dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

grzegorz132    12

ja obserwuje już od 2 lat coś innego .... wrzesien propaganda ze tanieje i ma taniec a od konca września 2010 i 2011 do lutego tylko wzrosty .... ostatnio handlarz proponował mi za hf 6.8 netto

.... z ostatniej chwili ,,,,, 2 tyg temu cena 6.99-7.49

1 tyg temu cena 6.49-6.99

ten tydzien cena 6.89-7.39

ciekawe ... to sa ceny podawane w gazecie lokalniej u mojego odbiorcy

Edytowano przez grzegorz132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51

Mam do sprzedania opasy simentala 10 sz jaka teraz jest cena waga 250-350kg tel 889709371


PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51

10 zl za kg moge przeslac zdjecia obojetne mi czy w calosci czy na sztuki moga byc na eksport PODKARPACKIE


PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

witam mam pytanie. ile teraz odciągają jak bydło jest starsze niż 30 miesiecy? bo mialem jedną jałówke chorą i nie bedzie miała dobrej wagi do 30 miesięcy i nie wiem czy warto trzymać dłużej czy ją sprzedać taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

mam pytanie odnosnie firmy Słaby w jakim czasie srednio przyjeżdzają po pojedyncze sztuki czy trzeba na nich długo czekac? bo na jednego czekam już drugi tydzien i nie sprzedam mu już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

dostaniesz za nią tyle co za krowę

to wydaje mi się że lepije chyba sprzedać mniejszą i za cene jałówek. co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

@agrouki To długo czekasz,w takim czasie to cena może spaść 2razy... u mnie przyjeżdża dany pośrednik tego samego dnia lub na drugi dzień,nawet po 1sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

mnie się wydaje że w kwestii wieku to od jakiegoś czasu młode bydło jest do 36 miesięcy(chodzi o badanie mózgu)- chociaż w moich stronach skupujący przekonują że do 24 a powyżej cena w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

potrzymam go do stycznia do tych 30 miesiecy i wtedy wek i tak słabo rośnie i tak a na jej miejsce może być lepsza

 

a jak u was stoi cena za jałówki miesne i hf? bo w tym miesiacu bede sprzedawał i dzwoniłem to u mnie wache sie od 6.30-6.70 + vat. ale musi miec powyżej 500kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

dzisiaj byli po jałowke MM waga gdzieś 500kg oferowali mi 6zł+vat odmówiłem jak przez tel to oferowali miedzy 6.50 a 7 zł nie wiem czy nie bede żałował , teraz spróbuje do Słabego zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj