dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Piterr    0

damian40000 może masz racje ale u mnie jak się orientowałem to dwa tygodnie temu cena szła do góry a na dzień dzisiejszy żadna z firm nie oferowała mi za nie więcej jak 6,3-6,5zł netto za kg. A ten gość co ode mnie brał to dziennie skupuje 70 sztuk(a sam chowa ponoć 300sztuk) tak więc może coś w tym prawdy jest ale czy nie więcej propagandy to już każdy musi sam ocenić.Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Szukam dobro odbiorca bydła rzeźnego(byków około 600 kg) - dobrze płaci i jest wypłacalny na Dolnym Śląsku wystawiający fakturę Vat???

Prosił bym o adresy, telefony, opinie i ceny :)

Pozdrawiam Krzysiek


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Sprzedam zacieloną jałówkę Simental. Mam zaświadczenie od weterynarza o cielności. Zainteresowani niech piszą na PW. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas111    0

Może ktoś sprzedawał ostatnio krowy do Morlin i wie jak tam przedstawia się obecnie cena WBC. Mam takie 2 sztuki wybrakowane i się zastanawiam czy teraz sprzedawać czy jeszcze poczekać.

Z góry dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Dzisiaj sprzedane 2 mieszańce LM średnia waga brutto 680 kg,średnia wieku 20 miesięcy,cena 7PLN+vat

Propozycja od kupującego -za hf ok. 700 kg może zapłacić 6.5PLN+ vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na Zamojszczyźnie maksymalnie to7zł za mieszańce :rolleyes: o wyższych cenach nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

a jakiś namiar na ta firmę ? jak wygląda płatność ?


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

W Mipolu trzeba czekać na kase 40 dni a ostatnio ladowalismy bydlo to ludzie mowili ze zalega z kasa .Unas kasa do 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

U mnie tylko raz zdarzyło sie ponad 30 dni.Jeśli pilnie potrzebuje pieniędzy to tel do księgowej i kasa jest za parę dni.Mi sie raczej za kasą nie pali a te 40 gr na kilogramie sie uzbiera trochę kasy.

Nie twierdzę że to jakaś super firma ale od paru lat jakoś współpracujemy.Ale podstawa to ręka na pulsie i obserwacja jak płaci konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Woźniecki 11,70zł WBC, Sokołów 11,00zł WBC


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Byki HF pow. 700 kg 6.30 plus vat 8% krowy 4.30 plus vat


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam ma moze ktos jakie bydlo lub swinie do sprzedania .Ceny nastepujace byki od 5.50 do 7.50 + vat jałówki od 4.60 do 5.50 + vat krowy od 3.20 do 4.20 + vat ,swinie 4.40 + vat

 

Witam ma moze ktos jakie bydlo lub swinie do sprzedania .Ceny nastepujace byki od 5.50 do 7.50 + vat jałówki od 4.60 do 5.50 + vat krowy od 3.20 do 4.20 + vat ,swinie 4.40 + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

mógłbyś się trochę rozwinąć , skąd jesteś , jeżdzisz po Polsce i zbierasz od rolników? musi być określona minimalna ilość, przyjedż mam 8 świniaczków

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konury125    0

W środę byli handlarze zapłacili po 6.80 za kilo byk ważył 880kg nie wiem z kąd byli pieniądze ojciec brał od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok4    0

Witam ma moze ktos jakie bydlo lub swinie do sprzedania .Ceny nastepujace byki od 5.50 do 7.50 + vat jałówki od 4.60 do 5.50 + vat krowy od 3.20 do 4.20 + vat ,swinie 4.40 + vat

 

Witam ma moze ktos jakie bydlo lub swinie do sprzedania .Ceny nastepujace byki od 5.50 do 7.50 + vat jałówki od 4.60 do 5.50 + vat krowy od 3.20 do 4.20 + vat ,swinie 4.40 + vat

 

Witam. Ja mam dwa byki na sprzedaż, ale tylko do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

A skąd jesteś?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok4    0

Jestem z kujawsko pomorskiego okolice Lipna.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj