dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

krzysiek79w    31

Ja miałem pól roku temu byka sm x HF w 22 mies zrobił 1055 kg. Z tym Hf może być prawda ;) nie obiegając od tematu u mnie za ładne mięsne 7,5 + VAT

Przyszły Panie doktorze a jakie przyrosty miała by krzyżówka sima z szarolezem lub szroleza z bbb ja wiem że te krzyżówki dobrze rosną,ale aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja miałem pól roku temu byka sm x HF w 22 mies zrobił 1055 kg. Z tym Hf może być prawda ;) nie obiegając od tematu u mnie za ładne mięsne 7,5 + VAT

Panowie juz nie raz w tym temacie były poruszane te super przyrosty!! Są dwa wyjścia albo waga sie zje... albo ciele zostało zgłoszone do ARIMR po paru miesiącach i z tad te przyrosty!! Zagadka została rozwiązana ;)

A tak serio skącz Waść wstydu oszczedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

Panowie juz nie raz w tym temacie były poruszane te super przyrosty!! Są dwa wyjścia albo waga sie zje... albo ciele zostało zgłoszone do ARIMR po paru miesiącach i z tad te przyrosty!! Zagadka została rozwiązana ;)

A tak serio skącz Waść wstydu oszczedz!!

Pewnie to drugie bo kupujący szybko by wyłapał ze coś nie tak oni wagę mają w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

U mnie słabo ;[ Krowa 545kg 4.50 zł/kg

woj.śląskie

Edytowano przez Piotrax12

U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

@KARGO waga to 560 i 540 kg. Sprzedawałem panu Ślęzakowi z Częstochowy - pośrednik ;) Rasa Simental

Edytowano przez MartineZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To były krzyzówki czy czysto rasowe jałowki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

To zależy od sztuki, trafiają się takie byki że mogą urosnąć 1000kg w 2 lata.

jak hodowałem byki to hf były zawsze najcięższe dziś mam same krowy brak miejsca na byki ,rok temu oddałem na żeś jałówkę hf 22 miesiące 660 kg brutto miesiąc temu krowę odwapniła się mięsa po uboju było 334 kg dostałem 3900 z vatem ,nie wszystkie mam takie ,inseminacja w 100 % ale te sztuki były z WWS Polska hf , bydło po tych bykach ma dobry kaliber w tej chwili używam nasienia tej firmy i czasem ABS ,jeszcze jak chowałem dobre osiągi miały byki po Pimontezie najwięcej mięsa po uboju w stosunku do żywej masy miałem też kilka po Marczigiano ale ciężko o to nasienie cielaki wybitne w pokroju wszystko na matkach HO


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Bo byki HF są największe i najcięższe z hodowanych w Polsce ras, ale przyrosty maja zdecydowanie mniejsze niż rasy mięsne. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

podkarpacie zakład kabanospol płaci za byki ponad 700 kg 7.2zł z vat

daleko nam jeszcze do waszych cen z poziomu 8 zł

pozd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

Spróbuj do ,,DOBKA"on się dobijał do nas na lubelszczyznę za ciężkimi bykami na turka kontakt znajdziesz w internecie jaką rasę masz do sprzedania?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

w klep sobie dobek-cielaki i tam masz numery do Sebastiana,jeśli masz cały kanion to może i od nas by kto zechciał.Wiem że po limuzaki to na Mazury ciągle ganiają,a w góry po cielęta też często.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Mnie za charolaisa dawali 7,80 ale nie sprzedałem, za 8,50 to to bym sprzedał.

Kolego to chowaj tego byka dalej to go sprzedaż za 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

Dzisiaj w okolicach Lubartowa(woj. lubelskie)łapanka na opasówkę od 300 do 350 sima i ładna krzyżówka 10+vat brał z gospodarstw p.Antonik Ostrów Lub. export Chorwacja. 6-eść limuzaków 800 na netto po 9,50 z vat p.Świderski Gródek też zabrane z gospodarstwa.U nas już niem byków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287

miejmy nadzieje że cena się utrzyma dłużej, bynajmniej do zimy bo wtedy bede miał 3-4 byki na handel :lol:


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

Dzisiaj gadałem z exporterem na litość szukają opasówki dobrej i w rasie i ciężkiego 700+ nic o obniżce nawet nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj