taki okres teraz zawsze z końcem roku żywiec taniał ( umowy exportowe się kończą, negocjacja nowych), ale z tego co wiem to zapotrzebowanie na żywiec wołowy narazie i jest i podobno ma być :). Dużo też zależy od tego jak będzie złoty stał na przełomie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plutekz    2

mateuszr słyszałem że turkom podnieśli cło na wołowinę i dlatego cena poszła w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

dwa tygodnie temu za hfke 630kg brutto dostałem po 5.6+vat. Wcale nie była super wypasiona. Za takie ponad 800kg płacili po 6+vat. Wczoraj dzwoniłem to cena nadal taka sama krowy do 6zł netto byki do 8zł netto.

 

ja sprzedawalem jedna jakies 6 tyg temu miala 870kg a druga 12 dni temu miala 814kg obie poszly po 6.20 zl netto do tej samej firmy co @Atomik takze wedlug mnie stanialy 10-20gr i za taka 630 brutto to w tej firmie bys tyle nie dostal bo to nie chodzi czy wypasiona czy nie tylko sa pulapy wagi netto gorny jest 700netto i schodza co 50 kg i cena spada chyba o 20gr z kazdym pulapem a max cena jest 6zl netto taki jest system w milexie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

daro strasznie slabo za te byki wzioles ja tyle wziolem za 600 kilogramowe chyba ze mialy ponad 30 mies

 

.

Nie wiem czy mało cena poszła w dól. W tamtym tygodniu nawet były droższe. Miały po 25 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Dziś sprzedane dwa byki mm 730 i 690 kg cena 7.8 z vat byczki miały 19 miesięcy

woj. śląskie

Edytowano przez adamjd6100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayi96    2

gdzie sprzedawałeś?

dokładnej nazwy nie znam firmy ale to ubojnia krasowskiego mystki rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Dziś sprzedane dwa byki mm 730 i 690 kg cena 7.8 z vat byczki miały 19 miesięcy

woj. śląskie

 

 

Komu sprzedawałeś jeśli można wiedzieć?

 

Ja ostatnio sprzedałem byka hf 815kg, wiek 21 m-cy i cena 7.4 z vat. Miałem się pokłócić o cenę, bo coś słabo dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

a nie oriętuje się ktoś po ile jałowizna

 

dobre jalowki do 7zl krowy okropnie spadly gora 5.50zl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Wołowinę kupuje pewien kraj który robi zapasy wojenne (jest w NATO , a jego mieszkańcy nie jedzą wieprzowiny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mironek    0

wczoraj sprzedałem 2 byki jeden czarno-biały waga 725 kg po7,50+wat drugi mieszaniec 647kg po7;70+wat 7% na okarmienie poszły do handlarza woj. wielkopolskie pow. koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Ja sprzedalem wczoraj jeszcze 3 byki w wadze 820-845kg po 8 zl z vat. Mazowieckie. Ale podobno cena juz leci do dolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj