dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

spokokoko    6

sprzedałem ostatnio byka MM na wbc byk mały bo kasa potrzebna waga zywa 500kg wyszło mi po 6.85zł z vatem jak by na wage żywą tak wiec obdarli mnie ze skóry i póścili z torbami bo jak czytam to hf są po 6,80 + vat może sie myle ale mało coś mi sie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

ciężki hf w tym tygodniu był do 7.30 netto, ciężki mm do 7.80 netto. Czyli ładnie cię oszukali. Do jakich zakładów sprzedawałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angol    0

U mnie cena za hf 650kg 7,5 + Vat max a mięsny ładny 7,8 no jak cudo 7,9 + Vat cena Piątkowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

sprzedawałem posrednikowi firma Woźniecki z okolic Mogilna

 

dzisiaj sprzedany byk 50%mo 770kg 7.70zł+vat. Zm biernacki

 

damian a jak u nich z płatnosciami bo mam do nich z 15km i musze zmienic odbiorce bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

dzisiaj rozmawiałem z kolegą który jest klasyfikatorem za super sztuke płacili 8.30z vat a nawet 8.50 ale już nie biorą bo maja już full i dopiero w nowym roku coś sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszło rozliczenie za byk którego sprzedawałem na w.b.c.

Nabywcą był P.H. Konrad. Byczek ładny, cały czarny.

Waga żywa byka 695 kg waga wbc 395, a cena 12,7 netto a klasa R-.

Jak uważacie dobrze wyszło, bo pierwszy raz sprzedawałem na wbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dzisiaj przyszło rozliczenie za byk którego sprzedawałem na w.b.c.

Nabywcą był P.H. Konrad. Byczek ładny, cały czarny.

Waga żywa byka 695 kg waga wbc 395, a cena 12,7 netto a klasa R-.

Jak uważacie dobrze wyszło, bo pierwszy raz sprzedawałem na wbc.

Jak łatwo policzyć wybicie 57% czyli średnio dobre . A co do kasy to wyszłoby mniej więcej to samo gdybyś wziął po 7,7 netto za żywą wagę


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

na żywą wyszło 7,72brutto czyli nie zarobiłeś i nie straciłeś

Netto raczej bo od wagi żywej należy odjąć 7% tzw skitki


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

TheKakal26- wszytsko zależy jakie byki ale płacą 7,4 - 8 zł. Za takie cięższe to myśle około 8 zł możesz dostać. Tylko jest bardzo małe zainteresowanie kupujących :(

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

damian a jak u nich z płatnosciami bo mam do nich z 15km i musze zmienic odbiorce bydła

 

u nas przelewają przed odbiorem temu kto organizuje spęd i on robi przelewy. A tak to tylko gotówką bo lubią wstrzymywać miesiącami przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

teraz już wiem gdzie trafił mój byk do goliny zm biernacki przez posrednika cena na wbc 12,67netto klasa o 2+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

@grzegorz2000 to nie za dobrze Ci wyszło, mi ZM Łuków za HF w klasie 0 zapłacili 13,10 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro21    8

Witam chciałbym sie zapytać jeśli sie ktoś orientuje jaka jest cena za kg byków hf i mm w województwie Podlaskim waga około 600 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

to w miare dostałes ja za MM 500kg tez niezaładny sprzedany na wbc po przeliczeniu na wage żywą wyszło mi 6,85brutto a można wiedziec gdzie odtawiłes bo też jestem z wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ja handluje z Kowalczykiem jeszcze na dodatek tak wierzgał że sobie giere złamał przy załadunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź.

 

 

@grzegorz2000 to nie za dobrze Ci wyszło, mi ZM Łuków za HF w klasie 0 zapłacili 13,10 netto

A jak jest z odbiorem w Łukowie, przyjeżdzają po nawet pojedyncze sztuki, czy większą ilość trzeba mieć, bo w sumie do Łukowa mam całkiem blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj